- 260 тис. км
- Жмеринка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
автомобіль у гарному стані вкладень не потребує я власник усі питання по телефону
автомобіль у гарному стані вкладень не потребує я власник усі питання по телефону
Все вопросы по телефону
637100121
Продам власний автомобіль, все працює без нарікань, сьогодні була заміна масла в двигуні, та кпп, заправлений кондиціонер, хороша комплектація, торг біля автомобіля, всі питання за телефоном, газ вписаний, але не стоїть, цікавить обмін з моєю доплатою, цікаво BMW e39-46
Авто у хорошому стані. зауважень немає. все працює. Гідропідсилювач керма, склопіднімачі електрика, магнітола, кондиціонер заправлено, тонування. Газ вписано. Деталі по телефону
Все працює добре, все замінено, авто в гарному стані - сів і поїхав. Ходова в повному порядку. Візуально ззовні і в середині у хорошому стані. Не потребує додаткових вкладень. Не розмитнене, документи є. Дуже економне 1.4 бензин. Заправив і забув на місяць. За деталями - WhatsApp, Telegram, Viber, Signal
Продам власний автомобіль 2005 р. випуску. Автомобіль повністю в робочому стані нічого робити не потрібно. Сигналізація, газ 4 покоління. Любий вид переоформлення.
Продається лачеті 2007 р. 1.4 бензин, газ ніколи не стояв Авто в гарному стані, На 252 тис. замінено ремінь ролик помпу Рік назад якісно переварені пороги Є гідропідсилювач, передні склопідйомники, кондиціонер, подушки безпеки, В авто все працює, є не значні дефекти які видно на фото В 2020 р пригнана з Польщі Вже на зимовій резині, літня є окремо Переоформлення, всі деталі по тел. по ходовій все добре Торг присутній
Встановлено газове обладнання!
Авто в гарному стані.Всі розвідники поміняні,масло та фільтра також,уже на зимовій гумі.Пробіг рідний.300000.Масла не бере від слова зовсім.Авто куплено в автосалоні в Києві.Початок експлуатації з 2009р.Я друґий власник,їздив на ній закордон,ніколи не підводила.Продаю так як находжусь за кордоном і не маю в ній потреби .Стоїть газ-бензин вписаний в техпаспорт.Розхід приємний бензину 5,5-6л.по автобану,а газу 8л.Має високий кліренс ,поставив полуерітанові поставки вокруг.Технічний стан відмінний ніде нічого не торохтить,стоїть новий фаркоп.Пороги і двері всі залиті антикором,акумулятор новий страховка до січня наступного року.Авто знаходиться в м.Ромни,кого цікавить дзвоніть **********,або вайбер,чи ватцап.
Продам Chevrolet Lacetti 2008р., корейська зборка, автомат, газ/бензин (газ вписаний у техпаспорт). Кузов в хорошому стані, автомат працює добре, салон не затертий, ходова зроблена. По мотору повна заміна ГРМ, роліки, Помпа на 220тис. По комплектації: кондиціонер/клімат, електропакет, камера заднього виду, задні парктроніки, 2-х дінова магнітола з usb i aux, дзеркала з підігрівом. Більш детальніше за телефоном.
Продам,власне авто в гарному стані,абсолютно без вкладень)) Кузов в гарному стані без ДТП Двигун 1.6л газ/бензин простий надійний,недимить негудить,масло від заміни до заміни)) Ходова вся повністтю обслужена Готовий до перевірок на СТО Гарний торг біля машини Більше інформації за номером +**********
Продам Chevrolet Lacetti 2008 року, 1.6 об'єм двигуна, в гарному технічному стані. Більш детально розповім по телефону, звертайтеся ********** Можливий торг у капота
Продам Шевроле Лачетти! Я хозяин с 2021 року. Машина повнiстью обслужена,1000 км назад замінив масло,ремені,ролики,помпа, антифріз,повне т.о. ходової,нова выхлопна,крутий мажок,тітаны,парктронік,нове щеплення,нове масло в коробці... На машину грошей не жалів. Продаю в зв'язку з покупкой автомобіля класом вище!
на ходу,замінено грм,помпа ,ролики, фільтр (воздушний),масляний,антифріз,датчик темпаратури. в серпні було замінено поворотні кулаки ,стабілізатори,шарові опори,задні салінблоки,
Надійне авто на кожен день, повністю обслужене від тормозних дисків до ГРМ
Авто не на ходу (пробитий радіатор).Торг присутній. Зв'язок через WhatsApp
