- 199 тис. км
- Вишневе
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам авео т250,1.5 бензин.Машина в хорошому стані!!!
Продам авео т250,1.5 бензин.Машина в хорошому стані!!!
продам авто в хорошому стані,два ключі, встановлено гбо є сліди експлуатації на бамперах . пробіг 184т Допомога авто бізнесменів не потрібна та автоплощадок не потрібна. ПЕРЕКУПІВ НЕ ТУРБУВАТИ не витрачайте мій час!
Продам Chevrolet Aveo 2007 року з надійним бензиновим двигуном 1.5 та класичним перевіреним часом автоматом айсін. Машина максимально проста і надійна, фактично нема чому ламатись. Авто в дуже хорошому стані доглянуте, їде м’яко та впевнено. Двигун працює рівно, коробка переключає плавно. Ходова частина без зауважень. Салон охайний ,є все для комфортного пересування, 4 скло підіймачі, електро регулювання дзеркал, кондиціонер. Економна як по витраті пального так і в ремонті. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Деталі по телефону.
авто обслужене , все працює
Код товара: 76006 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Chevrolet Aveo у продажу, 2008 року випуску. Оснащений бензиновим двигуном 1.5 л., механічною коробкою передач та системою переднього приводу. Текстильний салон, мультимедіа, скло-підйомники, кондеціонер та інше. Встановлено гарну зимову гуму на R-15 дисках. Подивитися та купити авто в нашому Автосалоні Autopark!
Потребує косметичного ремонту. Двигун та ходова в нормі.Салон чистий.Зимова гума.
По машині: ходова змінювалася вся крім пружин, сайлентблоки та тяги ctr, стійки та аморти kyb, вихлоп змінювався, генератор реставрувався, змінювалася прокладка гбц і пару клапанів на головці, лобове замінене на оригінал, пороги зварені, газ новий час газу вписаний у документи, радіатор новий, нова сигналка, 2 ключі, по електриці справно все, каталізатор вирізаний, прошита під євро 0 з робочою лямбдою, нові ступиці та підшипники, новий супорт, гальма обслужені навколо, новий комплект зчеплення разом з кулісою, масло в коробці замінено
Корейська сборка, один власник, багажник на дах (Thule), нова гума всесезонка, акумулятор, сервісна книжка, 2 ключі.
Авто у відмінному стані по ходовій та мотору. Один власник, купувалось з салону. Вчасно обслуговувалось по ТО. Є невеличкі пошкодження по лакокрасочному покриттю, які видно на фото. Зимова резина в подарунок. Торг біля капоту авто.
Авто на ходу, стан на фото.Торг біля капоту.Всі питання по телефону.
Машина в нормальному стані коробку не вибиває, гарна літня гума, єдине що потрібно приділити час порогам та дрібним кузовним моментам, мотор потребує заміни гідриків, але машина не димить, масло не бере, а так нюансів немає. Газ/бензин. Продаж тільки з переоформленням, є обмін на інше авто з моєю доплатою. Більш детально про авто в особисті повідомлення або за телефоном. Стан - сів і поїхав.
Chevrolet Aveo t200--2005р. 3000$ без дисків Київська обл-Бориспіль По авто вопросів немає сів поїхав (була замена гур,рулевая рейка,стойки задні.Авто в доброму стані. газ(метан) вписаний в тех паспорт торг мінімальний Не бита не крашена перед продажей на мойці вимита. !!!ПЕРЕКУПИ МІМО!!!
Продам хороше робоче авто,є нюанси по порогам(лівий)і заднім аркам( на фото видно), взагалі ніяк не впливає на їзду,25 тис тому зроблена капіталка двигуна,масла НЕ бере зовсім +стоїть нова головка в зборі, ~8 тис тому зроблена ходова, є всі виписки з СТО, сайлентблоки і аморти замінені в круг,є робочий кондиціонер, замінені компресор і радіатори обидва,чистенький салон , газу ніколи не було, розхід- траса 5, місто 6-7,гарні диски r15+ два комплекти хорошої гуми ( проїхали по 2 сезони).Авто реально варте уваги, все не напишеш, більше по телефону,можу зробити відео по запиту. Буде рельно гарний торг,тільки переоформлення.Дзвоніть.
