- 138 тис. км
- Охтирка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
В гарному стані,вкладень не потребує.Газ 4-покоління.Два комплекта шин,на тітанових дісках!Не бита
В гарному стані,вкладень не потребує.Газ 4-покоління.Два комплекта шин,на тітанових дісках!Не бита
Потрібно робити мотор По ходовій - замінив ступіци з новими підшипниками, тормозні колодки з переду і заду, втулки стабілізатора з обох сторін, шарові спереду і ззаду, мотор з коробкою з новеньким маслом та фільтрами і чудовою резиною і також прекрасна музика. Їздив я, ремонтував я, все в цій машинці робив для себе. Торг біля капоту
Продам власне авто, користувався 5 років.Авто в справному стані.Сів і поїхав. Авто не гниле без ознак корозії. Є декілька подряпин.
Ціну знижено! Автомобіль був пригнаний з Німеччини у липні 2020 року, із того часу я єдиний його власник і користувач. Транспортний засіб обслуговував регулярно згідно регламенту. По ходовій і мотору жодних зауважень, автомобіль працює справно. В машині встановлено заводське ГБО 4го покоління, середній розхід по місту 11-12 літрів газу. Автомобіль в дтп не був, жодного підкрасу немає. Більш детально можу розказати по телефону.
Двигун після капремонту у Вадима (загiльзований, замінена голівка блоку, розподільні вали, клапани, ланцюг, заспокоювач, натягувач, ковпачки, кільця, поршні, всі прокладки і т.д. - є все фото під час ремонту). Проїхав вже близько 20 тис., масло не бере. Каталiзатор видалений. АКПП Aisin (безпроблемна Японія). Поміняні гальмівні шланги, передні пружини, опорні підшипники, амортизатори - вкладиші Kayaba. Газ вписаний в техпаспорт, редуктор Gurtner (Франція), форсунки Hana (Корея), фільтр Alex. Ксенон. Захист двигуна Полігон. CD/USB/Bluetooth. Обслужений кондиціонер. Круїз-контроль працює. Контроль тиску в колесах (внутрішні датчики). Комплект зимової гуми Michelin на литих дисках R16 (є у фото). Є нюанси по ЛКП - видно на фото. Фарбувалася кришка багажника і задні ліві двері. Є кріплення Isofix.
Дистанційний запуск з пульта 2 комплекти коліс на титанах+запаска Детальніше за телефоном
Продається шеврік, по кузову без жодних пошкоджень, газ/ бензин все працює, резина в нормі, салон в доброму стані, по трасі просто пливе, передачі вмикаються добре, має великий салон та багажник. Можливий обмін.
Авто в гарному стані, всі запитання по телефону. Також є комплект літньої резини на дисках, та резинові коврики (у подарунок)!
Продам авто ,в доглянутому стані ,вся в рідній фарбі ,салон доглянутий ,ходова частина в повному порядку ,перебрана вся ходова замінені задні ричаги в зборі ,поміняні всі сайленблоки як спереді так і заді ,поміняна передня ступиця ,в цьому році поміняв рульову рейку ,ставив нову ,замінений антифриз ,поміняно масло в коробці ,масло в двигуні мінялось кожні 7000-8000 тисяч ,саме головне в цьому році замінений компресор кондиціонера і радіатори ,і в минулому році заміне щеплення все мінялось на оригінал ,газова установка обслужена ,замінено повністю глушник з новою гофрою,замінені всі тормозні диски з колодками в круг спереду німецькі вентильовані ,задні звичайні оригінальні,встановлена камера заднього виду і 2 din магнітола ,також віддам оригінальну рейку ,задні та передні ричаги,деякі сайленблоки ,задній тормозний супорт,тросіки ручніка ,та ще декілька запчастин також нових які можуть стануть вам в нагоді . В авто вмтановлено 2 переднi та 2 боковi подушки безпеки Також віддам майже нову зимову резину ,літня також в майже новому стані. Комплектація з шкіряний салоном. Віддам машину в гарні руки,в гарному стані
Продаю власне авто. Максимальна комплектація LT. Володію більше 4 років. Кузов в ідеальному стані, без корозії. Фарбувати та ремонтувати не треба. Салон в ідеальному стані. Шкіряні сидіння. Двигун після кап. ремонту на 193 тис. км. Коробка автомат плавно перемикає. Клімат справний, встановлено новий компресор. Газ вписаний. Додаю змінну гуму. торг біля капоту
Великий,комфортний, динамічний та економний автомобіль. Автомобіль в гарному стані. Оригінальний пробіг. 2007 рік виробництва, перша реєстрація в 2011 Обслуговувалась вчасно, навіть раніше. Вкладень не потребує. Клімат контроль, круїз контроль, датчик світла, комбінована шкіра, мульти руль. Газове обладнання ( розхід газу в середньому 10л) Встановлене дороге та якісне світло. Камера заднього виду. Автомобілем володію 8 років. Я другий власник. Авто вартує уваги, не пожалкуєте. Автомобіль дійсно комфортний та безпечний. Дзвоніть, домовимось.
