- 180 тис. км
- Міжгір'я
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані, на повному ходу. Пороги цілі, стакани цілі. Все працює добре. Один власник, перша реєстрація 2011. Більш дет. за телефоном. ЦІНА БЕЗ ТОРГУ.
Авто в гарному стані, на повному ходу. Пороги цілі, стакани цілі. Все працює добре. Один власник, перша реєстрація 2011. Більш дет. за телефоном. ЦІНА БЕЗ ТОРГУ.
Авто в бездоганному стані , практично Нове з мінімальним пробігом . Фактично відсутні пошкодження , кузов в Рідній фарбі , замінився лише передній бампер . Практичний , стильний та економний кросовер . Виготовлений в Кореї . Жодних вкладень не потребує. Готовий радувати свого власника . Ціна найнища в Україні , тай ще за цілу машину . Мінімальний торг при огляді . Любі перевірки , експерти , екстрасенси ...
На повному ходу Нове щеплення Два комплекти резини на дисках Встановлене ГБО- треба обслужити По кузову є нюанси, треба варити
Продаю свій автомобіль, авто в хорошому технічному стані, салон доглянутий не прокурений не затертий. Пороги були переварені попереднім власником 2-3 роки тому, коробка передач перемикає добре. Авто чудове жодного разу не підводило. Влаштована камера заднього виду, встановлена мультимедійна магнітола. По мінусам поліз трішки лак на даху авто. Задній бампер видно на фото.
з реальним покупцем домовимся. Друга машина в сім'ї. Машина в ідельному стані, пробіг рідний. єдиний власник в Україні, робив переоформлення на дружину. відео дивіться. Світло все LED. тонування, лобове 75% атермалка. Є російська мова. електро багажник. заводиться дистанційно. розхід по трасі 6.5л . комплектація LTZ , туманки, дзеркало з автозатемненням і т.д. регистратор на 2 камери, підсвітка ніг, задні жовті повороти, багато чого зроблено для додаткового комфорту. машинку робив для себе. по авто питаннь нема.
Зроблений мотор, ходова, є зимова резина
Машина в хорошем состоянии.Есть трещина на лобовом стекле.заклеена,но в идеале надо поменять.Есть незначительные подтёки масла и антифриза,которые устраняется без проблем.Двигатель экотэк 1.4 турбо.В остальном все в идеале.Вся электроника работает.У машины есть камера заднего вида.На дороге ведёт себя идеально.Звоните или пишите на ВОТСАП,или пишите на ТЕЛЕГРАММ.В данный момент машина в Германии
Доброго дня. Продаю свій автомобіль . Я власник . Авто повністю на ходу , технічно справне . Декілька місяців тому було замінено зчеплення , стоїть нова куліса, повністю відремонтована ходова, колодки . Є нюанси по порогах , але кузов повністю без іржі. Кожен день їжджу. Звертайтеся , буду радий відповісти на ваші запитання )
Пропоную вашій увазі авто в непоганому стані по мотору питань немає нове щеплення.Автомобіль готовий для нового власника продаж тільки з переоформлення більш детальна інформація по телефону.Всім гарного настрою.
ОРИГІНАЛЬНІЙ ПРОБІГ. В США 2019р. ПРОИЗВОДСТВО 11.2018р. ПО ВІН КОДУ 2019р. R-CAMERA. БЕЗ КЛЮЧІВІЙ ДОСТУП. КНОПКА START/STOP. ВОСТАНОВЛЕНЕ С ОРИГІНАЛЬНІХ ЗАПЧАСТЕЙ. ОРИГІНАЛЬНІ ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ R-17, НОВА ГУМА. АВТО ТЕХНІЧНО ОБСЛУГОВАНО.
Авто в гарному стані , технічно обслужена.
Продам своє авто Стан нормальний Майже все поміняно: Новий радіатор Нова вся ходова, СТІЙКИ амортизаторів, задні амортизатори Комплект ГРМ ГАЗ 4-е ПОКОЛІННЯ (все працює) Заводиться з пів оборота в любу погоду Прогрів, сів і поїхав З недоліків Є тріщина на лобовому склі (таку купляв) Тріщина не лізе далі, така як була, не мішає
Машина доглянута. Працює справно, стоїть газ 4 покоління, роздавальна коробка працює. Обслуговувалась регулярно, грошей не шкодували, багато чого зроблено… Дзвоніть…
Машинка дуже комфортна та драйвова з невеликим споживанням палива, в чудовому стані, робити нічого абсолютно не треба,все працює по авто,два комплекти нової гуми, подробиці по тел, торг можливий.
Авто повністю справне мінялось все що треба питайте
Chevrolet Aveo, 2005 р., седан, 1.5 бензин, механічна КПП, пробіг 132 000 км. Корейська збірка. Простий і надійний двигун, недорогий в обслуговуванні. Авто постійно на ходу, в нормальному стані. Нещодавно замінені ГРМ і глушник. У комплекті окремий комплект літньої гуми. Недоліки: — тріщина на лобовому склі; — пороги іржаві, під заміну; — ремкомплект порогів віддам разом з машиною. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Один власник (я та батько). В таксі не була. Хороший варіант як робоче авто, для міста, дачі або як перша машина. Торг біля капота.
Автомобіль куплений в 2011 році в автосалоні. Один власник (було одне переоформлення формально на дружину).Салон шкіра, гаражне зберігання, автомат коробка, типтронік.
