- 276 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто вчасно обслуговувалося. Газ бензин (вписаний у тп) вкладень не потрібний. Переоформлення. Інф. за тел.
Авто вчасно обслуговувалося. Газ бензин (вписаний у тп) вкладень не потрібний. Переоформлення. Інф. за тел.
Продам власний автомобіль Шевроле Нубира, в гарному стані, ГБО4, шкіряний салон, всі питання за телефоном
Звоните , пишите, все расскажу.
Продам Chevrolet Lacetti 2007 року. Авто в доглянутому стані,другий власник з салону,володію 10 років. Двигун,коробка,ходова без зауважень. Салон в доглянутому стані,чистий,охайний. З електроніки працюють всі функції,кондиціонер також. Led світло в головних фарах та птф. Гарна акустика,магнітола,активний сабуфер. Газове обладнання,вписане в свідоцтво про реєстрацію. Два комплекта коліс. Любий вид переоформлення. Можливий перегляд авто Чугуїв,Харків. Додаткова інформація за телефоном.Торг.
Лачетті 2007 року,бензин 1.8. Продаж тільки з переоформленням.
всі подробиці по телефону, авто в хорошому стані, на ходу, все в нормі
2013 рік, двигун 1.8, ГБО, доглянуте авто.
Дзвонити на вайбер.
Авто в хорошому стані, вкладень не потребує, сів і поїхав. За детальною інформацією звертайтеся за номером.
Авто на увереном ходу. Салон не затяганый. Не гнилая. Есть ньюансы по лакокраске.
Двигун, кузов, кпп в гарному стані. Обслуговування проводилось вчасно • Деталі за телефоном. Вайбер, ватсап.
В комплекті два ключі. Пригнана із за кордону в 2019 році була лише в моєму використанні для сімейних поїздок.
Контакт на месенджери Вайбер, Вацап +48 88О88 І9І9. Машина у Варшаві - вивезу за потребою в Україну. Шевроле Круз 2010р. Купувався в салоні Херсон Авто, експлуатація з 2011р. Другий хазяїн, володію 10 років. Автомобіль у рідній фарбі та з рідним пробігом. Без ДТП. Підкрас один - був незначний ремонт, фарбували 1/4 частину порогу, після того, як «присів» на бордюр. Автомобіль повністю технічно обслужений - ТО кожні 10тис. Двигун масло не бере, працює чітко та рівно. По ходовій - без питань. Салон, як новий, у дорогих чохлах - в ідеалі. ТО на 160тис.: комплект ГРМ із помпою + ремінь генератора, усе Gates, сальники розпредвалів, прокладка КК, свічки, патрубки радіатору та повітряного фільтру, задні тормозні диски, супорти та колодки, стійки стабілізатора, сайлентблок, зміна фільтрів, мастила, охолоджуючий рідини.
Два ключі, два комплекти коліс, всі стекла рідні, авто повністю в рідній фарбі, обслужене і не потребує жодних вкладень, додатково встановлено ГБО і вписано в техпаспорт. Більше інформації надамо по телефону! – Сергій
Продаю власне авто, я другий власник. Машина купувалася в Україні в офіційного дилера, брав у свого знайомого, тому вся історія відома. По машині зроблено багато роботи після покупки по підвісці і гальмівній системі. Масло мінялося кожні 8-10 тис. км. Двигун у відмінному стані, заправляв 95-м на ОККО (перший власник лив 95-й на WOG). На сто були здивовані чистотою клапана ЕГР на такому пробігу. Що зроблено з важливого: Повністю перебрана підвіска і гальма: стоять амортизатори Kayaba (було замінено все, крім пружин. Встановлені ремкомплекти на супорти. На 180 тис. замінено комплект ГРМ(контік), привідний ремінь та помпу. 10 тис. км назад замінено зчеплення з корзиною. Поставив дві нові гідроопори двигуна. Трохи більше року тому приварили новий глушник і гофру. Минулої осені куплено новий акумулятор Exide на 60А. Нещодавно замінив на новий задній моторчик склоочисника. Комплектація: Два комплекти ключів, мультилок на коробку, металевий захист картера, рейлінги, фаркоп. Віддаю два комплекти гуми з дисками: літо на литих дисках, зима на штампах. Залишок протектора видно на фото, спокійно вистачить ще на пару років. Що треба зробити: Потрібно замінити прокладку клапанної кришки. Вона ще при покупці трохи підтікала(болячка цих моторів), але після цієї зими масло пішло сильніше, вже капає на захист (до цього від заміни до заміни взагалі не було потреби в доливанні оливи). Треба зробити ревізію ходової після зими. По кузову є рижики, всі виклав на фото, як є. Рідко загоряться значок абс, але подивились датчик і сказали що з ним все ок. Підтягнути ручник, бо після заміни тросу і колодок так і не підтягнув. Треба замінити корпус лівого дзеркала, видно на фото. Торг біля машини піся огляду, можемо заїхати на сто для перевірки.
Продаю свій автомобіль,машина на ходу. Машиною володів 2 роки, за весь цей час проблем не мав, дешева в обслуговуванні, надійна.Є паро нюансів по кузову, на фотографіях видно.Реальному покупцю хороший торг біля машини.За більш детальною інформацією дзвоніть, все розповім.
