- 78 тис. км
- Миколаїв
- 1.6 л.
- Не вказано
Шевик у дуже хорошому стані. Останнім часом стояв у закритому гаражі. З усіх питань телефонуйте.
Шевик у дуже хорошому стані. Останнім часом стояв у закритому гаражі. З усіх питань телефонуйте.
Авео LS 1.5 2008г. бензин. Механіка. Корейскої сборки. Нова жива зимова гума Акумулятор новий, куплявся цієї зими. Кондиціонер, пічка, передній електро склопідйомник, камера заднього ходу, відео регістратор, ГУР, сигнализація, 2 динова магнітола, багажник кокон. Мастило у двигуні використовувалось тільки Bardahl (Бардаль). Машина на ходу. Е нюанс із правим заднім порогом. фаркоп
Продаю власний автомобіль, в авто з салону один власник. Технічно без зауважень На пробігу 260000 був зроблений капітальний ремонт двигуна. Після обкатки на пробігу 263000 кидали ендоскоп, обкатку пройшов по всі стандартам. Перебрана вся ходова, замінена вихлопна система, вирізаний каталізатор на пробігу 262800. На пробігу 248000 були поварені пороги і стакани. Робив для себе, з душою Встановлене ГБО 4 покоління, працює без зауважень. На пробігу 263000 повністю було обслуговувано із заміною всіх магістралей і патрубків. Було зроблене налаштування, по компʼютеру форсунки, редуктор працюють в штатному режимі. ГБО вписане в тех.паспорт Вкривати нема чого, є питання по кузову - арки, двері, лакофарбове покриття З машиною віддам комплект дисків 14R на зимовій резині Rosava, ходила пів сезону Ціну обумовлена технічним станом авто Перекупів прохання не турбувати Торг у капота Любий вид переоформлення По всім питанням телефонуйте/пишіть за номером (телеграм, вотсап також є)
До уваги Chevrolet cruze 2.0 турбо дизель . По авто було зроблено: *форсунки *пнвт *балансир *нові колодки в круг . 2 комплекта колесо на дисках літо нова цього року
Авто зареєстровано на дружину, з переоформленням проблем не буде. На 250 тисяч пробігу замінено комплект ГРМ , та замінено оливу в АКПП. Є функція дистанційного запуску двигуна, дуже зручно зимою, коли авто зоні досяжності пульта сигналізації, за 5 хвилин до виходу з дому або роботи, завів авто, вийшов, сів та поїхав.
Авто для любителей Амкар! Все в оригинале! Ценник на 3 недели! Всем удачи в продаже.
Авто пригнане з США для себе, без пошкоджень, повністю ціле. Максимальна комплектація. Пробіг на електриці влітку 60-65 км, взимку 40-45км. Один власник в Україні. В подарунок нова літня резина. За більш детальною інформацію телефонуйте.
Авто повністю обслужене. Нещодавно проведено повне технічне обслуговування: замінено всі мастила та фільтри, комплект ГРМ разом із роликами та помпою. Технічно автомобіль у хорошому стані, без зауважень — вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка передач без нарікань, ходова частина в нормі. По кузову є незначні дефекти — всі нюанси видно на фото, нічого не приховую. Документи в порядку, можливе переоформлення. Торг — біля авто.
Продам Автомобіль Шевроле Лачетті, 2008 р. випуску, газ-бензин, універсал, 5 дверей, колір золотистий, механічна коробка, передній привід, все добре і зроблене, машинка у дуже доброму стані, є причіпне, продаж центральний замок, електросклопідйомники, кондиціонер. Ціна 3000 дол
Продаю Chevrolet Aveo 2005 року. 1.5 газ/бензин, газ вписаний. Кузов цілий, гарна резина. Двигун працює добре, масла не бере. Ходова та салон у порядку. Будь-який вид переоформлення. Знаходимося в м. Миколаїв. Кому цікаво — телефонуйте або пишіть.
