- 325 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
АВЕО Т 250 КОРОБКА МЕХАНІКА СТОЇТЬ ГБО
АВЕО Т 250 КОРОБКА МЕХАНІКА СТОЇТЬ ГБО
Я власник, володію авто з жовтня 2022 року Авто в робочому стані. Витрата палива: змішаний 8-10 л./100 км. ГБО 4 - вписано в документи. Авто регулярно обслуговувалося: витратні матеріали (масло, фільтри, свічки) змінювалися за нормою пробігу. Основні ремонти (2023–2025 рр.), замінено: • Вихлопну систему. • Фари, також встановлено ксенон. • Корзину зчеплення в зборі. • Комплект ГРМ з помпою. • Передні гальмівні диски. • Передні стійки і амортизаційні пружини, рульові наконечники. По кузову є нюанс: пороги вимагають заміни через іржу (типово для віку і солей). Є невелика вм'ятина на правому передньому килі. Присутні рижики. Тільки переоформлення, обмін не пропонувати. Деталі по телефону. Зимова гума в подарунок
Газ BRS 4 покоління • Кондиціонер • Гідропідилювач керма • Передні електросклопідйомники • Авто доглянуте, обслуговування вчасне • Додаткові питання за номером телефону • Можливий пригон у Ваше місто за домовленістю
Газ 4 покоління • Кондиціонер • Гідропідилювач керма • Передні електросклопідйомники • Авто доглянуте, обслуговування вчасне • Додаткові питання за номером телефону • Можливий пригон у Ваше місто за домовленістю
Продам Chevrolet Aveo T200 (хетчбек). Автомобіль простий, надійний, повністю на ходу і використовується щодня. Мотор 1,5 Бензин. Проведено ревізію паливної системи, новий генератор, стартер, нова зимова гума 25 рік. 2 склопідйомники, Гур, кондиціонер. Салон доглянутий, не затяганий. Косметика з нюансами, стакани цілі, днище ціле. Ходова, гальма обслужені. Торг біля капота, продаж не терміновий. Машина територіально в Дніпрі. Телефонуйте, пишіть у телеграм/вайбер. Домовимося про зустріч.
Авто на ходу,два комплекта ключей,у 2021 році авто пригнано з Германії,все працює,все поміняно,резина зима та літо,авто розмитнення,я є власник,тільки переоформлення.
Авто в гарному стані , в ДТП не було, бензин, документи в повному порядку
Машинка на ходу. Не трійця не каптит не димить! Стан на його роки дуже хороший. Хід у порядку. Колодки тиждень тому міняли! Поставили новий газ. Вписано в техпаспорт.
Машина на ходу сів і поїхав, моменти по кузову видно на фото, кондиціонер заправлений, всі інші питання по телефону або вайбер. Тільки переоформлення.
Авто у гарному стані кузов та двигун нічого робить непотрібно газ та бензин вписані салон чистий гарна музика камера заднього вида склопідіймачі
Авто в гарному стані. ГБО ніколи не стояло. Діски R15. Кругове тонування,фари-галоген. Кондиціонер, склопідйомники,гідропідсилювач керма. Подробиці по телефону.
продам Шевроле Авео в хорошем состоянии, гидроусилитель ,кондиционер, автомобиль в данный момент находиться в городе Обухов киевская обл
Продам авто на ходу.
Дуже гарне сімейне авто. Економне в плані расходу палива та запчастин. Авто як нове. Могу скинути детальне відео.Новий акумулятор.Нова зимова гума. Літня гума на легкосплавних дисках. Дороге газове обладнання.Авто повністю обслужене. Змінено олія,фільтра + в салоні. Кондиціонер працює. Ходові вогні. Повністю тоніроване. Металевий захист двигуна. Дуже надійне авто. Нічого робити не треба сів і поїхав. Заміна мастила та фільтрів 20.02.2026року .Торг розумний . Обмін на нерухомість в Дніпрі.
продам власне авто, володію ним чотири роки, встановлено ГБО 4 покоління (вписане в тех паспорт), лед світло, проти туманні фари також лед з двома кольорами, комплектація LT(Шанхайка), двигун 1.6 масла не їсть взагалі, працює приємно, кондиціонер дує, гаражне зберігання, гарний торг біля капоту, з пропозиціями заберу за 3000 не витрачаємо час один одного.
Продам АВЕО Корея по́мара́нчевий металік в гарному робочому стані.Обслужена( масла, ремені, ролики)мотор, ходова, салон все в гарному стані , витрати пального по місту 7 л. Власник по техпаспорту. Переоформлення в мрео.
Являюсь власником. Була куплена в поганому стані. Багато було зробленого. Замінені бампери, обидва. Замінено лобове скло, стоїть нове. Переварені задні ланжерони та критичні міста по кузову машини. Міста сварки та дно обработано. По мотору, мінявся блок і був капітальний ремонт. 1500 тисячі назад мінялось масло, помпа, ГРМ та натяжний ролик. ТО машина проходила завчасно. По нюансам, якщо коротко, то треба красить (забажанням). Люба перевірка. Любе переоформлення. Цікавить продаж або обмін на Рено Кенго чи подібні авто!
Продам добру машину, все мiнялось вчасно по регламенту,наразi авто без вкладень можливий обмiн на легкове авто на газу вiд 2010року. Звонить,все роскажу.Торг можливий тiльки бiля авто.
