- 384 тис. км
- Сміла
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам авео т200 машина 1.5 газ бенз на ходу салон в гарному стані хороша комплектація технічно добре
Продам авео т200 машина 1.5 газ бенз на ходу салон в гарному стані хороша комплектація технічно добре
Продам в хорошому техніческому стані Дуже хороший варіант для новачків 4 тис назад було замінено зчеплення на валео Сальник колін вала Передні стойки опори колодки в круг термостат 8 тис назад було замінено повністю рульову і редуктор газовий Авто працює добре як на газу так і на бензині Росход газа змішаний 9 літрів на 100 Є нюанси по кузову не критично при бажанні можна зробити Все працює всі кнопки Підігрів дзеркал і заднього скла Єсть кондіцеонер потрібно заправити Якщо не відповідаю пишіть на телеграм76380736 Або телефонуйте
опис відсутній
Авто. В гарному стані. Мотор , коробка , ходовка без нарікань , кузов добрий нюанси має на то і ціна , переоформлення
продам Шевроле Авео, 2006 рік на вписаному газу є кондиционер, гідро підсилювач керма електро стекло підйомники, страховка обслужена від А до Я любий вид оформлення . + торг
Продам власний автомобіль, обслуговувалась вчасно не економила, видні сліди експлуатації на фото реальному покупцю торг біля капоту, дзвоніть розкажу більше)) всім вдалих покупок.
Авто не потребує вкладень. Завжди заводиться і завжди довозить куди треба. Всі наявні функції працюють як треба, без помилок. Автомобіль не гнилий, не ржавий, є моменти по кузову, авто не нове, але нічого критичного. Є пару підкрасів. Оброблена, кожен сезон задуваю двері та пороги для профілактики. По мотору нюансів нема. Ніде не тече. Міняв власноруч прокладку ГБЦ, не капіталився, просто міняв прокладку, як і увсіх моторів 1.5 авео, ланос, видавлювало масло через масляний канал, встановив прокладку з мідним кільцем, проблема зникла. По машині все робилось або власноруч, або в моїй присутності. Нові передні амортизатори, нове зчеплення, всі гальма нові в круг, нова вихлопна вся, всі подушки двигуна мінялись рік тому. Завжди обслуговувалась вчасно і якісно, мастило тільки Liqui Moly (від заміни до заміни не їсть ні грама), антифриз Hepy Встановлена камера звднього виду, гарна магнітола з усіма можливими функціями Сидіння завжди в чохлах Кондиціонер працює, пічка гріє Гума літо другий рік тільки їздить Гарна зима на дисках додається Газ вписаний Авто доглянуте, кожен день на ходу, завжди виручає і ніколи не підводить Розповім всі деталі до дрібниць, що де робилось, і що можливо треба зробити в найближчому майбутньому
Автомобіль обслужений Все працює. Газ 2 покоління Нічого робити не потрібно Не великий торг тільки біля авто Продаж не терміновий, допомоги в продажу не пропонувати
Продаж авто у звязку із фінансовими потребами і погіршенням зору. Через поганий зір в процесі водіння трохи страждав кузов машини. У моєму користуванні 3 роки. Після попереднього власника наїздив 30 тисяч. Старався вчасно робити техогляд, оскільки їздив по місту щодня. Поставив газову установку 3 роки тому, раніше газу не було. Розхід газу 12 по місту, 9 по трасі. Вчасно робив ТО, багато зроблено по ходові: заміни всіх амортизаторів, зчеплення, підрамника, масла в коробці, датчиків ABS, шліфувалась головка ГБЦ, вчасно мінялось масло, періодично антифриз. При огляді розкажу, що, коли і де робив детально. На жаль, потрапив у ДТП, робив заміну переднього бампера, погано помалювали, лущиться фарба. Також при бажанні можна замінити переднє крило, трішки вгнуте. Є протертості на дверках, на швидкість не впливає)) Комплект літньої резини Cormoran (2020 року) на титанах, зимової Kumho (2017 року) входить в ціну. 1,6 LT (шанхайка) максимальна комплектація: кондиціонер, протитуманки, підігрів зеркал, електросклопідйомники, ліфт водійського сидіння, все працює, помилок не видає, можна перевіряти через Chevrolet Explorer. Двостороння сигналізація Sheriff. Захист двигуна.
