- 290 тис. км
- Велика Багачка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в гарному стані,стоїть гбо 4 покоління в писане в тех.паспорт,зроблений повний ремонт двигуна,по кузову і порогах ржавчини не має.Всі деталі по тел
Продам авто в гарному стані,стоїть гбо 4 покоління в писане в тех.паспорт,зроблений повний ремонт двигуна,по кузову і порогах ржавчини не має.Всі деталі по тел
ПЕРЕКУПАМ НЕ ТУРБУВАТИ, машину віддам людині яка хоче собі технічно хороше авто, корейська збірка, кузов з заводу оброблений і не гниє, куплено з салону в грудні 2012 року, рідна фарба але звичайно має сліди використання, двигун 1.6 рідкісний серед Авео прекрасно працює на газу
Двигун та ходова в робочому стані. Але прогнив задній лівий стакан. В цілому по машині багато іржі.
Машинка на повному ходу, газ 4-го покоління, коробка відмінна нічого не хрустить всі передачі вмикаються добре, кондиціонер переоформлюється! Усі витратні матеріали нові: олива, ремені ГРМ, ролики, нова помпа, новий газовий редуктор, фільтр масляний, повітряний, фільтр салону; Справжньому покупцеві торг! З усіх питань телефонуйте за номером: **********
Продам своє рідне авто, "вогненно-червону бестію"). Я - перший і єдиний власник, пробіг оригінальний (майже 134 тис), бо авто не єдине у родині. Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані, є низка подряпин та потертостей по кузову (без заломів (все на фото)) та пластику салона. Іржі не бачив (крім того нальоту, що утворився уздовж подряпини праворуч) та важелях відкриття багажника та баку. Кузов та салон у цілому у гарному стані, днище- теж, пороги-ідеальні: одразу після придбання поставив підкрилки та зробив антикороз. обробку днища. В авто ніколи не палили. Свого часу "добрі люди" трохи прим'яли передні крила (в різний час): одне крило міняв, інше правили (нове крило в завод.упаковці є досі). Передній бампер/капот мінялися/правилися свого часу (трохи понесло на ожеледиці на малій швидкості на сільській дорозі: як результат бестія зробила легкий і зовсім не палкий поцілунок іншому щасливому авто, йому нічого, а бестії було трохи прим'ято кромку капота, тріснув бампер, довелося міняти. Авто експлуатувалося щадно та охайно, обслуговалося вчасно, тисяч 15 назад міняв ремінь ГРМ, Перед цим Новим роком зробив заміну майже всього по ходовій, десь на +20 тис грн, заправивив кондиціонер, міняв прокладку клапанної кришки. Продавти не думав взагалі, бо ж рідна). По двигуну питань не має, відносно новий акумулятор, встановлена двостороння сигналка (Шериф), магнітола. Є питання по пічці: треба продувати чи міняти радіатор. Взагалі авто-сів та поїхав (якщо не рахувати питання з пічкою у зимовий час). Продається, оскільки стало непотрібним, з 2017 року бестія стала 2-м авто у родині, запасним авто. Наразі авто поряд з Києвом, на майже новій літній гуміі (Дебіка, знос до 10%, купував в січні 2022), зимня гума (Нокіан) у гарному стані, на дисках, піде бонусом покупцеві. Два клучі. Реальному покупцеві- торг. Обмін не цікавить. Додаткова інфа-по телефону (розкажу усе, як є). Прохання телефонувати з 8 до 20.
замінено масло,фільтр, антифриз і ГРМ.
Авто водила жінка, без нарікань, питання тільки щодо зовнішнього вигляду. Автомобіль технічно повністю обслужений. За додатковою інформацією телефонуйте
Автомобіль технічно в доброму стані, Сів і поїхав , ходова зроблена, зчепленя мінялося, без лишніх стуків і шумів, мотор працює добре, має сліди використання салону, та по кузову а семе ліві двері, капот мінявся із за падіння гілки, ДТП НЕ було СТОЇТЬ ГБО 4 я власник, за додатковою інформацією телефонуйте 05…….34
Авто після ДТП, пошкоджено бампер, права фара та капот + потрбна заміна бачка гідропідсилювача керма, (можливо радіатор), заводиться/їде
Продам свою улюбленицю. Chevrolet Aveo T300, 2013 року. У дуже гарному стані. Газ-бензин. Об'єм двигуна 1.6. Стоїть установка ГБО 4. Повністю і своєчасно обслуговано. Я друга власниця. Пробіг 98000 км. Перший власник купивши авто у українському салоні. Машина в гарній комлектації: мультируль, круїз контроль, кондиціонер, блютуз, підігрів сидінь та зеркал, датчик світла, датчик дощу, центральний замок, тонування, сигналізація. Є царапина на ручці і на бічному зеркалі (на фото видно). Звертатися за телефоном:
На свої роки авто хороше. У користуванні три роки. 3000 тому повна переборка була по ходовій двигун. ГРМ і комплектуюче. Резино хороша зима літо. Переоформлення. Торг присутній.
