- 184 тис. км
- Путила
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Потребує вкладень. Всі деталі по телефону. торг присутній
Потребує вкладень. Всі деталі по телефону. торг присутній
Chevrolet Lacetti 2005 року,в гарному стані, доглянута, регулярно мінялись рідини. Авто з газом, гарно налаштовано, щороку перевірялась система. Зараз на зимній гумі( проїздила 1 сезон), літня гума на дисках в комплекті. Є запаска. Можливий торг біля авто Готовий до огляду на СТО
Автомобіль готовий радувати нового власника, не вимагає жодних вкладів •Авто в рідній фарбі,з рідним пробігом 156000км.В авто вкладено багато часу та коштів. Із вкладів: Повний хром пакет, 2 х динова мультимедіа, камера заднього виду, дороге тонування, емблеми з підсвіткою, дороге ксенонове освітлення, дорога система сигналізації, автомобіль весь оброблений,залитий,та обезшумлений.По комплектації: ГУР, електро склопідіймачі (передні), кондиціонер, 1-зонний клімат контроль,шкіряний салон,центральний замок. Авто варте своїх грошей. Готовий до любих перевірок.
Продам Лачетті в хорошому стані. По машині питань нема, все робилося вчасно, повністю обслужено і в непоганій комплектації. По двигуну замінювався ГРМ, повністю промита система охолодження, новий основний радіатор охолодження та радіатор пічки, нові свічки та дроти. По ходовій питань немає, обслужена повністю. Кондиціонер, обслужений влітку, працює справно. Встановлено камеру заднього виду. Підігрів сидінь працює, електрорегулювання дзеркал та підігрів працює. Новий АКБ. Загалом машина коштує своїх грошей, повністю будете нею задоволені. Комплект другої сезонної гуми також є. Газ вписаний у ТП. Продаж лише з переоформленням. З питань пишіть, дзвоніть, спілкуватимемося. Якщо не беру, напишіть у повідомленнях.
Lacetti в хорошому стані. Надійний атмосферник, механіка, приємна витрата та недороге обслуговування. Машина обслуговувалася вчасно, по техніці без критичних вкладень. Чистий охайний салон, гарне тонування, приємний колір кузова. Авто на кожен день: сів і поїхав. Хто шукає живу машину за адекватні гроші — буде задоволений.
Мотор робився, коробка дивиласясь і обслуговувалася, ходовка норм, салон теж. газ бензин
Автомобіль вартий вашої уваги,куплявсь в автосалоні в 2010році,виготовлений 10 місяць 2009року.Один власник з салону,гаражне зберігання,по автомобілю жодних зауважень немає.Ходова,двигун,кузов все в ідеалі.Бережне ставлення,по солям міським ніколи не їздив.
