- 212 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продаю власне авто, я другий власник. Машина купувалася в Україні в офіційного дилера, брав у свого знайомого, тому вся історія відома. По машині зроблено багато роботи після покупки по підвісці і гальмівній системі. Масло мінялося кожні 8-10 тис. км. Двигун у відмінному стані, заправляв 95-м на ОККО (перший власник лив 95-й на WOG). На сто були здивовані чистотою клапана ЕГР на такому пробігу. Що зроблено з важливого: Повністю перебрана підвіска і гальма: стоять амортизатори Kayaba (було замінено все, крім пружин. Встановлені ремкомплекти на супорти. На 180 тис. замінено комплект ГРМ(контік), привідний ремінь та помпу. 10 тис. км назад замінено зчеплення з корзиною. Поставив дві нові гідроопори двигуна. Трохи більше року тому приварили новий глушник і гофру. Минулої осені куплено новий акумулятор Exide на 60А. Нещодавно замінив на новий задній моторчик склоочисника. Комплектація: Два комплекти ключів, мультилок на коробку, металевий захист картера, рейлінги, фаркоп. Віддаю два комплекти гуми з дисками: літо на литих дисках, зима на штампах. Залишок протектора видно на фото, спокійно вистачить ще на пару років. Що треба зробити: Потрібно замінити прокладку клапанної кришки. Вона ще при покупці трохи підтікала(болячка цих моторів), але після цієї зими масло пішло сильніше, вже капає на захист (до цього від заміни до заміни взагалі не було потреби в доливанні оливи). Треба зробити ревізію ходової після зими. По кузову є рижики, всі виклав на фото, як є. Рідко загоряться значок абс, але подивились датчик і сказали що з ним все ок. Підтягнути ручник, бо після заміни тросу і колодок так і не підтягнув. Треба замінити корпус лівого дзеркала, видно на фото. Торг біля машини піся огляду, можемо заїхати на сто для перевірки.
