- 320 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
**********
**********
Не ідеал,але в доброму стані, кожного дня на ходу.
Двигатель после ремонта по ходовой тоже всё сделано технически исправна
Даний автомобіль на ходу, заводиться з півоборота. Участі в ДТП не приймав, однак по кузові є деякі незначні ушкодження, які видно на фото. Особливих недоліків під час їзди не помітно, не працюють фари заднього ходу. Замінені пороги, дно. Також в комплекті набір титанів з літньою гумою. Можливий торг, дзвоніть - побалакаємо, все розкажу. Якщо проживаєте поблизу - приїжджайте та оглядайте.
Гарне надійне авто. Ніколи не підводило. Кузовом потрібно займатися (дзвоніть все розповім) Чи не стояло ГБО. Завжди заправлявся топовим бензином. На розхідники не шкодували коштів. Заміна розхідників за регламентом на сто. Замінили вихлопну цілком. ДРУГИЙ КОМПЛЕКТ ЛІТІЯ У ПОДАРУНОК.Знімається з обліку.
хороший стан гума нова зима також нова
Продам авто в нормальному стані. Замінено масло в ДВЗ, ремінь ГРМ. На зимовій гумі, литі диски, є незначні рижики по кузову. Гідропідсилювач керма, подушка безпеки, магнітола, передні ел. ст/підйомники, електро регулювання дзеркал, кондиціонер, сигналізація з центральним замком, газ 4 покоління, паспорт вписаний, фаркоп. Я господар за документами.
Авто в непоганому стані,оригінальні титани,нове щеплення,ремені,роліки,масло.Після невеликої халепи.
Всі недоліки на фото. Треба замінити масло. Та лямбду замінити
Продам автомобиль в хорошем техническом состоянии требуется косметический ремонт низа дверей дно короба стаканы целые по ходовой и двигателю проблем нет реальному покупателю торг уместен машина переоформляется
Авто в мене близько 10р. Робився капремонт двигуна, переварені пороги і промовілені . Машина добра, але для нашого сімейства замала стала. Є 2 комплекти резини з дисками. Машина використовувалась по роботі, їздила по трасі, всі заміни розвідників і месел проводились чітко по регламенту. Є сервісна книжка що коли мінялось. Більше інформації по телефону
Телефонуйте,все детально розкажу
Продам власне сімейне авто,авто знаходиться 12 років в одній сім'ї,другий власник з 2014року,рідний пробіг,двигун працює ідеально без жодних зауважень,масла не бере.на пробігу 150тис був замінений комплект грм та масло в двигуні,ходова частина в хорошому стані,нова літня гума на титанах,також в комплект віддам 4колесса (стальні диску Штампи) с зимовою гумою в хорошому стані,є деякі нюанси по кузову видно на фото біля арок коліс.встановленно газ 4+(вписаний у тех паспорт)
Авто після ДТП ланжерони, мотор, капот, праве крило не пошкоджені, подушка безпеки не вистрелила.
Авто повністю обслужене поварене і все поміняно від антифриза до тормозухи і колодок гур теж залишилось переварити пороги лівий є в наявності та замінити фару і поворотник, радіатор новий стоїть гарна музика є кондиціонер але немає радіатор кондиціонера гур електро склопакет ТОРГ можливий огляд ще в Києві та Білій Церкві
Автомобіль в робочому технічному стані ,кузов весь цілий(арки,днище й пороги) ,газ 4 покоління вписаний,перевірка любим сто, з документами порядок-торг біля авто.
Доброго дня. Машина прлйшла 120 тисяч після кап.ремонту. Всі питання по телефону.
