- 210 тис. км
- Подільськ (Котовськ)
- Бензин, 2.38 л.
- Автомат
доволі простора, обємна машина з невеликимим витратами палива.
доволі простора, обємна машина з невеликимим витратами палива.
Продам сімейний автомобіль. Машина повніть обслужена. Було замінено: - тормозні дискі + колодкі - щеплення - генератор - гереем - масла, фільтра
Продам Шевроле Каптива 2009р. двигун 2,4 (136 к/с) Газ/бензин. Розхід газа в змішаному циклі 12, 5 - 12, 7 л/100км. Рнмінь, ролики, помпа, мастило в КПП і задньому мосту замінені на 258 тис км.Мастило в двигуні ликві молі 5w30. Два комплекти коліс на литих дисках. Продаж у зв'язку з купівл житла. Тел
Авто в хорошому стані , замінено грм і тд , новий акумулятор, два комплекти резини 2 ва ключа Авто придбане в автосалоні Харкова Я другий власник Допомога авто площадок не цікава
Авто на новій зимній гумі,двух зоний клімат,мульти кермо,відеорегістратор,камера заднего огляду+парктронік,круіз контроль, 7місць,детальніше **********
авто збережене по суті 2 власники пробіг рідний авто використовували в сімейних цілях всі питання за телефоном
продам у зв'язку зі виїздом за кордон Двигун: 2.0 VCDi Код двигуна: Z20D1 Тип двигуна: ДВЗ Тип палива: Дизель Об'єм двигуна, куб.см: 1991 Розташування циліндрів: Рядне Кількість циліндрів: 4 Кількість клапанів: 16 Турбо Ступінь стиску: 16.5:1 Потужність, к.с.: 163 Оберти макс. потужності, об./хв.: 3800 Крутний момент, Нм: 360 Оберти макс. моменту, об./хв.: 1750
машина в дуже хорошому стані, сіли і поїхали, все інше запитуйте по телефону.
9000 $ - обмін 8200$ - продаж
Оснащена силовим бампером, шноркель, рейлінги на даху, комлект літньої резини на дисках.
Всі питання по телефону або при зустрічі
Продаю свій Круз, власник останні 6 років. ТО проводив вчасно, за машиною доглядав, загальний стан - хороший. Мотор, коробка, ходова - без проблем. Все працює. Кузов на свій вік в непоганому стані. Всі недоліки постарався максимально показати на фото. Ключ один. Горить чек на термостат і задню лямбду.
Продам автомобіль у хорошому стані. Автомобіль не фарбована жодна деталь. Повністю обслужений, з останнього що змінювалося — всі стійки передня та задня Kayaba, пружини також 4 штуки передня та задня теж Kayaba, втулки стабілізатора, рульові наконечники, колодки передні, бронепроводи та свічки, у фарах встановлені бі-лед лінзи 3х дюймові, плюс зроблені на замовлення денні ходові вогні, на фото видно, газ обслужений. Загалом автомобіль сів і поїхав. Детальніше по телефону.
Авто своє, хазяїн по ТП. Відреставрована турбіна (корпус старий всередині все нове), новий впускний колектор, кришка клапанів ланцюг у комплекті та багато чого по дрібницях зроблено. По кузову присутні сліди експлуатації (нічого критичного). ЦІКАВИТЬ ОБМІН. ОБМІН ТІЛЬКИ НА АВТОМАТ!!!!!
Авто обладнане газ-пропан 4покоління ,є кондиціонер, сигналізація.
Площадки не цікавлять Авто на газу, проходить своєчасно ТО На даний час лфп покращено - деякі нюанси прибрали авто є унікальним за рахунок встановленого ГБО. Куплений у США після граду. Рестайлінгова модель. Має режим збереження енергії "HOLD" Витрати газу 8л на 100км. Бак ємністю 36 літрів газу, тобто до 450 км запас ходу на газу. Загально авто може проїхати 800-850 км на електриці, бензині та газу. Що в наш час дуже актуально мати вибір яким пальним користуватися. На електриці взимку можна проїхати до 45 км, влітку - 50 км дивись останнє фото) Авто можна заряджати від звичайної розетки до 16А, тобто як з квартири так і в приватному будинку, або на платних зарядках. є недоліки по кузову, а саме які на фото. В комплекті 2 зарядки від 220v 16А (різної довжини), компресор та комплект шипованої зимньої гуми. Тільки повне переоформлення, обмін не цікавить.
