- 146 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.6 л.
- Автомат
Другий власник, авто куплено в Європі у 2018 році (не перегонники, особисто їздив та купував). У хорошому технічному стані, повна комплектація салону, своєчасне техобслуговування, вся електроніка салону працює, все на місці у відмінному стані, встановлений захист картера, замінено ланцюг та ролики приводу у двигуні після 140 тис, практично нова зимова гума, запаска, з недоліків це тріщина лобового скла (огляду не заважає), кілька подряпин, іржа на передньому лівому крилі, лише там. Машина чудова. Пишіть або дзвоніть на вайбер.
Продам Сhevrolet aveo T300 2014року з об’ємом двигуна 1. 4. Пробіг авто рідний , на зараз 70 тис. км. Авто на газу та бензині. Газ вписаний у тех. паспорт. Одеса, Торг тільки біля машини. Посередників прохання не турбувати!
Купували авто у першого власника, у користуванні трохи більше року. За цей час проїхали 8 тис. км, так як є друге авто у сім'ї. Машина без підкрасів, вся у рідній фарбі, колір білий перламутр, максимальна комплектація. Із нюансів є пошкодження переднього бампера, всі деталі по телефону. Авто варте уваги, виглядає як нове, торг присутній біля авто.
Продам власне авто придбане офіційно придбане в автосалоні. Максимальна комплектація з заводу + Бортовой компьютер Multitronics MPC-810,парктроник Multitronics,ДХО,ГБО,мультемедійна система android 2 din підтримує бездротовий CarPlay та Android Auto + навігація,камера заднього виду,комбінований салон,кермо обтягнуте шкірою,центральний підлокотник Armster,підігрів всіх сидінь,відеорегистратор з gprs,тонована,дефлектори вікон,накладки на передніх фарах,молдінги кузова,захисна плівка,антикорозійна обробка авто з салону, лекосплавні диски,резина michelin,акб varta... Також віддам зимову резину на дисках + оригінальні ковпаки та всі в наявності запчастини
Авто в ідеальному стані. Перший власник, купувалось в офіційному автосалоні. То проводилось згідно регламенту. Без ДТП. Реальний пробіг 100%, гаражне зберігагання. Виготовлена в Кореї грудень 2011 року. Торг.
продам авто в хорошому стані,два ключі, встановлено гбо є сліди експлуатації на бамперах . пробіг 184т Допомога авто бізнесменів не потрібна та автоплощадок не потрібна. ПЕРЕКУПІВ НЕ ТУРБУВАТИ не витрачайте мій час!
Продам авто. Авто в доброму стані, АКПП, ходова та інше в ідеальному стані, завжди ТО робилося раніше, чим як по книжці написано, до речі, книжка на авто також є. Додатково віддам стальні диски із зимньою резини, легкосплавнві стоять зараз із літній резиной.
Продам свою улюбленицю. Chevrolet Aveo T300, 2013 року. У дуже гарному стані. Газ-бензин. Об'єм двигуна 1.6. Стоїть установка ГБО 4. Повністю і своєчасно обслуговано. Я друга власниця. Пробіг 98000 км. Перший власник купивши авто у українському салоні. Машина в гарній комлектації: мультируль, круїз контроль, кондиціонер, блютуз, підігрів сидінь та зеркал, датчик світла, датчик дощу, центральний замок, тонування, сигналізація. Є царапина на ручці і на бічному зеркалі (на фото видно). Звертатися за телефоном:
Офіційне авто з салону, перший власник, перша реєстрація в 2015 році Два комплекти колес в зборі (зима/літо), 2 ключа Авто в доглянутому технічному стані, невеликий пробіг, тому що 2 авто в сімʼї. Всі ТО зроблені вчасно, по кузову є сліди використання, а салон трохи затертий. З поміняного: капот по страховці (ДТП) На машину встановлений газ з автосалона. З технічних ремонтів: заміна ГРМ, помпа, насос, радіатор основний, катушка в 2024 році По всім питанням дзвоніть, переоформлення в сервісному центрі
Автомобіль в хорошому стані . Пробіг авто оригінальний 52 тис км . Я другий власник автомобіля . Куплявся Автомобіль з пробігом 8 тис км . 2019 році . 44 тис км було експлуатовано мною. В сім'ї авто використовувалось як друге. По нюансам авто . Фарбовано права передня дверка від сторони пасажира .Була претиртість. На авто стоїть нова гума . По Салону нарікань немає . Два ключа . Мотор .1.5 бензин .Заміна мастила кожних 7 тис. В загальному машина дуже в доброму стані . Додаткові питання по телефону . Продаж не спішний. Повторюсь я власник . Обмін не цікавить .
