- 52 тис. км
- Одеса
- Електро
- Варіатор
Батарея 64кВ !!!! Стан відмінний дзвоніть, відповім на всі запитання
Батарея 64кВ !!!! Стан відмінний дзвоніть, відповім на всі запитання
? Chevrolet Malibu 2016 Продам Chevrolet Malibu 2016 року випуску. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, доглянутий і повністю готовий до експлуатації. ? Двигун працює рівно, без сторонніх шумів. ? Коробка передач перемикає плавно. ? Ходова частина без зауважень. ? Салон чистий та охайний, не прокурений. ? Кузов у гарному стані. ? Всі системи та електроніка працюють справно. Автомобіль комфортний як для міста, так і для далеких поїздок. Просторий салон, місткий багажник, м’яка підвіска та приємна керованість. Своєчасне обслуговування, вкладень не потребує. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. Торг біля автомобіля.
детали за телефоном
СІВ і ПОЇХАВ....
Машина обслуженная в отличном состоянии, газ вписан в техпаспорт. Кондиционер. Мультируль. Мультимедия система с экраном. 4 колеса летних на дисках. Салон ухоженный чистый. Более подробно по телефону. Торг у капота.
Для тих, хто шукає авто в стані нового для себе, не бите, не варене, без перекосів, не фарбована. Автівка купувалась цілою, без пошкоджень на ходу. 24 модельний рік, максимальна комплектація RS. мінімальний пробіг. в комплекті зарядний пристрій на 7 кВт та перехідник для швидкісної зарядки 250 кВт/ч. автівка проїжджає 550 -600 км. жодних помилок по електроніці. все в ідеальному стані. Можлива розстрочка під 24% річних
Лег двигатель,не разбиралась ! Переоформление!
По всім питанням дзвонити с 9 ранку до 21:00 вечора. Телевізор с YouTube та задньою камерою .
Продам машину Технически исправна . Газ/бензин . Резина новая Все жидкости поменяны. Масло -от замены до замены . 4500 у.е Торг . В хорошие руки !!!!!
гос.номер ВН6416РТ.Двигатель после полной капиталки!новый стартер.аккумулятор стойки стабилизаторов тормозные диски шланги пороги меняные стекло ветровое с тонировкой сигнализац 2 диновый приемник с блютузом и громкой связью глушитель радиатор кондиционера проставки саабвуфер высокочастотные динамики ВМW чехлы на сиденьях подголовники руль кожа в салоне не курили салон новое сцепление радиатор печки антифриз масло в коробке.все сальники и прокладки!кондиционер рабочий машина на уверенном ходу ездит каждый день все расходники меняются вовремя ходовая впорядке делать ни чего не нужно ни стуков ни грюков !центральный замок сегодня поменял ремень ГРМ ролики и помпу а так же антифриз сальники распредвалов коленвала .сделали полную ревизию задних суппортов с заменой колодок.передние стойки новые с проставками и поворотными подшипниками!Замена масла и всех фильтров!кто приобретет не пожалеет!камера заднего вида с видеорегистратором!фары линзованный би ксенон туманки Led!
Сів поїхав але треба трохи вкладень на заміну мастила із машиною комплект зимової резини на дисках. Додаткова інформація можу відповісти у вайбер та телеграм+**********
Відмінний сімейний автомобіль для міста та заміських поїздок. Був у користуванні 3 роки, жодного разу не ламався. Зараз перебуває у Німеччині, але буде пригнаний до України під покупця. Пишіть у месенджери
Состояние авто хорошее. Вложений не требует. Все вопросы по телефону. Торг уместен.
Продам Chevrolet Tacuma ,первый владелец ,машина всегда храниться в гараже ,рабочая лошадка ,никогда не подводит ,состояние неплохое ,есть дефекты по кузову ,практически новая резина ,дополнительное освещение ,установлена гбо ,но не вписана в тех. паспорт , немного нужно посмотреть к ходовой ,ну на данный момент ничего критического нету , звонить по номеру
Авто в хорошому стані, було придбано для себе. Причина продажу-виїзд за кордон Повністю робочий кондиціонер.Двигун та коробка працюють відмінно.Встановлений новий ремінь ГРМ, катушка,свічки,нова всесезонна резина. Потребують перевірки форсунки.
Авто в чудовому стані. Сів та поїхав. Свіжо пригнана. Українських доріг ще не бачила. Готова до будь-яких перевірок.
авто в гарному стані, без вкладення, два комплекта резины, масло не грамма не берёт, кондиционер отлично и печка тоже, двусторонняя сигнализация, камера заднего хода, ксенон в фарах и в туманках, заводится с пол оборота в любую погоду. моб ********** Олег
