- 60 тис. км
- Коломия
- Бензин, 1.6 л.
- Автомат
Автомобіль пригнаний з Німеччини, перша реєстрація в Україні. Оригінальний пробіг, відмінний стан. Всі деталі по телефону.
Автомобіль пригнаний з Німеччини, перша реєстрація в Україні. Оригінальний пробіг, відмінний стан. Всі деталі по телефону.
З салону м.Львова. Зимовий та літній комплект коліс(+2літні оригінальні нові) проведено по регламенту роботи з обслуговування. Встановлено мультилок. Проведено антикоризійну обробку кузова.Встановлено іридієві свічкиDENSO.Додаю фільтри і.т.д. Гаражне утримання. Інше по телефону-вайбер.
Продам доглянутий автомобіль з реальним пробігом, машина постійно проходить ТО у офиц.дилера, гарна літня гума на сталевих дисках, є зимова, чохли майки, сигналізація та килимки, магнітола альпіна.
Перший власник, продам власний автомобіль який купував в атосалоні, стан відміний, оригінальний пробіг, без ДТП, обслуговувався по регламенту якісними запчастинами та розхідниками! Машина знаходиться в селі Велика Виска, огляд з 8 до 18!
Авто перебуває в Києві. Втоплений після викрадення перевертень - це не про це авто... Продаю авто абсолютно без проблемне. Все, що потрібно було виправити, відремонтувати, поміняти в цьому автомобілі, все зроблено професійно і дорого. Авто не бите, але мало стандартні болячки, а це корозія арок і порогів. Ремонт робили професіонали. Зроблено без шпаклівки якісно і професійно. Пороги і арки задуті пуш.салом... Днище авто без корозії. Кузов рівний і без гнилі. Ходова, КПП (нове зчеплення), двигун у відмінному стані. ГБО-4 працює без проблем (нове). Ролики, ремені, фільтра і масла замінені. Задні гальмівні диски, колодки, трос ручника, радіатор - все нове. Новий АКБ. Масло не їсть, не скрипить і не гримить, не сопливить. Свіже тонування. Встановлено парктронік. Хороша гума. Встановлено Bi-LED лінзи (світло просто космос) Наклеєна фото хромна броні плівка. Кондиціонер і пічка працюють без проблем. Взимку жарко, влітку холодно. Салон у відмінному стан, як новий. На сидіннях нові, якісні чохли. Автомобіль, (як всі авто бізнесмени кажуть) - сів, поїхав... Машинка варта вашої уваги. Ціна відповідає стану і вкладенню. Торг розглядається за наявності аргументованих претензій. Можливо цей автомобіль твій!
Авто в гарному стані, рідини та фільтри змінювались вчасно. Не потребує додаткових вкладень. Більше по телефону.
Продається надійний та доглянутий Chevrolet Lacetti SX 2010року з двигуном 1.8 (122 к.с.), газ/бензин. Авто у дуже хорошому технічному та візуальному стані, додаткових вкладень не потребує. В машині встановлена лінзова оптика ксенон, парктроник, кондиціонер, зареєстроване ГБО, титанові диски, склопідйомники на 4 двері, нова зимова гума Marshal 195/60/15. Машина не фарбована, не бита, в салоні не палили, зберігалася в гаражі, вчасно проходила сервісне обслуговування, завжди заправлялась лише якісним пальним та маслами. Машина готова до любої перевірка на СТО за ваш рахунок. Торг мінімальний, після огляду машини. Пропозиції посередників не розглядаю. Телефонувати на Ватсапп.
Посередникам помічникам не турбувати. Продам свій автомобіль Chevrolet lacetti 1,8 л., 2012 р. Авто в одних не жадібних руках з 2015., (взяв 23 т. км., До мене були перереєстрації у автобізнесменів, і я в 22 році переоформляв на дружину, тому б'ється 5 власників) Не битий, не фарбований, не гнилий, пробігмо насправді, всі агрегати справним. Свіже тонування по колу з лобовим , диски , бронеплівка арки фари, акустика « pioneer” оригтнал , світло - led, туманки - led (білий жовтий), дорога сигналізація, трекер з автономним акб, підсвічування . зима літо . Нові всі петлі, обмежувачі та ущільнювачі дверей, три подушки двигуна, всі “GM”, та багато іншого всі ходи записані. Два ключі. . Автомобіль повністю обслужений. Тест драйв. Телефонуйте.
Авто у відмінному технічному стані, перший власник, пройдено повне ТО, замінено масло, фільтра, ГРМ, свічки, гальмівна рідина, охолоджуюча рідина, помпа.
Авто в хорошем состоянии, первый владелец,ездил только я. Покупалась в конце 2008г., а начал на ней ездить летом 2009г.! Все расходники менялись вовремя,на качественные и хороших производителей! Пробег верный, любые проверки на сто! Остальное, если что-то интересует,по телефону!!!
Авто у прекрасному стані,купував два роки тому для себе,багато чого замінив,перебрав мотор,замінив грм,мало,фільтр,усі рімні,тормозні колодки ,ручнік.перебрав стартер, генератор ,газовий редуктор,форсунки і багато другого,газ вписаний в техпаспорт.
Автомобіль вартий вашої уваги,куплявсь в автосалоні в 2010році,виготовлений 10 місяць 2009року.Один власник з салону,гаражне зберігання,по автомобілю жодних зауважень немає.Ходова,двигун,кузов все в ідеалі.Бережне ставлення,по солям міським ніколи не їздив.
