- 225 тис. км
- Звенигородка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Доброго дня. Автомобіль в гарному технічному стані. Я другий власник авто. Володію авто вже декілька років. Пробіг вказаний правдиво. На авто було замінено пороги ( проблема цих авто та років ), кузов повністю оброблено. Якщо потрібно додатково зробити фото або розповісти звертайтесь. Гарного дня
Продаю Chevrolet Aveo T 200! Машина достатньо в непоганому стані. По ходовій частині було багато зроблено, ніде не стукає і не гримить! Двигун працює дуже добре, м'яко і тихо! ТО проводилось завжди вчасно. Масло і фільтри замінював кожні 7.500-8000 т. Км. Салон в доглянутому стані, фотографії повністю відповідають дійсності! Єдиний нюанс – це по порогах, на фото видно, там з'явилася трошки іржа. Це хвороба цих машин. Кому сподобалося, телефонуйте, пишіть. Переоформлення без проблем! Прохання перекупникам не турбувати! Реальним покупцям торг біля капота. Всім добра!
Срочно продам .Вацап номер ноль шисдесят три четыриста семьдесят пятьдесят шесть семьдесят четыри В авто много чего зделано: заменены ремень ГРМ, радиаторы печки и системы охлаждения, прокладку двигателя, новые задние калодки и тормозные целиндры, новый стартер, акумулятору 1 год, новые свечи провода кутушка, датчики все новые, масло в коробке, задние амортизаторы, новый бензобак, новый редуктор на газ, форсунки все в норме, рычаги в сборе поменял, печка роботает чётко, заменены все патрубки и термостат. Требует ремонта рулевая рейка (течет)4000 грн, И по кузову есть мятинки, царапенки. Авто экономное 10 Л. Газа ест. Торгуюсь звоните в Вацап на номер ноль шистдесят три четыреста семьдесят пятьдесят шесть семьдесят четыри
Автомобіль технічно в гарному стані - сів поїхав. Було зроблено багато по технічній частині: - встановлені нові фари з хорошим світлом; - замінені радіатор кондиціонера та радіатор охолодження; - з переду вся ходова нова за виключенням пружин. - по задній ходові частині все без зауважень вкладень не потребує. - 10 тис. км тому замінений комплект ГРМ - По мотору зауважень нема. - Єдине не працює кондиціонер, потрібно замінити трубку і заправити фреон. Машина все життя в одних руках із салону. По зовнішньому стану є нюанси, потребує косметичних вкладень
Авто після ДТП, на запчастини
Продам авео т200. Стан нормальний. Підігрів заднього вікна, дзеркал працює Гірдро підсилювач керма Чек не світиться, помилка тільки по абс Нова резина (літня), також запаска Колодки передні нові Ходова зроблена Новий редуктор, газ вписаний, на бензині та на газу працює чудово Туманок немає, але кнопка на туманки є (задні працюють), передні можна доставити по бажанню без проблем Паливний бачок та багажник відкривається з тросику в салоні Кузов поварений (є рижики не критично) Пічка працює чудово Кондиціонер є, але потребує ремонту Салонний та паливний фільтр нові Музика чудова, тільки потрібно ставити кращу магнітолу Електро регулювання дзеркал, працює чудово Масло міняється вчасно як і всі рідини Мотор 1.5, витрата палива не велика, машина економна, але їде бадьоро Всі передачі вмикаються, коробка в нормі Ще детальніше по телефону
Двигун та коробка в гарному тех стані салон не затертий в гарному стані трохи рижиків та стійка підстукує
Авто на ходу,було замінено радіатор охолодження, помпа, ГРМ, ролік, вихлопна система, ходова частина,радіатор пічки,гідро підсилювач,салинблоки ричагів,салинблоки підрамника,втулки стабілізатора. Тільки переоформлення. Перекурів прохання не турбувати.
Пропоную власний автомобіль корейської збірки, яким користуюсь з 2022 року, на облуговуванні не економив, замінив радіатор двигуна і кондиціонера, замінив фари головного світла (при встановлені закатав у бронеплівку) і ПТФ на оригінальні, масло використовую тільки MOTUL, капіталив двигун 20 000 тому, масла не бере, вставонвлена якісна камера заднього виду, що дуже допомагає при паркунні у місті. Встановлено ГБО, яке вписано у свідоцтво про реєстрацію.По кузову є недоліки (на фото видно), авто частково фарбоване. Автомобіль надійний, жодного разу не підводив, реальна витарта газу в місті 10 л/100км, по трасі з кондиціонером - 7 л/100 км. Передні шини нові також віддам зимові. Продаж не терміновий. Автобізнесменів прошу не турбувати. Торг біля капота.
Продам машина на ходу не бита не крашена фільтра поміняні масла теж в машині більш нічого не мінялося детальніше по телефону
сімейний автомобіль, другий власник на свої роки машина доволі непогано виглядає.
Автомобіль в гарному робочому стані. Доглянутий. Вкладень не потребує. Всі деталі по телефону.
