- 290 тис. км
- Ужгород
- Дизель, 1.69 л.
- Не вказано
Ідеальний стан,хороша комплектація,на ходу не бита,без корозій
Ідеальний стан,хороша комплектація,на ходу не бита,без корозій
Продам сімейний автомобіль.Обслуговувався завжди вчасно.Всі деталі по телефону. Торг присутній!Срочно
Перший власник в Україні. Все по комплектації працює. Авто доглянуте. Дуже економне. Торг мінімальний.
Свій домашній автомобіль. Збирав для себе, вклав дуже багато грошей і сил. В офроудах участі не брав, бруд не місив. Виїжджав на дачу. Повністю якісно з отворами пофарбовано Raptor (3000$). При складанні встановлювалися всі нові оригінальні гумки, фетри і так далі — все нове. Задута в кілька шарів, оброблено днище та приховані порожнини. Нова гума з новими дисками. Зробив повну шумо-віброізоляцію. Якісна акустика Kicx. Посилені склопідйомники рейкового типу. Електрозеркала з підігрівом. Повне пересвічування всіх кнопок і так далі — все красиво світиться білим. Під замовлення зроблена приладова панель з плавним розпалом та кільцями. Встановлені спортивні сидіння від BMW, встановлено акуратно, без колгозу, все працює штатно. Передній силовий бампер з додатковим освітленням RIGID. Автомобіль із гідропідсилювачем. По технічній частині: Перебрана вся ходова, все, що потрібно і не потрібно — замінювалося. Нові свічки, дроти. Усі рідини і так далі — все замінено. Нове зчеплення. Новий стартер. Новий АКБ. Новий бензонасос. Блок управління Январь з легкою прошивкою, щоб їхала трохи бадьоріше (штатний блок Bosch з оригінальною прошивкою віддам). Автомобіль збирався якісно, щоб був готовий у будь-яку пору року, дня і ночі — завестися і поїхати хоч на край світу. Думаю, на ринку немає нічого подібного. Реальному покупцеві — хороший торг. Телефонуйте з реальними пропозиціями, чат не читаю.
Один власник, гаражне зберігання, купувалась в салоні АІС Львів.
Продам авто в гарному стані, вкладень не потребує, газ/бензин в писаний в тп, сигналізація, центральний замок, фаркоп, гідро підсилювач керма, новий акумулятор, передні підшипники івеко. Деталі за телефоном. Торг присутній під час огляду.
Продам автомобіль Chevrolet Niva 2004 року. Чудове авто. Вкладень не потребує, повністю обслужений. Двигун масла не бере. Повний привід працює, мости і коробка не виють. Встановлений газ 4 покоління. Розхід в змішаному режимі їзди бензин 9л/100 км, газ 10л/100 км. Вся електрика в автомобілі справна. Центральний замок працю, встановлена сигналізація. На повному бойовому ходу. Сів і поїхав. Всі питання по телефону. Розкажу і можу зняти додаткові фото і відео. Переоформлення обов'язкове. Присутній ТОРГ! ПЕРЕКУПІВ ПРОШУ НЕ ТУРБУВАТИ!
машина офіційна, один власник, гарний стан
Авто варте вашої уваги! Кондиціонер, шкіряні сидіння з підігрівом, болотяна гума! Додаткових вкладень не потребує, сів і поїхав! Реальному покупцю торг біля авто! Газ вписаний, страховка діє ще 10 місяців!
Шевроле Круз 2012 року , пригнаний 2021 р , машина вся в рідній фарбі , всі стьокла рідні включно з лобовим. По електриці все працює,екологія вирізана,довідка з сто ,. Масла фільтра поміняні,, акумулятор новий ,. Торг присутній
продам автомобіль детальніше за тел.**********
Максимальна комплектація ,ресталінг Brtone Edition , лед оптика ,відключаємий повний привід (передній) їздить на задку , підключається передній + блокировка + понижайка коробка от Suzuki Grand Vitara , кондиціонер, підігрів передніх сидінь, електро і підігрів дзеркал, гідро підсилювач ,фаркоп ,зроблена шумоізоляція ,Газа не було
Авто в доброму стані Мотор коробка в доброму стані По авто все працює Сів та поїхав Страховка есть По документам полный порядок Всі питання по телефону
Авто готове до перевірок , резина в хорошому стані все сезонна , новий акумулятор,газ/ бензин. Ціна договірна
Авто у власності більше року, пригнане з Німеччини . Авто обслужене: замінені ремінь грм, помпа, ролики, томозні колодки вкруг , антифриз, заправлений кондиціонер минулого року та виконано тонування керамічною плівкою. Масло, паливний та повітряний фільтр замінені 2500 км тому. Дорожчий страховий поліс діє до січня 2027р. Екологія вирізана та здійснена прошивка. Дефекти по кузову та обслуговування можна побачити на фото.
Авто у гарному стані,перевірка на СТО за бажанням! Детальна інформація за телефоном, у вайбер, ватсап, телеграм! реальний пробіг
В зимку машину занесло і стала на кришу, права сторона лише вм'ятини на двері, ліва сторона вся ціла,багажник бампера теж цілі,кришу треба вирівняти і лобове під заміну, праве зеркало, капот.права фара.Машина до цього обслуговуюся вчасно і нічого не запускалося .Машина після ДТП приїхала своїм ходом ще 30 км, зараз вона також заводиться і їде .Хто хоче може прикласти руки і востоовить .Чесно на розборку жалко пускати там реально немає дуже сильно чогось страшного
Авто на повному ходу деталі за телефоном
Відключаємий передній міст, нерегульовані підшипники ступиць, стальний редуктор переднього моста, перероблена система охолодження та інше, пофарбована в раптор камуфляж, днище пороги не варилось зовсім іржі ніде нема гума нова АТ, передні крісла з іномарки, масла замінені нові, ходова замінена, музика електросклопідйомники ,сигналізація і так далі , використовувалась 90% місто, газу не було чисто бензин, документи в порядку бажано переоформлення.
