- 270 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Машина на ходу , в гарному стані . Їздив дідусь. По коробці і мотору ніяких питань немає . Переоформлюється. По всім питанням дзвонити по номеру телефона
Машина на ходу , в гарному стані . Їздив дідусь. По коробці і мотору ніяких питань немає . Переоформлюється. По всім питанням дзвонити по номеру телефона
Цена за деньги . На обмен 4400 . Шевроле эпіка 2.0 газ бензин механіка На повному ходу Мотор и голова після капіталки , по ходовій все справно , по техніці в гарному догоянутому стані . В одних в руках уже 3 роки
Chevrolet Epica 2.0 2006 — це комфортний "лайнер" для спокійної їзди, який пропонує високий рівень комфорту та надійності за умови належного технічного обслуговування. Це хороший вибір для сімейного авто яке в дуже доглянутому стані Комфорт: М'яка підвіска, яка добре поглинає нерівності, хороша шумоізоляція. Простір: Великий салон, багато місця для задніх пасажирів. Комплектація: Навіть у базі є ABS, клімат-контроль, підігрів дзеркал, подушки безпеки та дуже велике багажне відділення.".
Автомобіль куплений в 2011 році в автосалоні. Один власник (було одне переоформлення формально на дружину).Салон шкіра, гаражне зберігання, автомат коробка, типтронік.
Продам Chevrolet Epica, 2008 год, 2.0 бензин/газ • Пробег: 148 тыс. км • Коробка передач: механика • Авто в отличном состоянии, полностью обслужено • Работает как на бензине, так и на газу (экономичный расход) • Удобный и просторный седан, идеален для семьи или длительных поездок Находится в Умани. Все вопросы по телефону. Владелец находится за границей, звонить на вайбер или ватсап
Епіка 2010р.авто в доброму стані! зв'язок через вайбер. Можливий обмін
Продам свій автомобіль в дуже гарному стани.Їздили дуже мало тому і такий пробіг .Салон чистий и доглянутий . Деталі за телефоном.PS: Автомобіль вартий уваги!!!
Продам власне авто, кожен день на ходу по мотору та КПП питань нема, по ходовій все чітко по кузову є нюанси Телефонуйте, все розповім, немає часу розписувати
Продажа авто від власника!Авто знаходиться в хорошому стані,передня гума нова,задня приблизно 80 %, радіатор,розширювальний бичок, акумулятор новий,ходова частина зроблена. Шкіряний салон,підігрів передніх сидінь,електро регулювання водійсько сидіння,датчик світла,підігрів,та електро регулювання дзеркал, андроїд магнітола,центральний замок,двух строня сигналізація,можливий обмін на авто на автоматі з ринковою ціною 5-7 тис.у.е.
Продам чи обміняю з переоформленням, авто на постійному ходу
