- 330 тис. км
- Вознесенськ
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані, вкладень не потребує, сів і поїхав. За детальною інформацією звертайтеся за номером.
Авто в хорошому стані, вкладень не потребує, сів і поїхав. За детальною інформацією звертайтеся за номером.
Продам Шевроле Авео 1,5 , в хорошому стані все працюе, масло поміняно, кондюк робить, кого цікав ить дзвоніть
Обмін тільки з вашою доплатою!!! Продам Шевроле Блейзер 2LT 2020гв, пригнане з Америки, в авто є все необхідне для комфортних подорожей на будь які відстані. Повний привід, вай фай в авто, 5 режимів руху, пуск від кнопки, безключевий доступ и т. і. Усі деталі кузова рідні, робився тільки передній бампер. Приганявся та робився для себе, торг невеликий присутній. Детальніше за телефоном. Розстрочка під 0% та без переплат! Авто можна придбати за готівку і в розстрочку (без банків). Перший внесок 30% від повної вартості.
Я военный,продаю авто в связи с тем что нужны средства для моих родных. Продам Aveo LT. Полная комплектация:4-подушки безопасности,ГУР,Кондиционер(радиатор конд новый)АБС,4стеклоподьёмника,ГБО 4 поколения очень дорогое Польша.тонировка Американка очень дорогая и качественная,салон в идеальном состоянии,шины новые зима Польша 2021год купил в ноябре! В подарок лето 4 шт отдаю,балон гбо 38 л под запаску,расход газа 7.7 город трасса 5.8-6 л Автомобиль очень экономный.На лобовом трещина по низу на обзор не влияет.машина на мне,подогрев зеркал заднего стекла,титановые диски оригинал. Покупал для себя в идеальном состоянии масло грм ремень ролик кондёр заправлен,машина обслужина.Пробег не скрученный 300к новый двигатель 90 000к пробега . стоит. Ходовая и двигатель в идеальном состоянии готов на любые проверки на вашем сто за ваш счет на смотрины не езжю.Регулеровка руля два ключа с сигнализацией Оригинал,машина очень мягкая и комфортная подойдет как для девушки так и для парня молодого,качество и экономическое авто.ГБО не вписал документы имеються отдам новому владельцу,торг на переоформление 100 долларов,кому дорого берите вазы зазы. Если по пробегу вопросы то здесь не крутил от того что будет до 99000 скручено так может вы поверите что двигатель в идеальном состоянии. Ерундой не занимаюсь Техникой останится доволен новый владелец. Торг на гбо оформления документов будет в пределах разумного, Слава Україні ЗСУ Героям Слава ребят 3500 и ни копейки меньше!
Продам свою машину Chevrolet Traverse LT 4*4, в ідеальному стані, як нова, що обслуговується повністю. Купувався як другий автомобіль вихідного дня, для поїздок із сім'єю. Взято з мінімальними пошкодженнями, можете подивитися по вин коду. Два підкраси крило та бампер, все інше рідне у заводській фарбі, оригінальний пробіг. Нова зимова гума. Телефонуйте відповім на всі запитання. Готовий перевірці на Вашому сто. ПЕРЕКУПІВ і майданчика прошу не турбувати, не витрачайте свій час та мій час. Машина продається із зняттям з обліку.Аргументований торг.
Обмін не цікавить. 1.4 турбо, 155 коней, LS комплектація, коробка механіка, економічна та швидка, кондиціонер працює, Литі диски г15, камера заднього вигляду, сенсорний дисплей з навігацією, Android та APPLE, hadsfree, 8 подушок безпеки, гарний стан. Удар був незначний, елементи двигуна не зачеплені, всі вікна рідні та без тріщин. RUN&DRIVE.
Авто у відмінному стані. Друге авто в сім’ї, використовувалося дбайливо. Один власник, пригнане особисто для себе. Всі ТО проводилися вчасно, обслуговування та відновлення — професійні. Повний привід (AWD), економний та практичний кросовер для міста і поїздок. Два комплекти гуми.
мотор робить чотко нарікань не має, поміняв масла, фільтра, заменив амортизатори, замінив гальмівні колодки, поставил GPS трекер, є два ключа. поставил авто запуск , Масло мотор не бере , робить кондиціонер. Можливий обмін з мой доплатою, тел
Лег двигатель,не разбиралась ! Переоформление!
