- 151 тис. км
- Долина
- Бензин, 2.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто в чудовому стані, обслужене до дрібниць, чотири нові шини, детальніше розповім по телефону. Екологія на місці, пробіг 1000% рідний. Можливий обмін на авто 7-9 місць з моєю доплатою
Авто в чудовому стані, обслужене до дрібниць, чотири нові шини, детальніше розповім по телефону. Екологія на місці, пробіг 1000% рідний. Можливий обмін на авто 7-9 місць з моєю доплатою
Продам Шевроле Каптива 3.2,2008р.в. в гарному стані. Стосовно пробігу, я брав це авто у 2017 році з пробігом 156 т.км., так як авто одне з декількох в сім'ї за той час що авто знаходиться у мене,я проїхав на ньому лише 50т.км..Тим самим хотів зауважити і наголосити що пробіг реальний незважаючи на вік авто!!!)
Продам своє авто. Встановлена нова ГБО БРС в 2025р. Повністю зроблена ходова частина, включаючи амортизатори.
Продам охайне ухожене власне авто на повному ходу машина їздить кожного дня. Зроблено по авто: заміна ремня ГРМ , заміна гідрокомпісатори , заміна клапанів та сальників клапанів .оригінальна клапана кришка,антіфріз, помпу, саленблики, шарові, заміна стартера. заміна ксенон на нові.стойка стабілізатора, заміна передніх подшипникі зі ступицей,ЕГР, ремінь генератора,шруз наружний,поміняно передні шланги гальмів, проточька передніх дисків,реставрації карданного вала замінили чотири христовини,нещодавно зробив заміну мастила, фільтра,ТО газу і була заміна редактора в тому році,стоїть газове обладнання в техпаспорт вписане. Є деталі які були поміняні.В ДТП не була по електриці все працює.Можливий торг біля капоту номер телефону я власник з документами все в порядку. Перекупів та Площадки прошу не турбувати .
Автомобіль в хорошому стані надійний та простий кросовер з містким багажником. В авто поміняні ГРМ, помпа, фільтра, масла тосол, що є не малозатратним На авто присутні сліди експлуатації подряпини сколи, як на всіх авто таких років. Можливий обмін але без моїх доплат, старі авто не пропонувати.
є нюанси по кузову торг можливий тільки біля капоту другий комплект ризини з титанами.
Продається шевроле каптіва 2008 року перший власник в Україні. Зацікавело дане авто телефонуйте усе розкажу детальніше інформації про дане авто. ТОРГ лише біля авто. Приймаю дзвінки у любий момент...
Продам свое авто!!! Я другий власник в Україні! Автомобіль в гарному стані, повністю обслужений, сів і поїхав. Всі опції працюють !!! Резина зимова практично нова!! Авто просте в обслуговувані!!! Автомобілем будете задоволені!!!!
Перший власник. Автомобіль придбаний новим в офіційного дилера. У ДТП не був. Салон у хорошому стані, є незначні сліди експлуатації. По кузову присутні дрібні подряпини та відколи, що відповідають віку автомобіля. Пробіг рідний, готовий до будь-яких перевірок на СТО.
Авто в хорошому стані.Максимальна комплектація замінені всі розхідники.Все працює,кожна кнопка.
Шевроле Каптіва Пригнаний з Швейцарії я 2 власник в Україні оригінальний пробіг коробка (AISIN) японська повний привід, всі опції в машині працюють. Додатково встановлено магнітолу з Car play та Android auto а також камера заднього та переднього виду(реєстратор пише на пам’ять магнітоли). 7 місць Салон в збереженому стані Масло в моторі, АКПП, роздатка, редуктор задній, а також всі відповідні фільтра замінено 04.04.2026 Екологія на місці, регенерація проходить, сажа в нормі. Пройдено ТО для виїзду за кордон. Страховка до червня 2026 року. Завжди з повним баком WOG Mustang + (навіть зараз). Резина замінена на Continental 2023 року (не та що на фото)
авто в гарному стані. всі питання по телефону
Продам власне авто на повному ходу, мотор працює гарно без зауважень - зроблений капітальний ремонт двигуна також замінено бензинові форсунки на нові. Зроблено ТО: замінено масло, фільтр масляний, повітряний, салонний. Датчик раздпредвала та колінвала. Авто високе майже всюди прохідне, по ходовій зауважень немає. ГБО 4 покоління вписане у тех. паспорт - замінено форсунки, блок керування ГБО, новий газовий редуктор. Авто компактне ззовні та вмістке всередині, стеля чиста без плям та потертості, в салоні відсутні посторонні запахи. Просторе багажне відділення та ніші під ними. Авто на гарній зимній гумі. Два ключа. Телефонуйте розкажу більш детально що цікавить, якщо не відповідаю на мобільний пишіть у Viber або чат.
Все працюе.
Автомобіль в доброму технічному стані. Повний привід працює. Двигун, акпп без нарікань, заміна ГРМ на 249 тис.км
Вся інформація за т **********.або **********.
Вийхала з салону у 6 місяці 2013 року. Зроблена на заводі 12 місяця 2012 року (є документи). Є сервісна книжка. Авто з Німеччини, я другий власник авто в цілому 3 власниця по документах дружина. Сервісна книга заповнена за всі ТО з 2013 року по сьогодні. Чеки половини робіт виклав, за потреби надам і інші. Замінено радіатор клімату. Вся ходова повністю замінена. Амортизатори, сайленблоки, стойки, опори, втулки, підшипники,стабілізатори, деякі ричаги, ручні гальма, троси ручника, форсунки двигуна, впускний колектор, подушки двигуна, патрубки (більша частина), це все нове та встановлено з 01.01.2024 по 20.05.2024. Також нове зчеплення (маховик, диск, підшипник, корзина). Відремонтовано генератор, замінені провода генератора та ще декілька проводів електрики, прочищено всі контакти всіх клем 15.01.2026. Монітор з карплей та адроид авто. Новий прикурювача на 2 швидкі зарядки та 65 ват тайп-С для планшету/ноутбуку. Новий акамулятор ЕКСІД. Замінена гальмівна рідина та антифріз, тасол, пройдене ТО 21.01.2025. Килимки еко шкіра та другі ворса. Багажник надягнутий в чохол еко шкіри. 2 ключі. Авто в ДТП не було, жодних підфарбовувань, все рідне. Авто кожен день на ходу, сів поїхав. Прохання не турбувати з пропозиціями обміну. Бокс в ціну не входить лише за окрему доплату. По місту витрати 8 літрів з кліматом та боксом, 6 по трасі з кліматом та боксом. На сьогодні (16.01.26) 244тис. Км пробег. Відповісти на телефонний дзвінок зможу тільки після 6 години (до цього на роботі і не дозволено телефон носити з собою, в також не всі чомусь можуть додзвонитися через проблеми з телефоном), є питання пишіть або дзвоніть вайбер/телеграм/ дзвінки з 6 вечора до 23:00. Можливий торг але не великий, бо машина реально на ходу і все зроблено, вкладено багато грошей що б була в майже ідеальному стані
Ідиальний стан все працює
