- 194 тис. км
- Сокаль
- Бензин, 1.21 л.
- Ручна / Механіка
доброго дня продаю авто в хорошому стані маленька і комфортна ідеальна для міста і паркування!!! Звертайтесь відповім на усі питання!!!
доброго дня продаю авто в хорошому стані маленька і комфортна ідеальна для міста і паркування!!! Звертайтесь відповім на усі питання!!!
Відмінний стан. Зроблено в Кореї. Випуск грудень 2008р. У 2020 встановив ГБО 4-го покоління. Добре обслуговував, на матеріалах не економив. Нова гума на титанових дисках. Більш детально по телефону. Телефонуйте, торгуйтеся.
Володію машиною більше трьох років, все працює, газ вписаний, гарна зимова гума, сигналізація, два ключі, торт біля машини
Продам авто в гарному стані,стоїть гбо 4 покоління в писане в тех.паспорт,зроблений повний ремонт двигуна,по кузову і порогах ржавчини не має.Всі деталі по тел
Продам сімейне авто, по ходовій питань нема, нові стійки, нові тормозні колодки, грм та помпа поміняні, мастило в двигугі замінено, коробка без питань , зчеплення нове, антифриз новий, аккум новий... Є питання по кузовним малярним роботам , низ ЦІЛИЙ без дирок і корозії, пороги під заміну, далі видно на фото, по машині фарбувались дві задніх арки, все інше в рідній фарбі, Авто їздить кожен день, встановлено газ 4 покоління ( не вписаний, щоб вписати + 100$) Перекупобізнесменів прохання не турбувати, не витрачайте свій і мій час, реальному покупцю торг адекватний біля машини, продаж по повному переоформленні на нового власника, за додатковою інформацією телефонуйте
Продам свій автомобіль стан нового, страховка свіжа на рік, автомобіль оформлений на дружину, переоформлення без проблем. Автомобіль знаходиться в селі Старокозаче. Можливий пригін по району.
Потребує заміни правого порогу. Капітальний ремонт двигуна на 318 тис.пробігу. Нові поршня, нове зчеплення. Авто на ходу кожен день. Всі питання за телефоном.
ID 60228 Даний автомобіль можна оглянути завітавши у наш автосалон який знаходиться у м.Мукачево по вул.Автомобілістів 24а. Маєте запитання, телефонуйте та наші менеджери з радістю нададуть відповідь на всі Ваші запитання +********** Компанія BossAuto пропонує такі послуги як: - Продаж авто в кредит та лізинг! - Оплата криптовалютою! - Доставка авто з США, Канади, Європи! - Перереєстрація авто на нового власника! - Перевірка авто на СТО! - Страхування! - Обмін на авто! - Тест-Драйв! Чекаємо Вас за адресою м.Мукачево, вул.Автомобілістів 24а. Наш графік роботи: Пн-Пт – 10:00 год – 19:00 год. Суб. – 10:00 год. – 18:00 год. Нд. – 10:00 год. – 16:00 год.
Продам своє рідне авто, "вогненно-червону бестію"). Я - перший і єдиний власник, пробіг оригінальний (майже 134 тис), бо авто не єдине у родині. Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані, є низка подряпин та потертостей по кузову (без заломів (все на фото)) та пластику салона. Іржі не бачив (крім того нальоту, що утворився уздовж подряпини праворуч) та важелях відкриття багажника та баку. Кузов та салон у цілому у гарному стані, днище- теж, пороги-ідеальні: одразу після придбання поставив підкрилки та зробив антикороз. обробку днища. В авто ніколи не палили. Свого часу "добрі люди" трохи прим'яли передні крила (в різний час): одне крило міняв, інше правили (нове крило в завод.упаковці є досі). Передній бампер/капот мінялися/правилися свого часу (трохи понесло на ожеледиці на малій швидкості на сільській дорозі: як результат бестія зробила легкий і зовсім не палкий поцілунок іншому щасливому авто, йому нічого, а бестії було трохи прим'ято кромку капота, тріснув бампер, довелося міняти. Авто експлуатувалося щадно та охайно, обслуговалося вчасно, тисяч 15 назад міняв ремінь ГРМ, Перед цим Новим роком зробив заміну майже всього по ходовій, десь на +20 тис грн, заправивив кондиціонер, міняв прокладку клапанної кришки. Продавти не думав взагалі, бо ж рідна). По двигуну питань не має, відносно новий акумулятор, встановлена двостороння сигналка (Шериф), магнітола. Є питання по пічці: треба продувати чи міняти радіатор. Взагалі авто-сів та поїхав (якщо не рахувати питання з пічкою у зимовий час). Продається, оскільки стало непотрібним, з 2017 року бестія стала 2-м авто у родині, запасним авто. Наразі авто поряд з Києвом, на майже новій літній гуміі (Дебіка, знос до 10%, купував в січні 2022), зимня гума (Нокіан) у гарному стані, на дисках, піде бонусом покупцеві. Два клучі. Реальному покупцеві- торг. Обмін не цікавить. Додаткова інфа-по телефону (розкажу усе, як є). Прохання телефонувати з 8 до 20.
