- 313 тис. км
- Звягель
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Багато що зроблено за останій час,вкладень не потребує,двигун масла не бере,коробка працює добре. стан сів-поїхав.
Багато що зроблено за останій час,вкладень не потребує,двигун масла не бере,коробка працює добре. стан сів-поїхав.
Chevrole Аveo 2005 рік, 1.5. Бензин-газ, камера заднього ходу, біксенон, вільні руки, магнітола 2 din, Sony динаміки, резина Hankook 80%, кондиціонер, технічний стан добрий, не гнила, кореянка. 8л газу по місту. На фото все видно. Нічого не шумить, не гримить, не стукає.
Машина на ходу,нічого робити не треба,є проблемні міста по кузову,потребує зварювальних робіт,їде як нова,за додатковою інформацією звертайтеся за телефоном
Продам Авео т200 срочно, по докам все ок, переоформлення є пару рижиків, стан сів і поїхав, продажа термінова, торг хороший звісно є, але біля капоту!) Більше фото і інформації за номером Толя
Продам авто в нормальному стані на літній резині ,нова ходова , замінене масло в коробці,моторі .Новий акумулятор,автомобіль на ходу щодня без нарікань заводиться з пів оберта,сів поїхав.Мотор без нарікань .В комплекті титанові диски,пара зимньої резини.
Авто кожного дня в роботі. Потребує рук. Двигун масла не бере.
Власник авто з 2018р., є вся історія обслуговування, все ТО вчасно. Двигун та ходова в належному стані. В 2022р. зроблені пороги, оброблене днище. Наразі пороги потребують фарбування. Двері та арки також потребують ремонту. Якісна літня гума Kormoran, зимова Кleber - у подарунок. Кондиціонер працює. Автобізнесменів прохання не турбувати.
Автомобіль находу, у хорошому стані. Потребує заміни правий поріг на фото видно( на швидкість не впливає). Весною замінені передні стійки, нова вихлопна система, є фаркоп і ГАЗ 4 покоління. Можливий торг. За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. ********** Юрій
Продам терміново Шевроле Авео LS, 2005р., 1,5, бензин, один хазяїн. Збірка - корейська. Пробіг 113000км.. Авто в робочому стані, до продажу спеціально не готувалося! Тонована, центральний замок, магнітола, кондиціонер, сигналізація, два ключі, два брелки, на додачу - зимова гума! Є деякі нюанси по кузову! Деталі за телефоном, торг!
Пропонуємо Вашій увазі автомобіль від власника, один власник і єдина реєстрація. Ріднесенький пробіг, жодного підфарбування кузову. Додатково проведено професійне полірування та захищено керамікою преміум сегменту. Ходова частина без зауважень. Двигунчик працює як годинник, тихенько та рівненько. Зчеплення обслужене. По коробці перемикання передач відсутні зауваження. Одним словом авто технічно справне, обслужене, доглянуте. Хто шукає такий екземпляр, пишіть, телефонуйте та приїздіть на тест драйв, все розповімо та все покажемо. Торг у автомобіля, символічний та адекватний. Кому дорого, проходьте повз, не витрачайте мій і свій час на дурниці та тупі запитання. Всім миру та добра. На обмін як у всіх дорого.
Авто в гарному робочому стані працює все добре мотор, коробка, ходова все відмінно електро пакет я другий власник більше інфи по телефону авто бомба хто купе не пожалкує. Можно обмін
Авто в гарному стані, всі питання за телефоном
Шукаєте надійне авто у відмінному стані? Ми готові допомогти! Знаходимося: м.Бердичів,вул.Грецька, 15 Графік роботи: щодня з 9:00 до 19:00 Наші послуги: • продаж автомобілів? • підбір авто під ваш бюджет та потреби? • викуп авто? • перегон та доставка авто у ваше місто? Звертайтесь за телефонами у шапці профілю — допоможемо знайти саме ваше авто!
Продам Aveo t250, 2007р, по мотору питань немає , коробка не пинається, резина зимня на титанових дисках , газ 4 покоління, ходова не стукає, не гнила,все працює
Автомобіль в доброму стані , Газ Пропан Бензин , все працює , ходова в чудовому стані , нове щеплення , в цілому сів і поїхав , з недоліків передній бампер і крило , за додатковою інформацією телефонуйте
Без корозії, приємний в ходу ,замінено комплект грм , масла фільтра , сів - поїхав Кондиціонер працює холодить добре , дорога сигналізація , по ходовій все чудово , дуже живий авео є ГБО працює добре
гарний автомобіль ,міняю - жінка хоче автомат.майже не їздив не маю можливості.
автомобіль в рідній красці,є зимня нова гума,гаражне зберігання,другий власник
