- 146 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.6 л.
- Автомат
Автомобіль в хорошому стані, по ходовій частині питань немає встановлені якісні амортизатори каяба. Економний атмосферний двигун працює рівно як на бензині так і на газу. На кузові немає сильних слідів корозії, робити нічого не потрібно. Коробка автомат працює плавно. Оснащений непоганою комплектацією повний електропакет, автосвітло, мультикермо, кондиціонер, задні парктроніки. Автомобіль має одного власника з салону. Якщо виникли якісь запитання, пишіть або ж телефонуйте.
Продаю свій автомобіль,власник з 2018 року,пригнаний з Європи,ДТП не було,не фарбована) Авто економічне,магнітола змінена на планшет,камера заднього виду,їздила переважно у місті.
Авто у доброму стані, обслуговувався вчасно, є не великі царапіни по кузову. Перший хазяїн. Усі інші питання дзвонить розповім.
Продам авто. Авто в доброму стані, АКПП, ходова та інше в ідеальному стані, завжди ТО робилося раніше, чим як по книжці написано, до речі, книжка на авто також є. Додатково віддам стальні диски із зимньою резини, легкосплавнві стоять зараз із літній резиной.
Автомобіль в доброму стані, економний, деталі по телефону .
Chevrolet Aveo t300 1.3cdti, дуже економна по трасі 4 по місту 6 літрів! Багата комплектація)цеп замінено , є сервісна книжка, перший власник в Україні, заїхала вона з Польщі.гаражне зберігання .Мультируль, круїз контроль,старт стоп,анти відкат, передні скло підйомники.bluetooth. машинка сів і поїхав. все робоче.
Перекупи, переподавці, помагатори продажу, майданчики і так далі - не дзвоніть і не пишіть. Купляв для себе в вересні 2023 року, повністю обслужив, і вже в кінці грудня 2023 встала в гараж і просто стоїть, вкладено більше 1800$ щоб їздила довго та без проблем. Власники: По факту я перший власник в Україні. 1.Перекуп (2 місяці +-) 2.Безпосередньо я. 3.Переоформив по сімейним обставинам на члена сім'ї. По власникам 2 та 3 маю обидва тех. паспорта на руках, переоформлення було через дію. Кузов: Повністю в рідній фарбі, перевірено товщиноміром, в дверних проємах теж. Звісно можете переконатися в цьому самі, своїм товщиноміром. Пробіг: Є КП з Німеччини, була куплена з салону вживаних авто(травень 2023) і вже через місяць (червень) опинилася в Україні розмитнена. По діагностиці пробіг сходиться, сам перевіряв перед покупкою, і звісно самі можете переконатися теж. Технічний стан: Замінено: Комплект ГРМ(ланцюг, шестерні ітд.) Помпа. Новий піддон. Свічки накалу. Масла/фільтра всі, включно з коробкою. Пружини передні. Всі сайлентблоки передні. Колодки перед/зад. Нові оригінальні передні гальмівні диски. Ремкомплект супортів перед. Нові циліндри зад. Нова вихлопна труба. Металевий новий захист картера. Авто підняте на проставках по 30мм перед і зад. Є фото рахунку що було зроблено + вартість запчастин окремо. Заправлялося тільки на сокарі. Все справне, все працює - любі перевірки за Ваш рахунок. Авто стоїть в гаражі, страхівки немає але по території можна проїхатися. Є яма можна оглянути знизу що цікавить. Так як страхівки немає - авто нікуди за територію гаражів не поїде, ніяк, навіть на евакуаторі, тому за вашим бажанням діагностика тільки виїздна є можливою. Порівняно з попереднім кузовом це абсолютно інше авто, є круіз контроль, обмеження швидкості, вільні руки і багато іншого. Відповім на всі питання стосовно авто телефоном, або в любому з месенджерів. Торг присутній біля авто. Обмін не цікавить.
Автомобіль у хорошому робочому стані. Надійний та економний варіант для міста. Коробка без нарікань. Ходова частина обслуговувалась, їде комфортно. Салон доглянутий, не прокурений. Кузов у чудовому стані, без критичних нюансів, все видно на фото Ідеально підійде як перше авто або для щоденного використання — “сів і поїхав”. Документи в порядку, можливе будь-яке переоформлення. Торг у капота реальному покупцю Комплектація: кондиціонер, підігрів сидінь, мультимедіа, електросклопідйомники, круїз-контроль, задній парктронік працює відмінно, гарна магнітола Aux/Bluetooth, динаміки гучні та дають гарний звук Шумоізоляція нормальна для цієї машини Стоїть літня гума , Авто економне , компактне , зручний просторий салон
В гарному стані,все працює відмінно без нарікань,не потребує вкладень!! Нова літня резина! Є другий комплект дисків(штампи) r15 3 тис назад зімкнені фільтра, мастила! ГРМ мінявся 15 тис назад!! Помпа, ГУР замінено 25.04.2024 Кондиціонер працює справно!!
Звичайний гідротрансформатор Просторий салон Підігрів Парктронік Сигналізація Вся історія обслуговування з першого дня, підтверджений пробіг Два ключі Нова зимня резина Страховка на рік Висока, чудово заїзжає на бордюр Захист двигуна Замінено все, буквально все, ТО минулого місяця Чохли у подарунок Торг на каву Косметичні підкраси
Надійний та економний автомобіль, ідеально підходить для міста. Простий у обслуговуванні, комфортний салон та хороша оглядовість. Чудовий варіант як для першої машини. Взимку жодного разу не підводила, будь-яка гірка та ожеледиця їй під силу. Авто на ходу, технічно справне. Двигун працює рівно, коробка перемикається без сторонніх звуків. Салон чистий, комфортний та доглянутий, э мультимедіа та камера заднього виду. Є сліди експлуатації по кузову (все видно на фото), які не впливають на їзду. Причина продажу – купівля нового авто. Можливий торг. Для більш детальних роз’яснень пишіть або телефонуйте.
Шевик у дуже хорошому стані. Останнім часом стояв у закритому гаражі. З усіх питань телефонуйте.
Продаю авто, пригнане з Європи в кінці 2020 року. Їздила тільки я, акуратно і небагато. Машина в хорошому стані, все працює, нічого робити не потрібно. У комплекті є чохли, пошиті на замовлення. Торг можливий при огляді.
Автомобіль привезений з Австрії. Пробіг — оригінальний, 100%, будь-яка перевірка.