Їздила на авто 1,5 роки, і ще б стільки їздила, але купили на автоматі і більшу) Без перебільшень офігенна механіка. Стоїть газ (вписаний в тех паспорт). Гарний салон, не затягані сідушкі, єдине що після зими треба підфарбувати диски) Пороги трішки ржаві, але цілі. Що було замінено за рік: комплект грм, помпа, сальники, передні колодки, направляючі супорта, передній правий супорт, датчик каленвала. Фільтра, мастила замінювались вчасно. Остання заміна на 267 тис.км. (зараз 271 тис.км.) Стоїть новий акумулятор, куплений 01.05.2026 року. Прослужить ще дуже довго. В машині їздила я з дитиною, тому всі роботи по ній виконувались вчасно. Сідай і їдь) Викладаю як є в немитому стані.
замінено масло,фільтр, антифриз і ГРМ.
Продаю власний автомобіль, я 3-4 власник (точно не пам'ятаю), за час мого користування з жовтня 2025 було зроблено ТО, замінено ДХХ, встановлено новий АКБ. Як повідомляв попередній власник, авто було в ДТП, але фото не бачив. Газ вписаний в техпаспорт. Страховка діюча до 30.09.2026. Основні моменти ЛКП - на фото. Є проблеми з двигуном, але авто на ходу. Авто їздить, але є першочергові моменти, які необхідно усунути, на які самостійно часу не маю: 1. Замінити гранату на правому передньому колесі 2. Розібратись з рульовою рейкою (бере мастило постійно і багато) 3. Замінити глушник 4. Ймовірна проблема з синхронізатором коробки (іноді присутній стук при увімкненні 1 та 2 передач) 5. Ремонт клаксону. Огляд можливий щодня в м.Суми, торг присутній, телефонуйте, продаж бажано в Дії, або просто ДКП.
Авто у гарному стані, двигун працює на відмінно! Будь яке переоформлення Будь яке СТО, чи на підйомник.... (без проблем) газ/бензин + вписан у тех.паспорт Дет.інформації за телефон Сергій
Перший власник Технічно авто в чудовому стані: двигун і коробка працюють відмінно, ходова доглянута, всі ТО робилися вчасно. Каталізатор вирізаний — мотор працює рівно та без проблем. По кузову є питання: дрібні вм’ятини, один “рижик” За потреби всі фото додатково скину в месенджер. Надійний і простий в обслуговуванні автомобіль Економний та жвавий двигун 1.6 Чистий салон, без запахів 2 комплекта резини зимова/ літня Зимова на R14 Літня на R16 Торг можливий. Продається в зв'язку з тим що не користуємось авто. Можлива доставка в міста по Україні
Перший власник!оригінальний пробіг,газу нема і не було!два комплекти резини ,літня на титанах.машина реально без вкладень.по то.два місяці тому замінена сигналізація,акумулятор,перебрана коропка,масла фільтра.торг мінімальний (хорошу машину ніхто за дешево не відає!)
Перший власник, купувалася нова в місті Одеса в салоні, пробіг рідний, ТО проходило кожні 7-8 тис, документи в повному порядку!
CHEVROLET Aveo — 2008 рік —1.2 4 циліндровий +196 тисяч —ГБ0 4 покоління -кондиціонера, ГУР, скло підйомники технічний стан ідеальний кузов цілий, без корозії авто вкладень не потребує документи в порядку
