- 330 тис. км
- Чернівці
- Дизель
- Автомат
Бажаний обмін з моєю доплатою...Авто їздить,все обслужено вчасно,їздить дружина.Перший власник в Україні.Під косметичні підкраси...
Бажаний обмін з моєю доплатою...Авто їздить,все обслужено вчасно,їздить дружина.Перший власник в Україні.Під косметичні підкраси...
Автомобіль дуже хороший. Доглянутий. Акуратний. Чистий. Люблю свої авто, тому тримаю їх в належному вигляді. Всі розхідники міняються згідно регламенту. Екологія вже відсутня (є окремо, цілий сажевий фільтр). Тоноване скло. Салон чистенький. Шкіра+алькантара. Шини літні, від?їздили один сезон. Диски легкосплавні. Сім сидінь. Повноцінний третій ряд сидінь. На дорозі веде себе дуже впевнено. Має хороший ривок, що важливо при обгоні.
Авто в хорошому стані,повністю обслужений
Авто на ходу , сів - поїхав . Можливий обмін на позашляховик / кросовер 7 місць від 2011 року або квартиру
Автомобіль у відмінному стані!!! Був придбаний 23.09.2014 в автосалоні "Автоцентр на Столичному". Обслуговувався на офіційному сервісі про що свідчить запис в сервісній книзі та в актах виконаних робіт (вся документація ведеться с першого дня та в наявності, також вся історія обслуговування в базі автосервісу). Автомобіль повністю в оригінальному стані в рідній фарбі (200%). Сама повна комплектація: 6 ст. АКПП, повний привід, 19 дюймові диски, шкіряні сидіння з перфорацією, третій ряд сидінь, 10 подушок, подогрів всіх сидінь, датчик дощу, датчик світла, круіз контроль, двухзонний клімат контроль, сенсорний монітор з навігацією, задні лед фонарі, подогрів лобового скла, складні дзеркала, мультикермо, допомога при спуску та при руху в гору, та інше. Додаткові питання по телефону.
Продам Шевроле каптіва 2011 року 2.2 дизель в хорошому стані без вкладень в авто все зроблено мотор коробка ходова частина без зауважень, максимальна комплектація , повний привід , блютус , круїз , клімат контроль ,люк, камера заднього виду і багато чого іншого авто знаходиться Житомирська область смт Миропіль більш детально за тел ********** ціна 11000 тисяч доларів можливий пригон хто купить дане авто не пожалкує так як авто повністю обслужене і має сім місць
Автомат Повний привід 7 місць 2.0 дизель Масла фільтра замінені Стоять нові бі Лед лінзи + нові лед лампи Вночі видно як в день
Авто супер для родини.Вся інфа за телефоном.
авто в хорошому стані,двигун обслужений ,замінений цеп грм,помпа ,масла,фільтра,перевірені форсунки,і багато іншого,,решта інформації по телефону,реальному покупцеві торг,авто продається тільки з переоформленням,телефонуйте на вайбер,або **********
Авто повністю справне мінялось все що треба питайте
Авто в чудовому стані. Без жодних пошкоджень. Проведені всі регламентні роботи. Лишається сісти, їхати та насолоджуватись. 7 місць або 5 місць і ГІГАНТСЬКИЙ багажник. Комплектація передбачає наявність всіх опцій для комфортної та безпечної їзди. Вказано чесний пробіг та реальний розхід палива.
Автомобіль повністю без підкрасів, у рідній фарбі. дуже гарний стан, без царапин та вмятин. Пригнаний з Німеччини своїм ходом. Пробіг оригінал, підтверджений. Технічна частина ідеал, усе працює як годинник. Двигун без запотівань, працює рівно. Підвіска не потребує вкладень. Салон як новий, максимально збережений. Сім місць. Нова гума. Докладніше за телефоном.
Авто повністю обслуговане, продаж не спішна, торг у авто.Подробиці за тел. номером.Тільки переоформлення.
Продається автомобіль Chevrolet Captiva 2012 р. в гарному стані, все працює ідеально ,нові двірники, нові пари шин, новий акумулятор все поставлено пару місяців назад , так як робилося для себе! Продається з причини купівлі іншого авто! За всіма іншими деталями і уточненнями прошу звертатися по номеру телефону
Продам Chevrolet Captiva 2.0 дизель, симемісний. Хороша комплектація. Шкіряний салон, коробка передач механіка, двохзонний клімат контроль.
Продам Шевроле Каптіва, на автоматі, в гарному стані, бензін 3.2, не плутати із 2.4,це зовсім різні авто, газу ні коли не було, мотор і коробка в ідеалі, електрика також, машина реально, ні коли не підводила, ні разу, машина для тих, хто не хоче постійно сидіти по сервісах, дуже надійна,масла взагалі не їсть, тупо завели і поїхали. Є все,що треба для комфорта, клімат контроль охолоджує, пічка гріє, все робе. Реально гарна, надійна,дуже резва і не геморна машина 100%.
АВТО ПРОДАМ ТІЛЬКИ ВІЙСЬКОВОМУ ❗️ Авто пригнане з ІТАЛІЇ❗️ В Україні перший власник. 5-дверний SUV ( 7 місць ) - Шини Sailun Atrezzo 4 Seasons Pro - Акумулятор Bosch95 новий. - CarPlay встановлено ! - Світло _LED лампи + захисна плівка - Вікна тоновані ! - ТО зроблене, масла-фільтра замінено.
Авто пригнане з Європи в 22 році , від тоді і володію нею , авто в рідному окрасі крім задньої ляди, 2.4 бензин /газ BRC , газ вписаний обслужений , салон на її роки в чудовому стані , авто повністью робоче , фаркоп , із мінусів задній бампер під стопом (впер в стовпець) 2024 кінець року - замінено всі салентблоки 2025 серпень - салентблоки підрамника, та нова релева рейка В машині не куриться окрім айкоса
Продаю авто , перша регістрація, в звязку з виїздом за кордон. Не битий, не крашений, в гарному технічному стані.
