- 280 тис. км
- Бершадь
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному технічному стані,все працює.Один власник.Більше запитань за телефоном.
Автомобіль в гарному технічному стані,все працює.Один власник.Більше запитань за телефоном.
Продам супер економний Chevrolet Aveo 2008 року з двигуном 1.4 бензин. 6 л - 100 км Машина у відмінному технічному стані, підвіска працює чудово, нічого не стукає, чудово тримається на дорозі та комфортна як і личить Шевроле :) Салон в ідеальному стані, чистий, ароматний. Двигун і привід працюють бездоганно, двигун працює рівно, не димить, тримає потужність. Великою перевагою автомобіля є його габарити (5-дверна версія), а також низькі експлуатаційні витрати. Aveo ідеально виглядає в сріблястому лаку в дуже гарному стані. Авео оснащений: - електросклопідйомники - електро дзеркала - автоматичний кондиціонер - протитуманні фари - регулювання висоти керма - гідропідсилювач керма - регулювання висоти водійського сидіння - ABS і ESP - легкі диски - оригінальна магнітола - радіоуправління з керма - центральне замок з пультом - оригінальна CD магнітола
Продам власне авто Chavrolet aveo 1.5 2008 року ?з ГБО 4 покоління ?В гарному стані ?Вкладень не потребує ?Було замінено: -Газова електроніка -Тормозні диски -Колодки -Поршні суппорта ?Замінював тільки на якісні запчастини ?Пробіг:167000 ?Охайний салон ?Масло не їсть ?По електриці все працює ?Працює чудово,їде плавно ?Не гнила ?Будь-яке переоформлення ?За додатковою інформацією звоніть або пишіть
Продам надійний та економний Chevrolet Aveo сірого кольору. Авто на ходу, двигун працює добре, заводиться без проблем. Встановлений інжекторний двигун E-TEC 1.5. Коробка передач працює справно. Є нюанси по кузову: пошкоджене заднє ліве крило та косметичні дефекти, видно на фото. Автомобіль продається як є, тому ціна відповідна.
Авео корейської збірки,комплектація база, нормальний робочий стан, + літня гума на титанах. Свіжа страховка, переоформлення обов'язково. Продаж не терміновий. Всім мирного неба.
продам своє авто яке у володінні з 2018року . Авто на кліматі мультируль 4 склопідіймача 4подушки безпеки .авто в гарному стані, свіжа страховка .новий акум.нова резина . машинка дуже економна що на даний час важливо газ 4 покоління . єще комплект оригінальних чихлів на сидіння
Усі питання по телефону
Автомобіль в хорошому стані, нова резина, акумулятор. детальніше за телефоном.
До вашої уваги пропонуємо надійний, економний, автомобіль, вкладень не потребує сів, сіла і поїхала, є незначні пошкодження по задньому бамперу та лівому порозі як кажуть сліди використання без ДТП. Автомобіль у користуванні два роки був пригнаний із Німеччини перший власник в Україні їздила мати. Обслуговувалась вчасно по регламенту масло фільтра і так далі, по ходовій усе норм замінювались запчастини по ходу зношування, автомат простий та надійний.Телефонуйте питайте торг можливий в розумних межах біля авто. Присутній фаркоп яким ніколи не користувались служив, як захист, парктронік чи щось подібне. Дякую усім гарних продаж. Прохання допомога в продажі не цікавить.
Chevrolet Aveo T250 (LT) (1.6л , 16клапанний двигун) Продаю власний автомобіль, який був у власності з 2019р. На 212тис замінено комплект ГРМ (Continental), вижимний підшиник, масло в коробці передач. На 236 тис. замінено передні стійки з пружинами, задні гальмівні колодки. Встановлений аудіопідсилювач CLARION APA4204. Повністю на ходу, невеличкий косметичний ремонт не завадить (видно на фото - реальному покупцю хороший торг на ремонт порогів). Якщо є питання, відповім по телефону або Viber.
Продам автомобіль Cvevrolet Aveo 2008 року 1,5 Газ/Бенз, автомат, в хорошому стані. Власний автомобіль користувалась дружина, в повністю обслуженому стані, перед продажем пройшов повне обслуговування. Коробка автомат (гідротрансформатор) працює добре. Двигун працює без зауважень, рівненько. Салон в збереженому стані. Встановлено задні парктроніки. Передні електросклопідіймачі. Сигналізація. Встановлене газове обладнання. Вкладень не потребує. Має приємний вигляд. Для дівчини саме те, що треба. Залишились питання телефонуйте або пишіть. Всім вдалих покупок та гарного дня.
На дзвінки відповідаю рідко! Пишіть у вайбер або телеграм! Або дзвоніть ********** Автомобіль в дуже гарному стані! Куплявся в офіційному салоні у Вінниці. Другий власник! Перший власник - знайома дівчина їздила. За машиною доглядали. Робився для себе, іздить дружина. По документам все добре, повне переоформлення. Двигун зроблений, масло не бере від заміни до заміни. Ходова перебрана і зроблена. По кузову де були моменти все поварено і замовілено , пороги повністю мінялись, задувались і покривались антігравієм! Всі деталі ґрунтувались і красились. Було вкладено 1500 долларів в косметику і 600 мотор і ходова. Нова всесезонна низькопрофільна резина на гарних 15 титанах. Два ключа. Сервісна книжка.
Авто технічно в дуже хорошому стані — мотор працює рівно, коробка без нарікань, по ходовій все добре, кондиціонер дує. Нещодавно замінено ГРМ, новий акумулятор, свіже масло та фільтра. Машина обслужена, вкладень по техніці не потребує. По кузову є косметичні нюанси та дрібні косячки, але в очі сильно не кидаються і на їзду ніяк не впливають.
Автомобіль без проблем на ходу. Проведено кузовні роботи, замінені погони, поварена задня ліва арка. Пофарбовано все крім капота, багажника, криші. Замінено ГРМ, прокладку ГБЦ, лобове стікло (відео чому мінялось є була тріщина).
Продам автомобіль в робочому стані, потрібний ремонт заднього лівого крила деталі за тел
в Автомобіль є підсилювач руля подушки безпеки клімат контроль Авто доброму стані Перший власник в Україні
