- 186 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.36 л.
- Автомат
2014-й рік, 1.4 турбо + автомат, 186 тис км, Київ, тільки переоформлення. 17.6.2026 зроблено регламентне ТО (заміна всіх фільтрів, мастила GM Dexos 2 5W-30, діагностика ходової) на пробігу 186 147 км. Звіт Carfax у мене вже є, робив ще в 2021-му до покупки авто з аукціону, кому треба пишіть, скину. Продам своє перше авто, приганялась в кінці 2021-го року і робилась для себе, за цей час проїхав всього майже 22 тис. км, документально пробіг можу підтвердити. В США мінімальні пошкодження і не стріляна безпека. Авто майже кожен день на ходу, за цей час ні разу мене не підвело, заводиться з пів оберту як в +40 так і в -20. Обслуговував вчасно (кожен рік чи 5 тис. км), лив нормальну якісну оливу та хороший бензин (в основному преміальний 95-й, інколи 100-й). По машині багато чого зроблено, технічно авто в ідеальному стані і найближчим часом нічого робити не потрібно. Автомат перемикає плавно і без пинків (масло в коробці міняно майже 22 тис. км тому назад (по регламенту кожні 60 тис. пробігу), турбіна перевірена і в нормі, каталізатор видалений і P0420 вирішена назавжди. Клапанна кришка, теплообмінник, термостат, помпа ставились нові. Вся історія обслуговування є в збереженних заказ - нарядах від СТО. Також встановив якісні LED лінзи в оптику, бо на штатному світлі при відключення їздити було не комфортно. По недолікам тільки зовнішній вигляд від віку та експлуатації: незначні сліди після ремонту на задній пасажирській лівій двері, провисли бокові кріплення переднього бампера (болячка всіх J300 крузів), трошки притер задній бампер коли вчився паркуватись, треба зробити хімчистку салона. Нічого критичного. Віддам 2 комплекти шин які купувались новими, і по факту (з моїми пробігами) в новому стані: зима Debica Frigo HP2, літо Hankook Ventus Prime 3 (обидва комплекта з підсиленням XL, як раз для наших доріг).