Продається авто в гарному стані,не працює тільки парктронік і сколи на лобовому стеклі сотку скинемо на скло
Код товара: 76729 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. У продажу Chevrolet Epica 2006 року випуску. Під капотом надійний газ-бензин 2.5 , АКПП та передній привід. По кузову є фарбовані єлементи , виглядає досить гарно. Салон цілий та збережений. Технічно без проблем та вкладень, дуже гарне авто в ходу. Комплектація: електро пакет, клімат контроль, підігріви сидінь, шкіряний салон, бортовий комп?ютер, галогенове світло та інше. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нашому автосалоні.
Епіка 2010р.авто в доброму стані! зв'язок через вайбер. Можливий обмін
авто в хорошому стані, один власник, двигун гільзований на 100 тис, сервіс та заміна олії була кожні 10 тис, олія не витрачається і не підтікае, галогенне освітлення, газ/бензин, євро 4, автоматична коробка швидкодіюча, ходова провірена, розвал свіжий. Повнорозмірна запаска. Гума зимова.
Авто у відмінному стані, купувалась з салону, за весь період експлуатації було 3 власника. У квітні зроблено капітальний ремонт двигуна, замінені всі комплектуючі та розхідні матеріали, пробіг рідний, вкладень не потребує. В ДТП не перебувала.
Продам Chevrolet Epica на газу. Доглянутий, економний, за рахунок ГБО, та дуже комфортний автомобіль.
Продається Chevrolet epika 2.0 газ/бензин. Авто в гарному стані, на 16 дисках! Працюють всі кнопки. Клімат, регулювання дзеркал, рідні всі вікна. Великий багажник, комфортний салон.Не потребує вкладень, стан - сів поїхав! додам комплект зимової гуми з дисками
Звонили , писати на "Вайбер"(бо здебільшого є проблема з зв'язком) ...... Жива епіка(офіційна), я власник, обслуговування вчасне , виконано багато робіт, є всі виписки по обслуговуванню , коробка працює плавно , мотор як часи ( були виконані роботи по мотору, на разі проблем немає) , встановлено "газове обладнання", тонування (6 місяців тому), масло з усіма фільтрами замінено 500км тому (якісне на сервісі) , м'яка в ходу(нічого не стука та не скрипить) ,комфортна в їзді, по ходовій також виконано багато робіт та вкладено не мало коштів, світло працює справно по колу(спереду лінзоване), встановлено якісний андроїд(картплей та все інше..), салон збережений(не за тертий) кожаний , однак купив накидки для збереження стану, є нюанси по "лкп"( що пов'язано з роками) незначні , іржі немає, на машині рухаюсь виключно на роботу та з роботи, замінено нещодавно (місяць тому) "ролики,ремень,помпу" , всіх робіт не згадаєш (все є у виписках), "ланцюг" також поміняний 3000 км тому , продаж неспішний , якщо є бажання телефонуйте відповім на питання, ціна виправдана, за 3-4к епіку живу не купете , також є торг (уступлю звісно ж) , продаю у зв'язку з потребою "хетчбека чи універсала", росхід по трасі реально робив 6.9(є фото підтвердження) росхід по місту реальний 10.5-11 якщо їздити виключно по місті (цент, світлофори) все залежить від місцевості, на разі рухають більш по околицям Харкова то росхід 10-10.5, для мотора 2.5 це адекватно + автомат, вибачаюсь за нічні фото , вільний тільки після 7-8 вечора , також є підігрів передніх сидінь), ева клірики(з бортиками), є запаска, ризина спереду нова , з заду також цілком доцільна, є домкрат та ключі в комплекті, електро складання зеркал, датчік світла
