- 147 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.49 л.
- Автомат
Офіційна.Машину знаю з салону купляв її у знайомого. друга реєстрація два рокі тому. не бита. не фарбована. оригінальний пробіг.машина в доброму стані. газ вписаний в тех.паспорт. зроблена ходова.новий акумулятор.
Chevrolet Epica Авто в хорошому стані ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ !!! За всі питання за телефоном
Chevrolet Epica 2,5 АТ 2009 р. Рестайлінг. Перша реєстрація 2011 рік. Я власник з 2020 року. Одне переоформлення було на дружину в 2024 році. АКПП 6-ступенева. Встановлений і вписаний газ 4 покоління. Машина без дтп. Фарбувались два бампери і капот (від сколів). На 199 тис. замінене масло і фільтр в двигуні. Можливий невеликий торг біля авто.
Авто у гарному стані. Двигун у 2022 р гільзований,замінені всі жидкості ,цепа,ролікі,
Машина в дуже хорошому збереженому стані все працює, мотор працює тихо рівно без зайвих звуків що на бензині що на газу газ вписаний, автомат працює ідеально по кузові без гнилі без корозії салон в ідеальному стані не порваний не протертий затонована по кругу нова резина, машина обслужена все що потрібно замінено, документи в порядку будь який вид переоформлення, можлива доставка, цікавить обмін як з вашою так і моєю доплатою бажано на дизельне авто
опис відсутній
Авто 2 господарі, обслужене в коло, ланцюги та ГРМ, супорти та колодки, коробка заміна масла, авто ідеал. Дзвонити нуль, шість, сім, дев'ять, чотири, вісім, дев'ять, чотири, сім, шість. Є НЮАНСИ ТАК, АЛЕ КОНКРЕТНОМУ ПОКУПЦЮ ХОРОШИЙ ТОРГ. Машина по технічці вогонь. Реальному покупцеві хороший торг у капота. Повне ТО 29.04.2025 рік із заміною масел і рідин + нова резина всесезонка Сербія недешева. Обмін на авто не старше 2012 року з великим багажником універсал. 20.05.2025 рік повне ТО ходової заміна сайленблоків, нові амортизатори мондо, нова резина Сербія всесезонка, заміна масла двигун, коробка. Заміна двох півосей в зборі на нові, є їжачок на задній арці зупинений хімічним шляхом, авто без вкладень на 3 роки по техніці, кузов момент по бажанню. Можливий обмін, потрібен авто з великим багажником з вашою або моєї доплатою 2000$, прошу мотлох не пропонувати, тільки реальні сбиті м'ячики, як моя тачка спс. Торг на каву. 25.09.2025 заміна всіх масел, заміна тормозної рідини, заміна направляючих в круг, заміна колодок тормозних в круг.машина обслужена в круг ноябрь, новый хозяин будет очень удовлетворен тех состоянием , авто в одной семье с автосалона, продажа неспешная до февраля в связи с выездом, повторюсь машина в порядке. На обмен 7000$. 9.03.2026. Замена рулевых тяг, продажа с полной историей обслуживания.
Було замінено ГРМ, масляні фільтра. Є невеликі косметичні нюанси по кузову, та салону. Хороша літня резина. Розумний торг присутній ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ!
Авто в хорошому стані вкладень не потребує все робилось вчасно той хто купить не пошкодує підвіска зроблена новий акамулятор тормозні диски і колодки нові ремень гініратора і направляючі нові передні грузи були замінені авто працює як на газу так і на бензині рівно
Продам хорошу, надійну машину власного користування працює ідеально як на газу так і на бензині По кузову є невеликі сліди експлуатації пишіть дзвоніть фото скину Авто доглянуте, все в хорошому стані, вкладень не потребує. Сів і поїхав. Торг можливий біля капоту.
Продам своє авто не перекуп гарний стан сімейне авто
Эта машина-любовь с первого взгляда,с первой поездки) Я второй владелец этой куколки) Она очень ухоженная,вовремя обслуживается.С новым движком!(только за новый двигатель отдали 5500$) Не жрет масло вообще что не мало важно для этой красотки) Вообще не дымит как у всех))) по ходовой все идеально!Есть родная решетка на передок. Советую не упустить ее) Машинка просто пушка! Продаю только потому что мне подарили новую !) Возможно уступлю в цене очень добродушному человеку-который будет ее любить как и я)Зимняя резина с дисками в комплекте)Просто приедь и посмотри эту машину-не пожалеешь)
Авто в нормальному стані, + комплект зимової резини. Повний електропакет, підігрів сидінь, ел.зеркала. Лобове стікло має тріщину.
Продам епіку , хороший стан, по ходовій і мотору питань не має, встановлений газ, все працює, кожна кнопка, дзвоніть
сів і поїхав
Продам автомобіль в доброму стані,газ бензин, АКПП,два комплекти гуми та ключів
Продаю свій автомобіль, куплений в автомагазині у Одесе. Є єдиним власником цього авто. Машина у хорошому технічному стані. Все гаразд. Світло світлодіодні лампи. Вікна тоновані. Додаткова сигналізація шерифа. Кузов без рудиків. Низ кузова в ідеальному стані. Пробіг 113000 (чесний). Літня та зимова гума на легкосплавних дисках. Модель рестайлінгова. Виробництво Південної Кореї. Торг доречний. Перекупникам не турбувати.
