- 250 тис. км
- Міжгір'я
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам машинку в хорошому стані , встановлена газова установка . Дзвоніть за детальною інформацією .
Продам машинку в хорошому стані , встановлена газова установка . Дзвоніть за детальною інформацією .
технічний стан дуже добрий..по кузову треба варити пороги и так далі .любий вид переоформленея...
Продам авто у відмінному стані, вкладень не вимагає! Максимальна комплектація. Я є 2-м господарем автомобіля; по базі 4-му, тому що спочатку автомобіль був записаний на моїх родичів, а з початком війни я вирішив переписати його на себе. За автомобілем я дуже добре доглядав: - тільки дороге та якісне масло - тільки найкращі шини - заміна всіх рідин та фільтрів строго за регламентом - миття машини тільки в якісних автомийках - і т.д Доглядав я машину на вищому рівні, тому що це мій перший автомобіль! Купував для того, щоб навчитися їздити на механіці; Їздив акуратно, не ганяв, бо вчився їздити. Втім, автомобіль, як на мене, ідеальний. Тим більше, якщо це ваше перше авто. Продаю тільки тому, що хочу купити собі щось дорожче!
Продам Chevrolet Aveo 1.6 Газ/Бензин.Автомобіль має гарний стан візуально та технічно. Двигун та коробка працює добре,двигун не димить та масла не бере,куліса перемикається одним пальцем.Пороги,стакани,дно не гнилі та не ржаві.Має приємний розхід палива 7,5 літрів. Салон в дуже збереженому стані не затертий має передні склопідіймачі,бортовий компʼютер, кондиціонер, гідропідсилювач керма,електрорегулювання дзеркал, протитуманні фари, два комплекти ключів, є сигналізація,Ідеальне авто для щоденного використання! Всі питання по телефону.**********
Один власник. По кузову є елементи експлуатації. Продається з комплектом зимових шин.
Авто в гарному стані, на повному ходу. Пороги цілі, стакани цілі. Все працює добре. Один власник, перша реєстрація 2011. Більш дет. за телефоном. ЦІНА БЕЗ ТОРГУ.
На повному ходу Нове щеплення Два комплекти резини на дисках Встановлене ГБО- треба обслужити По кузову є нюанси, треба варити
Машина в хорошому стані Телефонувати на viber
Продам Шевроле Авео 1,5 , в хорошому стані все працюе, масло поміняно, кондюк робить, кого цікав ить дзвоніть
