- 175 тис. км
- Чернігів
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
продам Шевроле лачетті в гарному стані, багато чого замінено,є підкраси,за машиною доглядали,стоїть гбо,я власник по тп,всі питання по телефону
продам Шевроле лачетті в гарному стані, багато чого замінено,є підкраси,за машиною доглядали,стоїть гбо,я власник по тп,всі питання по телефону
Авто в хорошому стані, вкладень не потребує! Пишіть, звоніть відповім на всі питання.
Продаж Chevrolet Lacetti ,після ДТП. Всі питання по телефону
Продам Лачетті 1 8 в дуже гарному стані я другій власник за детальною інформацією звертайтесь **********
Автомобіль у відмінному стані. Доглянутий, всі системи працюють справно. Без проблем по ходовій. Вчасно проходив техобслуговування, вкладень не потребує — сів і поїхав. За детальною інформацією телефонуйте. Дам відповіді на всі питання, все покажу і розкажу.
Автомобіль в гарному стані. Все працює. Дно та пороги не гнилі, без корозій. Двигун масла не бере. Встановлена сигналізація. 2 комплекта ключів. ГБО 4 покоління, вписане в техпаспорт. Більш детальна інформація по телефону.
Телефонуйте за номером **********
1 власник в Україні. Приганялася з Польщі в 2022 році. Перебрана вся ходова частина, замінені диски та колодки. Нове лобове скло. Замінена клапанна кришка та прокладка на оригінальну GM. Кондиціонер працює. Сенсорна магнітола з Bluetooth. Гума Kumho. Залишок протектора на фото. Є невеличкі косметичні підфарбування, без ДТП. Розхід 8-9 літрів. Детальніше за телефоном.
Вітаю Продам Автомобіль !!! Машина повністю на ходу не гнила роботи нічого не треба . детальніше за телефоном.
Chevrolet Lacetti 2011 (покупка 2012) м.Чернігів Двигун 1.8 Нова гума ГБО вписано в тех паспорт Ціна - 4900$
Продаю свій сімейний автомобіль в чудовому стані. 1.8. Бензин.Газу не має і ніколи не було В таксі теж не була. Пробіг не скручений. Є звичайно вікові сліди експлуатації, автомобіль не новий звичайно, але нічого критичного.. Т.О. робилось вчасно. З документами порядок! Автобізнесменів прохання не турбувати. Всі інші деталі за телефоном. Машина в мене вже 10 років. Стоїть майже нова хороша літня гума Michelin Primacy 4 195/60 R15 88H. Стоїть Двостороння сигналізація Cyclone .
Своє авто повністю обслужена . По техніці не потребує вкладень, сів і поїхав . Не бачила газу і тонування. Салон в стані новий . Сума 4000.
Автомобіль вартий вашої уваги,куплявсь в автосалоні в 2010році,виготовлений 10 місяць 2009року.Один власник з салону,гаражне зберігання,по автомобілю жодних зауважень немає.Ходова,двигун,кузов все в ідеалі.Бережне ставлення,по солям міським ніколи не їздив.
