- 250 тис. км
- Васильків
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продам Шевролет Круз 2012 р.в. пригнаний зі Швейцарії в гарному стані, не бита, не фарбована, один власник. В гарній комплектації.
Продам Шевролет Круз 2012 р.в. пригнаний зі Швейцарії в гарному стані, не бита, не фарбована, один власник. В гарній комплектації.
Продам власне авто в чудовому стані. Користувалася жінка. Авто в рідній фарбі та з перевіреним пробігом.Заводський газ, італійська збірка,дуже економне авто. Зручне в керуванні, маневрений і компактний автомобіль. Малий розхід палива. Завжди проводилося своєчасне ТО. Авто чудове як для міста так і для далеких поїздок. Авто варте уваги.
До Вашої уваги пропонується автомобіль в хорошому, збереженому стані, без зауважень. На даний час робити нічого не потрібно. Обслуговувався вчасно. Зберігався в сухому теплому гаражі. Я власник вказаного автомобіля з 2019 року. За цей час проїхав не більше 50 тис. км. Останні три роки автомобіль їздить дуже рідко переважно у вихідні дні. Встановлена нова літня гума. Також наявна зимова гума в хорошому стані входить у вартість автомобіля. Два комплекта ковриків. Запас ходу на електриці в середньому 65 км. Хто шукає автомобіль для себе телефонуйте, більше деталей по телефону. Торг можливий біля авто.
Авто в доброму стані , їздить кожного дня . По кузову все добре ,авто в рідній фарбі . Телефонуйте домовимся.
Продам лачетті в хорошому стані. Двигун, коробка без нарікань, кузов не ржавий, не гнилий, пороги і днище нормальне. По документам порядок, переоформлення. Торг, обмін.
Продам надійне та дешеве в обслуговуванні авто в чудовому технічному стані, Їде дуже жваво як в місті так і по трасі. Менше 1000км тому змінені всі розхідники включаючи ремінь ГРМ з роликами та помпою та колодки, детальніше по телефону. 2 ключі, додатково комплект зимової гуми на дисках. По техніці все чудово, по кузову є невеликі сліди експлуатації (видно на фото і відео). Було повністю обслужено бо дарувалося дружині, але вона захотіла купити кабріолет, тож Шевроле тепер стоїть))) Продаж не терміновий, тільки переоформлення. Якщо треба додаткові фото чи відео, я на зв'язку. Можливий обмін на Yamaha Drag Star
На Авто їздила дівчина
Авто коштує кожної своєї копійки, починаючи з зовнішнього вигляду закінчуючи якісним звуком в авто. Ходова не грюкає, двигун масла не бере, пробіг чесний, не робилося нічого глобального лише поточні заміни та заміни розхідників. Є невеличкий нюанс на передньому лівому крилі, видно на фото. Доволі висока, не виникає питань коли треба проїхати десь де не дуже гарна дорога. Є карплей що дуже зручно та автозаводка автомобіля.
авто в доброму стані є сліди експлуатації працює добре
Авто повністю на ходу, кузов цілий, не битий (трішки примʼяте крило і тріщина частини переднього бамперу) З 2023 по т.ч. Здійснювалось постійне обслуговування розхідних матеріалів, системи ГРМ, міняли АКБ, Бак з насосом, форсунки Ремонтували Генератор Звичайне авто, використовували в сільській місцевості Розхід реально як в Шевролет) -10 літрів газу (газова повністю обслуговувана та поміняні шланги) Історія ремонту та пробіг в наявності Власник дружина від покупки з березня 2023 року, експлуатація бережна Знаходимось в Калинівській громаді біля м.Васильків Якщо без торгу то віддамо комплект зимової гуми в подарунок в гарному стані
Авто в нормальному стані, ходова в нормі, двигун масло не бере
Автомобіль в доброму стані.
Доброго дня. Машина прлйшла 120 тисяч після кап.ремонту. Всі питання по телефону.
В гарному стані 2 комплекта дисків Газ брс! З подиішаням мастила
Chevrolet Volt 2017 року (10 місяць) з пробігом 158 тис км комплектація LT. Автомобіль з мінімальними пошкодженнями був привезений в Україну (фото пошкоджень додано до переліку фото), безпека не спрацьовувала! Автомобіль не фарбований, весь в рідній фарбі! (локальний підкрас заднього правого сапожка!). Територіально м.Васильків Київська обл. Автомайданчикам / автобізнесменам - НЕ ТУРБУВАТИ!!!
Офіційне авто 2013 року, купували в м.Київ , один власник (переоформлення в сімї), гарний стан , все працює , нічого робити не потрібно , вчасно замінено мастило + зимова гума , невеличкий торг. В аваріях не була
