- 60 тис. км
- Одеса
- Електро
- Автомат
Господар не перекуп Машина в максимальній комплектації Робили для себе все нове та оригінальне. Машина сіла і їздиш років п'ять мінімум.. нічого не роблячи. Все зробив за вас! Є зарядка оригінальна. Гума нова. Камери 360 Підігрів керма 4 сидіння. Кондиционер автоматично за температурою повітря на вулиці. Машина дуже розумна і укомплектована в такій комплектації, що навіть у преміальних інших машинах немає. Ти коли сядеш в неї сам відчуєш і зрозумієш, що машина сбітая. Покрита керамікою Перекупники, будь ласка, мимо.