Перекупи, переподавці, помагатори продажу, майданчики і так далі - не дзвоніть і не пишіть. Купляв для себе в вересні 2023 року, повністю обслужив, і вже в кінці грудня 2023 встала в гараж і просто стоїть, вкладено більше 1800$ щоб їздила довго та без проблем. Власники: По факту я перший власник в Україні. 1.Перекуп (2 місяці +-) 2.Безпосередньо я. 3.Переоформив по сімейним обставинам на члена сім'ї. По власникам 2 та 3 маю обидва тех. паспорта на руках, переоформлення було через дію. Кузов: Повністю в рідній фарбі, перевірено товщиноміром, в дверних проємах теж. Звісно можете переконатися в цьому самі, своїм товщиноміром. Пробіг: Є КП з Німеччини, була куплена з салону вживаних авто(травень 2023) і вже через місяць (червень) опинилася в Україні розмитнена. По діагностиці пробіг сходиться, сам перевіряв перед покупкою, і звісно самі можете переконатися теж. Технічний стан: Замінено: Комплект ГРМ(ланцюг, шестерні ітд.) Помпа. Новий піддон. Свічки накалу. Масла/фільтра всі, включно з коробкою. Пружини передні. Всі сайлентблоки передні. Колодки перед/зад. Нові оригінальні передні гальмівні диски. Ремкомплект супортів перед. Нові циліндри зад. Нова вихлопна труба. Металевий новий захист картера. Авто підняте на проставках по 30мм перед і зад. Є фото рахунку що було зроблено + вартість запчастин окремо. Заправлялося тільки на сокарі. Все справне, все працює - любі перевірки за Ваш рахунок. Авто стоїть в гаражі, страхівки немає але по території можна проїхатися. Є яма можна оглянути знизу що цікавить. Так як страхівки немає - авто нікуди за територію гаражів не поїде, ніяк, навіть на евакуаторі, тому за вашим бажанням діагностика тільки виїздна є можливою. Порівняно з попереднім кузовом це абсолютно інше авто, є круіз контроль, обмеження швидкості, вільні руки і багато іншого. Відповім на всі питання стосовно авто телефоном, або в любому з месенджерів. Торг присутній біля авто. Обмін не цікавить.
Авто в рідній фарбі, крім заднього бамперу. Жодної корозії не має. У 2017 році з пробігом 11 тис. була зроблена антикорозійна обробкп. Пробіг 100% рідний - перший власник. Авто на автоматі, коробка з Тойоти. Літня резина на заводських дисках з новою резиною Toyo, зима на металевих, відїздив другий сезон(близько 8 тис). 20 тис км назад встановлений газ 4 покоління, в техпаспорт не вписаний. Майже всі роботи зафіксовано в сервісній книжці.
Автомобіль у хорошому робочому стані. Надійний та економний варіант для міста. Коробка без нарікань. Ходова частина обслуговувалась, їде комфортно. Салон доглянутий, не прокурений. Кузов у чудовому стані, без критичних нюансів, все видно на фото Ідеально підійде як перше авто або для щоденного використання — “сів і поїхав”. Документи в порядку, можливе будь-яке переоформлення. Торг у капота реальному покупцю Комплектація: кондиціонер, підігрів сидінь, мультимедіа, електросклопідйомники, круїз-контроль, задній парктронік працює відмінно, гарна магнітола Aux/Bluetooth, динаміки гучні та дають гарний звук Шумоізоляція нормальна для цієї машини Стоїть літня гума , Авто економне , компактне , зручний просторий салон
Авто обслужене, по ходовій питань не має, по електриці помилки відсутні, грм, помпа, ролики замінені, 5 тис. тому, по акпп питань не має переключає відмінно, кондиціонер працює, встановлене газове обладнення 4 покоління, всі вікна рідні, всі питання по телефону.
Звичайний гідротрансформатор Просторий салон Підігрів Парктронік Сигналізація Вся історія обслуговування з першого дня, підтверджений пробіг Два ключі Нова зимня резина Страховка на рік Висока, чудово заїзжає на бордюр Захист двигуна Замінено все, буквально все, ТО минулого місяця Чохли у подарунок Торг на каву Косметичні підкраси
Шевик у дуже хорошому стані. Останнім часом стояв у закритому гаражі. З усіх питань телефонуйте.
У неквапливому продажу. Гарний стан авто. Місяць тому поміняникомплект грм , помпа , зроблено то , нарікань на авто немає взагалі , новий акум на гарантії . Музика jbl , Андроїд акустика Авто бізнесменам прохання не турбувати.
