- 264 тис. км
- Старокостянтинів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
Продам власне авто. Стан добрий. Два комплекти гуми. Машина на ходу. Всі питання по телефону. Торг біля авто.
Продам власне авто. Стан добрий. Два комплекти гуми. Машина на ходу. Всі питання по телефону. Торг біля авто.
Продается свой Шевроле Авео 2006 года 189000 РЕАЛЬНЫЙ пробег, машина от владельца, четвертый хозяин, в одних руках 2 года, все делалось для себя и качественно. Объем 1.5, газ 4-го поколения, вписанный в техпаспорт. Машина на полном ходу без проблем по технической части. Кузов без ржавчин и рудиков. Салон в хорошем состоянии.Стоит хорошая магнитола, двухсторонняя сигнализация. Великолепная семейная машина. Звоните, спрашивайте, смотрите. Любые проверки. Реальному покупателю возможен торг. Со всеми вопросами, чтобы посмотреть обращаться по телефону
Перший власник.Авто купувалося в автосалоні 2008 р.Все працює.ксеноп,протитуманні фари,музика.Газ вписаний.Деталі по тел.
Авто у гарному стані, двигун працює на відмінно! Будь яке переоформлення Будь яке СТО, чи на підйомник.... (без проблем) газ/бензин + вписан у тех.паспорт Дет.інформації за телефон Сергій
Гарний сімейний автомобіль, 2-й власник, маю всю історію з салону. Початок експлуатації 2012 рік. Гаражне зберігання,стан гарний, в салоні не курили, заміна мастил по регламенту. На 125 тис. замінив ГРМ,помпу, передні гальмівні диски з колодками, гальмівну рідину, антифриз. На 134 тис. замінив масло 5w40,фільтра. Кондиціонер заправлений, АКБ 1.5 роки, замінив глушник. Страховка по 03.27. Скло, фари рідні. 2-х дінова магнітола з камерою.
машина кожен день на ходу стартер генератор новий двигун роблений масла не бере амортизатори нові тел **********
Продається авто на повному ходу ГРМ замінено мастило у двигуну замінено двигун працює рівно ходова збита салон збережений новий АКБ по кузову не гнила але має сліди експлуатації кому цікаво більш детально дзвоніть пишіть усім гарних покупок.Торг мінімальний.
Є питання, телефонуйте за номером 0 **********
Автомобіль технічно в доброму стані, Сів і поїхав , ходова зроблена, зчепленя мінялося, без лишніх стуків і шумів, мотор працює добре, має сліди використання салону, та по кузову а семе ліві двері, капот мінявся із за падіння гілки, ДТП НЕ було СТОЇТЬ ГБО 4 я власник, за додатковою інформацією телефонуйте 05…….34
Aveo 1.5, кондиціонер, газ/бензин. У хорошому стані, сів поїхав. Продаж тільки з переоформленням, чинна страховка. З усіх питань за тел., звертайтеся ватсап/телеграм якщо не відповідаю.
Продам авто в задовільному стані.На ходу-сів та поїхав.Доглянутий салон.Гарно зарекомендував себе як автомобіль для міста. Розумний торг. Відповім на всі додаткові запитання.
авто по техніці гарне гбо 4 ксенон по кузову е недоліки
за деталями по телефону
Авто в задовільному стані.Пороги,торм колодки,жидкості,ремні,поміняно.Все працює.Ремонти проводились на СТО • Обмін на дизельне авто без доплати.
Т200, 1.5 газ 4/бенз, гур, передні ЕСП магнітола-Pioneer АКБ чудовий. Косметичні нюанси видно на фото Авео нормальному стані жвавий мотор і коробка у відмінному стані. Сталеві Диски від Volkswagen r14 Торг Газ/бензін працює однаково.
