- 198 тис. км
- Умань
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто у чудовому стані все що потрібно замінено ремені, помпа, антифриз, 11 тищ назад. Я власник. Продаж тільки з переоформленням на іншого власника. Деталі по телефону
Авто у чудовому стані все що потрібно замінено ремені, помпа, антифриз, 11 тищ назад. Я власник. Продаж тільки з переоформленням на іншого власника. Деталі по телефону
Корейська збірка, надійний 1.5 8кл. ЛС комплектація з кондером, рідний пробіг. господарське авто
Продам технічно справний автомобіль. На повному ходу. Кондиціонер працює. Нова гума Pirelli. Зимова у комплекті.Присутні незначні косметичні недоліки. Торг біля автомобіля. Інші питання по телефону.
Авто в гарному робочому стані, замінено щеплення, новий радіатор пічки, ходова, гбо, гальмівна система обслужена. Салон не затертий. Дно ціле. Є мілкі недоліки по кузову. Детальніше за телефоном.
Продам или обмен авто в робочому стані надо варить пороги и арки всі стійкі поміняли ходова в хорошем состоянии коробка і двигатель в хорошем состоянии сцепление нове пишіть на вайбер.
Я є власником, володію 3 роки проїхав 40тис/км, за цей час не підводило . Завжди обслуговував вчасно і новими деталями. По двигуну, коробці, тех стану питань нема сів поїхав. Влітку замінив ремень, клапана(старий лопнув, точив головку), диски тормозні і колодки , шруси з гранатами зовнішніми і внутрішніми , салінблоки на ричагах, ступицу з почіпніком праву та ліву, передні пружини . Ходова передня нова та приємна в русі. Замінив диски на R15 та нова літня гума 2025р. По салону гарно збережена. Є газ працює але не вписаний . По кузову є пару моментів на фото видно таким і купував авто нічого не фарбував бо вкласти 300-500 доларів щоб зробити я рахую що при продажі ці кошти не заберу тому продаю так , на швидкість не впливає головне що тех стан гарний їде все працює . Є гідрат руля. Пічка працює чудово Перекупам за 2000-2999 не дзвонити . Телефонувати якщо дійсно потрібне авто , гарним людям чи військовим , буде гарний торг.
Автомобіль в харошому стані, користувалася тільки для для власних потреб, не фарбувалася( є нюанси експлуатації), є кондиціонер, недавно заправлений, ремінь ГРМ,(continental) помпа, масло, антифриз міняні. Є 2 комплекти резини, літня на тинтанах R15 ізнос 5% + зимня на желізі ізнос 50%. Хароша акустіка, з сенсорним магнітофоном. Газ 4 покоління в документах вписаний. Можливий любий тип переоформлення, являюся хазяїном. Можливий обмін, з нашою доплатою, перекупів просимо не торгувати, бо машина, як то кажуть сів і поїхав, впевнений в ній на 100%.
на ходу , решта по тел , перекури не турбуйте , ціна кінцева
? Продам нашу сімейну ластівку. У сім'ї вже 4 роки — надійний і улюблений автомобіль. ? Технічний стан: У 2022 році — капітальний ремонт двигуна. У 2024 — заміна порогів На ходу, їздить щодня. Є нюанс щодо КПП — вибиває 2-а передача. Газ вписаний в техпаспорт, але не встановлений. З переоформленням ? Торг доречний — готові до діалогу ? Ірпінь
Продам авто. Можливий торг. Телефонуйте ********** **********
Авто в доглянутому справному стані,надійне і економне авто для дому
Если вас заинтересовала машина просьба писать в сообщения, нет возможности часто отвечать на звонки Торг присутствует по факту у авто Машина в користуванні 2 роки, обслуговувалася за регламентом, багато чого зробив замінив За 2 роки жодних неприємностей не завдавала, не димить, мастила не бере Кондер працює заправлений Купив комплект нової літньої гуми у квітні Новий акум Встановлено доводчик скла
Є питання по кузову, на фото відображені. Авто обслужене. Салон у гарному стані. З документами повний порядок. Торг біля капоту. На питання відповім. Газ вписаний в техпаспорт.
Продам власний автомобіль Chevrolet Aveo в кузові T250 (2007 рік). Машина для тих, хто шукає справді збережений та доглянутий варіант, у який не потрібно вкладати кошти відразу після покупки. Салон - чистий,охайний, без сторонніх запахів.Сидіння в чохлах, панель доглянута. Встановлено сучасну 2DIN магнітолу з великим сенсорним екраном (музика, навігація, зручне керування, камера заднього виду.) Кузов доглянутий, встановлені захисні накладки на арки та дефлектори вікон. Машина на гарних литих дисках. Комплект зимової гуми. Автомобіль використовувався дбайливо як сімейне авто. Всі розхідники замінювалися вчасно. Документи в повному порядку, тільки повне переоформлення на нового власника. Розумний торг можливий лише біля капота. Телефонуйте, із задоволенням відповім на всі питання та покажу авто в Кременчуці!
авто LS в гарному стані. варити не потрібно, газ 4 не в писаний. в кладень не потребує.переоформлення.
Продам Авео. Не фарбована. Встановлено лінзовану оптику.Гбо-4, Камера заднього огляду.Деталі по тел.
