- 244 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
Авто пригнане з Чехії в 2024 році, один власник в Україні, є певні пошкодження , видно на фото (крило праве, капот) Всі деталі за телефоном.
Кузов у рідній фарбі, жодна деталь не фарбована. Один власник в Україні. Кондиціонер заправлений. Кожна кнопочка працює. 242000 км масло фільтра замінені. 242415 км ремінь грм, ролики, сальники, помпа, антифриз, прокладка клапанної кришки, ремінь генератора замінені. Лівий поріг потребує уваги. Два ключа. Два комплекта гуми. Документи в порядку, переоформлення. Авто від власника.
Простий, надійний, вмісткий, високий, комфортний.. та ще й за адекватну вартість. Автомобіль був привезений з Канади з механічними пошкодженнями двигуна. Зробили капітальний ремонт і авто ще буде їздити і їздити. Не бита, не топлена! Це важливо. Навіть лобове скло ще рідне. По комплектації є все необхідне для комфортного пересування. Авто доглянуте та обслужене. Можливий огляд та тест-драй за домовленістю. Розглянемо варіанти обміну. За живі гроші торг.
Chevrolet Epica, 2007 рв, 2.0, 5МТ, чорна, ГБО, куплена у дилера, рідний пробіг, в хорошому стані, вкладень не вимагає, своєчасне сервісне обслуговування, в ДТП не була, на даний момент повністю обслужена (двигун, ходова, рідини...), повна антикорозійна обробка, магнітола, шумо-віброізоляція, ксенон, парктронік, комплект зимової гуми. Авто майданчики не цікавити. Допомога у продаж також.
Чудове авто! Випуск 2013 року! Надійне, економічне на електриці проїжає справжніх 60 км що по місту встигає цілком , знос батереї мінімальний, на бензині розхід 7 л середній. Авто динамічне за рахунок електродвигуна. Комфорт на найвищому (вироблено в США) рівні починаючи з сидінь продовжуючи зручним управлінням і якісним клімат-контролем , музика Bose. Пригнана з США в 2021 році з мінімальними пошкодженнями, все якісно зремонтовано і обслужено, авто не потребує додаткових капіталовкладень. Сів і задоволенням поїхав!
Продам автомобіль на ходу, їде добре, гнила, поворотні кулаки потрібно міняти, диміла але після того як прибрали каталізатор диміти перестала, газова установка не вписана Пишіть у чат якщо цікавить
Продаю власне, доглянуте авто у гарному стані. Нефарбована повністю, навіть бампера. Присутні вікові болячки - потертості, сколи, царапинки. Екологія вся намісці і працює. Скло, крім лобового рідне. На авто нема жодного рижика. Обслуговування по регламенту. В березні 2025 замінено грм, щеплення та передні стійки з опорами. Масла не бере, мкпп працює ідеально. В авто є все необхідне для комфортної їзди: клімат, круїз, 4 ел.склопідйомники, датчик дощу, а найголовніше - крута динаміка. Щодня на ходу. Перший власник в Україні. Пригнана в 2022 році. Брав в Польщі у 1 власника з салону. Більше інфи за телефоном. Цікавить обмін на електричку.
Автомобіль обслужено є зимня резина. Кому цікаво телефонуйте.
Продаю свою улюблену машину. Chevrolet Aveo 2011 року, корейська збірка, найвдаліший та найнадійніший двигун 1.5 на безпроблемній механіці. Я перший і єдиний власник з салону. Пробіг 204 тис.км — рідний, нічого не крутилося і не “малювалося”. Машина ніколи не працювала в таксі і не бачила жорсткої експлуатації. З першого дня на сидіннях та кермі чохли, тому салон дуже добре зберігся. Кермо в ідеальному стані — майже як нове. У машині ніколи не курили. Навіть годинник на торпедо досі в заводській плівці. За машиною завжди доглядали вчасно і без економії: • масла та фільтри кожні 10 тис.км • тільки оригінальне масло General Motors 10W-40 • двигун працює тихо та рівно • масла не бере взагалі • коробка без питань Стоїть хороший газ STAG 4 покоління (Польща), вписаний у техпаспорт. Заправна горловина акуратно виведена біля фаркопа — не псували кузов “колхозом”, як часто роблять. Всі фари рідні, заводські. Є кондиціонер, електросклопідйомники, електродзеркала, гідропідсилювач, підігрів заднього скла, центральний замок, протитуманки. Хороша музика — магнітола Kenwood + 4 динаміки. Додатково: • дороге салонне американське тонування • вітровики • модельний молдинг на багажнику • фаркоп • хороша сигналізація Da Vinci (2 брелоки) 2 комплекти гуми: зима Hankook (Корея) літо Gislaved Ultra Speed 2 (Німеччина) Також 2 комплекти ковпаків, запаска та домкрат. Машина весь час зберігалася в теплому гаражі. Якщо коротко — авто, за яке не соромно. Доглядали як за членом сім’ї й продавати шкода. Для нинішніх цін та витрат на авто — дуже хороший, економний і надійний варіант. Невеликий аргументований торг — тільки біля машини. Перекупникам і майданчикам прохання не турбувати. Хочу, щоб машина потрапила в хороші руки!
Автомобіль в гарному технічному стані!! Все працює добре. В ДТП не перебував. Двигун та коробка працюють без нарікань . Є історія обслуговування автомобіля. Машинкою будете задоволенні . Також можливий обмін .
Європеєць, перша реєстрація 2012 рік, авто в хорошому технічному стані, новий акумулятор датчик світла, дощу, підігрів передніх сидінь. авто без іржі. Є два комплекти гуми, літо Р17 титани, Зима Р16 штампи. Продаж у зв'язку з покупкою іншого авто. Торг біля капота.
Машина у власності підприємства продаж з ПДВ. Ремонту не потребує . Є сліди експлуатації царапини. Гаражне зберігання проходила ТО кожних 10 000км. + 4 шт зимової гуми на дисках. Замінені ролики помпа ГРМ
в гарному стані, з рідним пробігом, один хозяїн , магнитофон , сигналізація , тонування ,,газ вписан , своечасно заміна оливи. сліди використання по кузову і салону . зимова резина , ковпаки.
Комплектація LTZ, в неї входить шкіряний салон з підігрівами, без ключовий доступ, кнопка старт стоп, мультируль з круїз контролем, бортовий комп'ютер, автосвітло, автодощ, кондиціонер, електро дзеркала зі складанням, склопідіймачі перед/зад, задне дзеркало з автозатемненям, відключаємий ESP, Мультимедийная система MyLink с сенсорным экраном, GPS, USB,блютуз, камера заднего вида. Є комплект зимової гуми Двигун і АКПП працюють чудово По ходовій частині також зауважень немає
Комфортний, надійний, простий і не дорогий в обслуговуванні автомобіль. Аналогія до "Опель Антара" для американських ринків. Двигун "FlexFuel" (працює на бензині А92, А95 або спиртовому бензині Е85 в будь яких пропорціях). Можна встановлювати газове обланднання. Ходова дуже м'ягка і надійна. Авто впевнено тримається на дорозі та на поворотах. В автомобілі все працює. Вкладень не потребує. Сідаєш і їдеш. Комплект зимової гуми в подарунок.
Авто в чудовому стані .Бажано обмін на електромобіль з моєю доплатою.