Продаю власне авто,на повному ходу.Авто фарбоване від першого власника.Поміняно пороги.Є передні скло підйомники,кондиціонер,встановлено камеру заднего виду.Гаражне зберігання.
Терміново продається Shevrolet aveo 2006 року випуску. Встановлений та вписаний ГАЗ. Музика, електропривід дзеркал. Центральний замок, сигналізація. Тоновані стекла. Передні електро скло підйомники. Складане заднє сидіння. Фаркоп. Підсилювач керма. Реєстратор. Авто постійно на ходу та доглядається для себе. 305 870 км був замінений радіатор та антіфріз. 306 050 було замінено комплект сщеплення, куліса, масло двигуна та всі фільтри ( масляний, салонний, пальвний, газовий). Недоліки по кузову видно на фото, потрібно підварювати. Мотор масло не бере, не димить. Машина на повному ходу. Ціна нище риночної за терміновість. Об'єм двигуна 1,5. Додатково можу дати другий комплект гуми зима/літо
Двигатель после ремонта по ходовой тоже всё сделано технически исправна
Продам власне сімейне авто,авто знаходиться 12 років в одній сім'ї,другий власник з 2014року,рідний пробіг,двигун працює ідеально без жодних зауважень,масла не бере.на пробігу 150тис був замінений комплект грм та масло в двигуні,ходова частина в хорошому стані,нова літня гума на титанах,також в комплект віддам 4колесса (стальні диску Штампи) с зимовою гумою в хорошому стані,є деякі нюанси по кузову видно на фото біля арок коліс.встановленно газ 4+(вписаний у тех паспорт)
Офіційне авто з салону, перший власник, перша реєстрація в 2015 році Два комплекти колес в зборі (зима/літо), 2 ключа Авто в доглянутому технічному стані, невеликий пробіг, тому що 2 авто в сімʼї. Всі ТО зроблені вчасно, по кузову є сліди використання, а салон трохи затертий. З поміняного: капот по страховці (ДТП) На машину встановлений газ з автосалона. З технічних ремонтів: заміна ГРМ, помпа, насос, радіатор основний, катушка в 2024 році По всім питанням дзвоніть, переоформлення в сервісному центрі
У продажу Авео від господаря.Авто Корейської збірки.Людина вклала дуже багато коштів в данне авто.Тонована по колу.Нові фари бі-ксенон,туманки ксенон.Задня камера,парктроніки,кондиціонер,аудіосистема.Двигун без завуважень.АКПП в ідеальному стані,перемикає як нова.Ходова частина вся перебрана.Працює абсолютно все в авто.Приїздіть до нас на тест-драйв
Дуже зручна та економна автівка. Це машина купе але це дуже зручно тому що спереду дуже багато місця просторо! Мене звати Наталя я третій господар цього авто. До мене теж була дівчина яка була дуже охайна та обережна. Авто надзвичайно дешеве в обслуговуванні. Я все змінювала вчасно. Дуже хочу знайти гарного нового власника для моєї рідної машини. Продаю бо виїхала за кордон і переоформлювати дорого щоб машину забрати. Попередня власниця продавала мені авто з пробігом 72 тис. У 2019 році. Майже весь пробіг який я наїздила був у европі тому маштна їздила по гарним дорогам. У машині також новенький акумулятор та тільки звлитий кондиціонер. Макож я помінала новий ГРМ так як по паспорту він міняється кожних 60 тис. Км. У авто ніколи ніхто не курив та не смітив. Мені будь ласка пишіть чи дзвоніть лише у WhatsApp або у viber, я.за кондоном, мою автівку юуде продавати мій брат Андрій.
