- 174 тис. км
- Лубни
- Бензин, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Всі питання та деталі за телефоном. Торг реальному покупцю біля капоту.
Всі питання та деталі за телефоном. Торг реальному покупцю біля капоту.
Продаю власне авто! Реально для машини коштів не жаліли. Машина в робочому гарному стані. Ходова частина в ідеалі!!! Гальмівна частина в ідеалі!!! Повна капіталка двигуна була 45000 назад. Кузов живий. АКБ, генератор, бінзонасос НОВІ (не китай). Помпа, ремінь нові! Тормозні колодки, диски(передні/задні), передні ступиці нові. Машина НЕ ГНИЛА!!! Реактивні тяги URBAN (нові). Додатково літня полуболотна НОВА резина з дисками НОВИМИ !!!! Всі питання по телефону. Я власник!!!!!
Авто в гарному стані , все працює , 2 власник.
Авто в хорошому стані. Двигун працює ідеально. Коробка теж і чудовому стані, не пинається. Підвіска не стукає, не гримить. Ніяких помилок по машині немає. Салон в нормальному стані. Обслуговувалась вчасно. По машині багато чого зроблено. Авто на кожен день, сів і поїхав. Всі деталі по телефону.
Авто на повному ходу, кондиціонер працює, автомат без зауважень, по ходовій при бажанні можна замінити втулки і тяги стабілізатора, хороша зимова резина, страховка дійсна до січня, продаж тільки з переписом Цікавить обмін на дизельний універсал, мінівен, пікап.
Продам Chevrolet AVEO t250 1.6 шанхайка 2007 року випуску, на впевненому ходу кожен день, з технічних нюансів потрібно замінити гідрокомпенсатори деякі стукають, поставив обманку на лямбду витягнув кат, загорівся чек, горить датчик АБС.Так питань немає, інші питання по ЛКП, потрапила під град численні вмятинки, поліз лак на даху капоті і багажнику! В іншому авто повністю закриває мої потреби доставки з точки А в пункт Б з витратою 8 л/100 км. Продаж тільки з переоформленням.
Продам надійний американський маслкар з атмосферним двигуном 3.6 V6 та автоматичною коробкою передач. Авто в хорошому стані, доглянуте та повністю справне. Комплектація 2LT: Шкіряний салон Підігрів сидінь Підігрів дзеркал Підігрів заднього скла Електрорегулювання обох сидінь Пам’ять сидіння водія Клімат-контроль Круїз-контроль Камера заднього огляду Кольоровий дисплей на панелі приладів Проекційний дисплей (HUD) 8" сенсорний дисплей мультимедіа Преміальна аудіосистема Bose Bluetooth / USB / AUX Провідна зарядка телефону (USB) Дзеркала з автозатемненням Контурна підсвітка салону Додатково виведені датчики Встановлений спортивний вихлоп — автомобіль звучить красиво та впевнено, привертає увагу на дорозі та дарує справжні емоції від керування. Два комплекти дисків: Літо — різноширокі R20 Зима — оригінальні R19 Кузов покритий керамікою — глибокий блиск та додатковий захист лакофарбового покриття. Авто має агресивний вигляд і не залишається непоміченим. Продаж за готівку. Авто варте уваги.
Автобуло придбане з салону у 2012 році, перший власник. Авто готове для продажу. Задні партроники та підігрів сидінь не працюють, є моменти по кузову, відповідно можливий розумний торг. Обов'язкове переоформлення.
Продам власний автомобіль в доглянутому стані,другий власник,гаражне зберігання,ходова зроблена минулого року,новий акб,ковані японські диски,рідний пробіг,днище,арки все ціле без рижиків,авто варте уваги
Продаю своє авто Пригнане для себе з Америки Поворотники жовті Авто користувався 4-5 років тільки в сімейних поїздках, не таксі Встановлений газ Авто доглянути але є незначні сліди експлуатації
Пропонуємо Вашій увазі автомобіль від власника, один власник і єдина реєстрація. Ріднесенький пробіг, жодного підфарбування кузову. Додатково проведено професійне полірування та захищено керамікою преміум сегменту. Ходова частина без зауважень. Двигунчик працює як годинник, тихенько та рівненько. Зчеплення обслужене. По коробці перемикання передач відсутні зауваження. Одним словом авто технічно справне, обслужене, доглянуте. Хто шукає такий екземпляр, пишіть, телефонуйте та приїздіть на тест драйв, все розповімо та все покажемо. Торг у автомобіля, символічний та адекватний. Кому дорого, проходьте повз, не витрачайте мій і свій час на дурниці та тупі запитання. Всім миру та добра. На обмін як у всіх дорого.
Машина у хорошому ! Хороша комплектація!Цікавий обмін з вашою доплатою!
Хочу оновитись на повнопривідне авто. до цього по техніці ніяких питань. Візуал, є питання і потребує втручань. мене не тригерило це, тому не втручався. Другий рік у родині. Найкраще що безсумнівно в ній - авто запуск з ключа. Круто взимку завести через вікно з 6го поверху, та спускатись з дітьми вже в тепле авто з включеним підігрівом керма та сидінь. Щодня катались, возились діти до садочку та школи і забирались, тому безпека та гарна гума завжди були в пріоритеті! При мінімальних зайвих звуках чи помилках, відразу їхали та робили в якісному СТО. Огляд поки тільки в БЦ, так як я у війську, показуватиме дружина.
Все працюе.
Кондиціонер / клімат-контроль ? Круїз-контроль ? Мультируль ? Сенсорний дисплей ? Bluetooth (музика + hands free) ? Камера заднього виду ? Електросклопідйомники ? Електрорегулювання дзеркал ? Центральний замок ? ABS, ESP, подушки безпеки ? Легкосплавні диски Салон чистий, не затертий, без сторонніх запахів. Авто доглянуте, вкладень не потребує. Хороший варіант як для міста, так і для траси — комфортний та економний. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Можливий розумний торг біля автомобіля.
Авто кожного дня на впевненому ходу. Потребує незначних лакофарбових робіт, на швидкість не впливає))) Авто повністю в рідній фарбі, в ДТП не була. Диски R17, оригінал. Велике прохання до перекупів, блогерів, площадок, та тих хто хоче "безкоштовно ", будь ласка НЕ ВИТРАЧАЙТЕ ДАРЕМНО МІЙ ЧАС !!! На площадки авто не ставлю, повторю, воно кожного дня в активному русі, я на маршрутці їздити не буду, щоб воно там у вас просто стояло пилилося...((( Причина продажу, просто хочу нове авто з вищою посадкою))) Тож можливий обмін на кросовер з моєю доплатою)) Торг ТІЛЬКИ біля капоту ! ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ, до диванних експертів, якщо авто вас цікавить, підніміться будь ласка, з того дивану, досить його продавлювати, меблі в наш час дорогі, і їдьте тоді дивіться! Торг є, але адекватний, за 3000-4000 грн, авто не їде !
Встановлено ГБО. Машина в хорошому стані Кого цікавить всі питання по телефоні.