Потребує заміни правого порогу. Капітальний ремонт двигуна на 318 тис.пробігу. Нові поршня, нове зчеплення. Авто на ходу кожен день. Всі питання за телефоном.
Продаємо сімейне авто, купили з салону, один власник. На машині встановлено ГБО в 15році. Усі роки за цим авто бережно доглядали, вчасно робили то і необхідні заміни, тому незважаючи на поважний пробіг, їздить гарно. Двигун літає, коробка плавно переключає, без шумів. Можемо надати детальну біографію машини, що коли міняли. Зараз є некритичні нюанси: влетів камінчик і тріснуло лобове скло, фреон витікає з кондиціонера, одна з двох задніх стоп ламп на правій фарі не світиться, треба поміняти/підкрутити вихлопну (трохи тарабанить). Було невклике ДТП, в'їхали в праву частину заднього бампера, замінили. Торг у капота. Цікавить повне переоформлення, не довіреність. Перекупів не турбувати, дякую.
Володію авто з 2013 року, є другим власником. На авто нарікань немає. Двигун масла не бере, кондиціонер працює, встановлена хороша музика.На свої роки авто в хорошому технічному і візуальному стані.
Двигун та ходова в робочому стані. Але прогнив задній лівий стакан. В цілому по машині багато іржі.
Продам своє рідне авто, "вогненно-червону бестію"). Я - перший і єдиний власник, пробіг оригінальний (майже 134 тис), бо авто не єдине у родині. Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані, є низка подряпин та потертостей по кузову (без заломів (все на фото)) та пластику салона. Іржі не бачив (крім того нальоту, що утворився уздовж подряпини праворуч) та важелях відкриття багажника та баку. Кузов та салон у цілому у гарному стані, днище- теж, пороги-ідеальні: одразу після придбання поставив підкрилки та зробив антикороз. обробку днища. В авто ніколи не палили. Свого часу "добрі люди" трохи прим'яли передні крила (в різний час): одне крило міняв, інше правили (нове крило в завод.упаковці є досі). Передній бампер/капот мінялися/правилися свого часу (трохи понесло на ожеледиці на малій швидкості на сільській дорозі: як результат бестія зробила легкий і зовсім не палкий поцілунок іншому щасливому авто, йому нічого, а бестії було трохи прим'ято кромку капота, тріснув бампер, довелося міняти. Авто експлуатувалося щадно та охайно, обслуговалося вчасно, тисяч 15 назад міняв ремінь ГРМ, Перед цим Новим роком зробив заміну майже всього по ходовій, десь на +20 тис грн, заправивив кондиціонер, міняв прокладку клапанної кришки. Продавти не думав взагалі, бо ж рідна). По двигуну питань не має, відносно новий акумулятор, встановлена двостороння сигналка (Шериф), магнітола. Є питання по пічці: треба продувати чи міняти радіатор. Взагалі авто-сів та поїхав (якщо не рахувати питання з пічкою у зимовий час). Продається, оскільки стало непотрібним, з 2017 року бестія стала 2-м авто у родині, запасним авто. Наразі авто поряд з Києвом, на майже новій літній гуміі (Дебіка, знос до 10%, купував в січні 2022), зимня гума (Нокіан) у гарному стані, на дисках, піде бонусом покупцеві. Два клучі. Реальному покупцеві- торг. Обмін не цікавить. Додаткова інфа-по телефону (розкажу усе, як є). Прохання телефонувати з 8 до 20.
Їздила на авто 1,5 роки, і ще б стільки їздила, але купили на автоматі і більшу) Без перебільшень офігенна механіка. Стоїть газ (вписаний в тех паспорт). Гарний салон, не затягані сідушкі, єдине що після зими треба підфарбувати диски) Пороги трішки ржаві, але цілі. Що було замінено за рік: комплект грм, помпа, сальники, передні колодки, направляючі супорта, передній правий супорт, датчик каленвала. Фільтра, мастила замінювались вчасно. Остання заміна на 267 тис.км. (зараз 271 тис.км.) Стоїть новий акумулятор, куплений 01.05.2026 року. Прослужить ще дуже довго. В машині їздила я з дитиною, тому всі роботи по ній виконувались вчасно. Сідай і їдь) Викладаю як є в немитому стані.
