- 313 тис. км
- Звягель
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Багато що зроблено за останій час,вкладень не потребує,двигун масла не бере,коробка працює добре. стан сів-поїхав.
Багато що зроблено за останій час,вкладень не потребує,двигун масла не бере,коробка працює добре. стан сів-поїхав.
Другий власник. Авто на впевненому ходу, економне авто, розхід по трасі 5 л, в місті 7.
Авто в хорошому стані, на ходу, бережне ставлення.
Другий власник авто в оригінальній поразці мальоване крило пер л. і пороги, повністю обслужене, замінене зачеплення, ремінь грм помпа , ходова, днище оброблене. цікавить обмін на дизель+ на автоматі.
По машині зроблено все що можна було, ходова зроблена, кондиціонер працює, масла та фільтра поміняні, в коробці автомат теж, кузов живий, страховка ще є, обов'язкове переоформлення (машина на мені), додаткові фото скину в повідомлення, обмін не цікавить.
Всім привіт! Продаю своє авто. Не бите не фарбована?? По суті: пороги прогнили. На фото видно. Крівля та інші елементи кузова мають подряпини/іржу. Мотор доглянутий. Потребує за графіком (раз у 60 К) через 10 К заміну ГРМ/помпи. Ходова потребує ремонту. Амортизатори під заміну. Коробка ок. Переключення на 5. Зчеплення перероблено як в АВЕО. Механічна лапа. Гідравліка це головний біль. Міняв раз у 2 роки. Після заміни 6 років тому, жодних питань. Газ. За час експлуатації(200К) поміняно тільки редуктор. Все працює на ок. Витрати по місту 10. За містом - 8 л газу. Під заміну ще передня водійська фара. Погано працює. …Тайвань. В цілому, автомобіль робочий і дуже надійний. При постійному плановому догляді ще про служить багато. Огляд можливий у м.Києві. Бажано, Дарницький район. Але якщо буде предметна зацікавленість можливий виїзд далі. Невеликий торг можливий. На Додаткові питання з радістю відповім.
Chevrolet Aveo 2004 рік, 1.5 газ/бензин, ГБО вписано в тех.паспорт, технічно все справно і обслужено, що зроблено з останнього: - заміна комплекту ГРМ+помпа - комплект зчеплення - куліси та тяги МКПП - масло в МКПП - подушки двигуна - задні гальмівні барабани разом зі ступічними підшипниками. - задні гальмівні циліндри і всі пружинки - замінена гальмівна рідина - до цього також змінювалися передні гальмівні диски - свічки - високовольтні проводи на свічки - нові форсунки на ГБО - замінені всі прокладки в редукторі ГБО Стакани та лонжерони не гнилі, у хорошому стані. Є питання по капоту, порогах (на фото все видно). Не забуваємо машині більше 20ти років, тупі питання будь ласка не ставимо. Резина зимова, свіжа.
Авто їздить справно. Вимагає поверхневого рихтування та фарбування. Кузов не деформовано. Днище без іржі. Мотор та коробка Опель Астра. Вдале складання в Німеччини Усі питання по телефону.
Продам Шеврале Авео 1 (Т200) , по ходовой части все отлично, сел и поехал, заменил масленый и газовый фильтра и масло (Масло, ремни и фильтра всегда менялись вовремя). Движок на полном уверенном ходу , вписан газ (4 поколение Италия, расход очень экономичный), стекло подъёмники, кондиционер (Нужно заправить фрион) . Электрика вся рабочая. Из минусов: Есть проблемы по кузову на фото видно. Если что забыл дописать звонить по телефону, больше фото в ЛС или на Вайбере.
Продам чудове авто. По ходовій все зроблено,нові передні стійки ,салінблоки,тормозні диски,реставрація супортів,новий газовий редуктор,акумулятор,замінені сальники полуосей,салінблоки підрамника,задні салінблоки. Глушник ,резонатор рік тому мінявся. Не димить,масла не бере від заміни до заміни. Пробіг не скручувався,можна перевірити. ГРМ замінено 20000 назад.Ще віддам титанові диски на 15,що на фото
Продам комфортне авто! • Двигун 2.0 газ/бензин (газ вписаний у техпаспорт) • Рідний пробіг • М’яка підвіска • Розкішний салон Є незначні недоліки по кузову – враховано в ціні. Торг біля авто. Всі питання в особисті або за телефоном.
Вся інформація по телефону ********** **********
Авто на розбір.Звертайтесь кого цікавить
Авео 1.5 2004 року Стан – на ходу. Сів поїхав Пробіг рідний – 270 тис км Газ/Бензин (4 покоління, газ вписаний) Потрібні кузовні роботи (арки, пороги)
такума на повному ходу. газ вписаний. можна переоформити, як вам зручно.не димить мотор коробка огонь. стан арок видно на фото на швидкість не впливає. нормальне авто за свої кошти. досить простора . стан завів поїхав. торг на каву. їздю кожного дня продаж не спішний тож не пишіть різну дурню. повторюю торг на каву кого не влаштовує лісом!