Прилагается комплект летней резины на дисках.
Продам Aveo T200 1.5 газ / бензин Є нюанси по кузову
Продам Авео 2008 року випуску з 1.6 двигуном. Працює мотор добре, зауважень ніяких немає, також є газ 4 покоління, вписаний в техпаспорт, також без нарікань. Автоматична коробка передач, переключає дуже добре, не пинає, не затягує. Встановлені пневмоподушки в пружини. По комплектації 2 електросклопідіймача, кондиціонер, гідропідсилювач. Всі вікна рідні, закриваються самі при закритті автомобіля, нічого не шпаклювалось. Авто на титанових дисках. Також комплект зимової гуми на дисках. Знаходжусь у Вінниці.
Chevrolet Aveo T-250 2008 року випуску автомобіль технічно весь зроблений! Масла, фільтри все мінялось вчасно кондиціонер робочий, встановлено ГБО-4 покоління вписано в техпаспорт. Чистий охайний салон, нормальна Аудіосистема з виходом під USB і AUX. В автомобілі є все для комфортної їзди, телефонувати реально зацікавленим людям. Усім гарних покупок і мирного неба!
авто в робочому стані все працює потрібно робити стакани
Продам свою машину, володію 2 роки, за фактом я другий власник, до мене машина була в одній сім'ї, у мене була перереєстрація з дружини на мене (у зв'язку із заміною номера), не фарбована взагалі, навіть бампера, стоїть хороша літня гума на титанових дисках, стоїть газ євро-2, вписаний в тех. паспорт, кондиціонер. За технікою те що робив недавно (5 тис. км. назад) це заміна ременя ГРМ + помпа, сервісний ремінь, залитий новий антифриз, заміна колодок, повністю нова вихлопна система від випуску до банки глушника, перебрав газовий редуктор (всі нові мембрани, пружинки, фільтра і т.д), до цього майже одразу після покупки перебрав всю передню ходову, бо половина компонентів зсохлась від віку (все було рідне із заводу, включаючи шарові на заклепках), на пробігу 97 тис. заміна задніх колодок у барабанах, акумулятору близько року. Продаж тільки з переоформленням, можна через мрео, можна через дію.
Продам автомобіль,постійно в експлуатації, повністю обслужений і готовий до використання. двигун 1,6 л працює рівно та без нарікань. Встановлено газ Гарна комплектація, все працює! Деталі по телефону
Машина повністю обслужена. На ходу. Пройшло ТО, заміна масла, фільтра. ТО газового обладнання. По ходовій все зроблено. Нюанси по кузову є, видно на фото.
Продам авто у відмінному стані, вкладень не вимагає! Максимальна комплектація. Я є 2-м господарем автомобіля; по базі 4-му, тому що спочатку автомобіль був записаний на моїх родичів, а з початком війни я вирішив переписати його на себе. За автомобілем я дуже добре доглядав: - тільки дороге та якісне масло - тільки найкращі шини - заміна всіх рідин та фільтрів строго за регламентом - миття машини тільки в якісних автомийках - і т.д Доглядав я машину на вищому рівні, тому що це мій перший автомобіль! Купував для того, щоб навчитися їздити на механіці; Їздив акуратно, не ганяв, бо вчився їздити. Втім, автомобіль, як на мене, ідеальний. Тим більше, якщо це ваше перше авто. Продаю тільки тому, що хочу купити собі щось дорожче!
Авто в дуже гарному стані, по ходовці, двигуну і коробці питань немає, корпус має незначні сліди використання (сколи). Вкладень не потребує. Сів і поїхав. В багажнику є докатка. Встановлено: камера заднього та переднього виду. Якщо без торгу, то віддам зимову резину з металевими дисками. Літня резина Continental на титанах. Обслуговувалась завжди вчасно. Авто сімейне. Я 2 власник, машина 2 рази була переоформлена в кругу сім'ї. Дзвонити на WhatsApp.