Машина повністю обслужена та готова до поїздок • Я власник. Авто справне, заводиться з пів оберту в будь-яку погоду • Двигун 1.5. Працює рівно, не димить, масла не бере • ГБО 4 покоління, працює чітко, з теперішніми цінами на бенз, вигідно економить бюджет • Ходова в нормі не стучить, без зайвих звуків • Кондиціонер НЕзаправлений, чотири подушки безпеки, камера заднього виду, ксинони в фарах та в туманках
Chevrolet Aveo 2008 з мотором 1.5 Газ/Бензин! ГБО Вписано в техпаспорт, автомобіль повністю обслужений, по електроніці все працює, кондер працює, встановлена хороша тоніровка. Більш детальна інформація по телефону На всі питання відповість менеджер Михайло
Авто яке варте вашої уваги, пробіг рідний, за авто дивились обслуговувалось вчасно готовий до перевірок на сто. Авто було в сімї тільки змінювались власники тому за авто впевнені.
Дві подушки безпеки, регулювання дзеркал огляду, Підігрів передніх сидінь, Електричній підіймач скла, капітальний ремонт двигуна Двигун 1.6, підсилювач керма. музика, сигналізація.
є невеликі нюанси по кузову, салон хороший, комплектація хороша, з документами все гаразд,. на фото видно дзвоніть розповім. с 10.00 до 17.00.
Якщо обмін, то щось рівноцінне (без моєї доплати)!! Чистий америкос! Авто просто супер. Дуже рідкісна. В будь-якому місті на нього дивляться, як щось невідоме і нове. Дуже велика, красива та швидка (305 коней). Без уваги ви на залишитесь. Дуже мʼяке, комфортне, літає як реактивний літак. Диски 19 на літній резині, також є комплект дисків 17 на зимній резині (на фото є також) віддаю разом з авто!!! Робити нічого не треба. Авто моє (не перекуп)!!! Пишіть, дзвоніть. Обмін на щось такого ж рівня. Хлам будь ласка не пропонуйте. Є торг біля авто. Кузов та салон у відмінному стані. Документи у повному порядку. Мотор просто щось неймовірне (такий стоїть на CAMARO). Середня витрата бензину у місті 12 л на 100 км, але якщо економити, то можна і на 10 вийти. По трасі 8-9 л. Гарних продаж.
Продам авто в гарному стані, по техніці все добре Торг у авто присутній Переоформлення по дії або в мрео.
машинка в ідеальному стані, кузов весь у рідному фарбуванні не затертий, цілий вигляд має. салон шкіряний в ідеальному стані. ходова не стукає не гримить. батарея 64квт soh 98, проходить дуже гідно. робити абсолютно нічого не потрібно сів поїхав із задоволенням. можливий обмін на tesla 3 , kona, Niro та ін. телефонуйте відповім на всі питання . дуже хороша комплектація, безключовий доступ на всіх дверях, автопарковка, круїз контроль, датчик сліпих зон, підігрів спереду і ззаду, автосвітло автодощ та ін
Гарне авто е незначні моменти по кузову ліва сторона обидві двері і крило. Газ вписаний. Мотор і коробка працюють без нарікань масло мотор зовсім не бере. Ходова зроблена тормоза теж перебрані. Гарне авто за свої гроші вкладень не потребуе сів і поїхав. Для хлопців із ЗСУ буде гарна знижка. Всім миру і добра
Зроблено повне ТО 3000 км тому (масла, фільтри, рідини, ГРМ, термостат і помпа). Машина повністю обслужена і не потребує жодних вкладень. ГБО, вписане в техпаспорт. Сигналізація. Склопідйомники. Замінено: нові стійки, пружини, дискові гальма, колодки. Салон чистий, не прокурений. Торг мінімальний біля капота. Я власник авто, будь-яка перереєстрація. Автомайданчики, прошу не дзвонити.