Кореєць, без рижиків і здуття,, кузов оцинкований, пробіг 100%, обслужена, книжка, мотор 1.6 супер, гбо 4, мультимедіа з камерою, чохли з покупки, два комплекти хорошої гуми, SE... Кожен день на ходу працює як належить. Пару тис.км тому проведено ТО, нові - ремені (Гетц), зчеплення в зборі (Валео), передні торм. диски колодками, куліса, обслужено ГБО. Все змінювалося вчасно., притертості. Знаходиться Миколаїв,.,Mашину можна подивитись , телефонуйте тiлькi в Viber, Telegram, WhatsApp
Авто в ідеальному техн. стані. Пробіг оригінальний, не скручений, 79500км. Економний, розхід 7. 1//4.6//5.5. При бробігу 79тис. все поміняли: масла, фільтра, колодки і т.д. Скло- плівка американка. Без ДТП. Пригнаний з Франції. Низ кузова пофарбований антивандальною фарбою(від маленьких камінців і т.д.). Є незначний дефект лакового покриття, фарба норм. Причина продажу- не єдина машина в сім'ї. тел
Хороший стан. Всі деталі по телефону.
Контакт на месенджери Вайбер, Вацап +48 88О88 І9І9. Машина у Варшаві - вивезу за потребою в Україну. Шевроле Круз 2010р. Купувався в салоні Херсон Авто, експлуатація з 2011р. Другий хазяїн, володію 10 років. Автомобіль у рідній фарбі та з рідним пробігом. Без ДТП. Підкрас один - був незначний ремонт, фарбували 1/4 частину порогу, після того, як «присів» на бордюр. Автомобіль повністю технічно обслужений - ТО кожні 10тис. Двигун масло не бере, працює чітко та рівно. По ходовій - без питань. Салон, як новий, у дорогих чохлах - в ідеалі. ТО на 160тис.: комплект ГРМ із помпою + ремінь генератора, усе Gates, сальники розпредвалів, прокладка КК, свічки, патрубки радіатору та повітряного фільтру, задні тормозні диски, супорти та колодки, стійки стабілізатора, сайлентблок, зміна фільтрів, мастила, охолоджуючий рідини.
Продаю власне авто, я другий власник. Машина купувалася в Україні в офіційного дилера, брав у свого знайомого, тому вся історія відома. По машині зроблено багато роботи після покупки по підвісці і гальмівній системі. Масло мінялося кожні 8-10 тис. км. Двигун у відмінному стані, заправляв 95-м на ОККО (перший власник лив 95-й на WOG). На сто були здивовані чистотою клапана ЕГР на такому пробігу. Що зроблено з важливого: Повністю перебрана підвіска і гальма: стоять амортизатори Kayaba (було замінено все, крім пружин. Встановлені ремкомплекти на супорти. На 180 тис. замінено комплект ГРМ(контік), привідний ремінь та помпу. 10 тис. км назад замінено зчеплення з корзиною. Поставив дві нові гідроопори двигуна. Трохи більше року тому приварили новий глушник і гофру. Минулої осені куплено новий акумулятор Exide на 60А. Нещодавно замінив на новий задній моторчик склоочисника. Комплектація: Два комплекти ключів, мультилок на коробку, металевий захист картера, рейлінги, фаркоп. Віддаю два комплекти гуми з дисками: літо на литих дисках, зима на штампах. Залишок протектора видно на фото, спокійно вистачить ще на пару років. Що треба зробити: Потрібно замінити прокладку клапанної кришки. Вона ще при покупці трохи підтікала(болячка цих моторів), але після цієї зими масло пішло сильніше, вже капає на захист (до цього від заміни до заміни взагалі не було потреби в доливанні оливи). Треба зробити ревізію ходової після зими. По кузову є рижики, всі виклав на фото, як є. Рідко загоряться значок абс, але подивились датчик і сказали що з ним все ок. Підтягнути ручник, бо після заміни тросу і колодок так і не підтягнув. Треба замінити корпус лівого дзеркала, видно на фото. Торг біля машини піся огляду, можемо заїхати на сто для перевірки.
Продам авто, в хорошем состоянии! в ДТП не была,ходовая/двигатель/коробка в хорошем состоянии,вложений не нуждается! В комплект входит летняя резина, зимняя, новая, уже на авто. Авто с родным пробегом, не скрученное, полное переоформление Торг действительному покупателю у капота Звоните по телефону 180 Л.С
Продаж від власника. Автомобіль пригнаний з США в 2020 році з мінімальними пошкодженнями. Повністю обслужений,, перевірена ходова частина автомобіля. У комплектації: кондиціонер, круїз-контроль, датчик світла і тиску в шинах, електросклопідйомники, електропривід дзеркал, серво/мультируль, бортовий комп'ютер, штатна мультимедіа (MP3, AUX, USB, Bluetooth), камера заднього виду, Airbag, ABS, ESP, лінзова оптика, ксенон, тканинний салон, електрорегулювання сидінь, дзеркало заднього виду з антивідблиском, центральний замок, легкосплавні диски R-17.Возможен торг
лачети 2007 двигатель 1,6 кондиционер мультируль сигнализация абс
Відмінна машинка, невеликий розхід, оригінальний пробіг 100т., працює як нова. Укр реєстрація, якщо немає зв'язку пишіть, якщо вас зацікавило авто.
