- 129 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
На повному ходу. Один власник, рідний пробіг, косметичні подряпини кузова. Не працює кондиціонер. Комплект гуми на дісках. Торг біля авто.
Авто придбане в салоні, перший власник, є невеличкі рижики+ потрібно замінити прокладку кришки клапанів
Продам комфортне,економне авто на кожен день. Розхід по трасі-8 л.газу. В одніх руках більше 10 років. Поліровані і заклеєні бронеплівкою фари.Головка двигуна ремонтувалась 5т.км тому.заміна ремня грм,термостата.Промивався радіатор пічки.Реставрація рул.рейки.Заміна комплекта щеплення разом з корзиною. Ходова вкладень не потребує. новий редуктор ГБО.Ковріки салона. Із нагального потрібно поварити задні лонжерони і подивитись до порогів. Передні стакани мінялись в зборі(згнили).Новий повітряний фільтр разом з корпусом. Свіжа страховка.В дтп не була.Автомобіль довгий час використовувався для поїздок вихідного дня,що йому і нашкодило(почав ржавіти). Продаю в звязку з переходом на більш місткій автомобіль.Їздить кожен день,без зауважень. Можливий невеликий торг. Військовим додаткова знижка!!!! Продаж з повним переоформленням. Якщо не відповідаю,пишіть у меседжери,передзвоню
Авто в гарному стані , в ДТП не було, бензин, документи в повному порядку
Продам Chevrolet Aveo T250 Рік: 2008 Пробіг: 175000км Мотор: 1,6 16v Кондиціонер, гідропідсилювач керма, передні ел.скло підйомники, ел.дзеркала з підігрівом, 2din магнітола, центральний замок, сигналізація Писати та дзвонити на месенджери WhatsApp,Viber за номером ціна 4500 у.о торг
Прошу писати тільки в Viber після обіду, якщо не відповідаю, передзвоню обов'язково. Авто тільки поставлено на перший облік в Україні, що економить вам 300 $ порівняно з авто на червоних номерах. Відмінний стан, обслуговувалась, сів і поїхав. Все працює, не бита, не фарбувалась жодного разу, рідний пробіг, 16 клапанів. Пригнана з Німеччини.
Машинка на ходу. Не трійця не каптит не димить! Стан на його роки дуже хороший. Хід у порядку. Колодки тиждень тому міняли! Поставили новий газ. Вписано в техпаспорт.
Автомобіль практично не потребує вкладень, обслуговування по регламенту. Гаражне зберігання. Власник один. Літня резина нова, на титанових дисках, нова зимова резина теж на дисках. Кондиціонер, електросклопідйомники передніх дверей, електрокорекція фар, дзеркал, подушка безпеки водія, імобілайзер.Кузов не гнилий, не ржавий. Було незначне ДТП. Торг біля капоту.
Продаю власне авто в хорошому стані. Гарна комплектація та дуже економне авто по пальному. Перша реєстрація - 2012р.
Продам Авео Т250 у нормальному стані від першого власника з рідним пробігом, 2011 рік, двигун 1.5. Корейська збірка, не гнила, днище ціле. Встановлено газ 4 покоління GasItaly, вписаний у техпаспорт. Салон збережений, є кондиціонер, парктронік, новий акумулятор. Гума зима, є літній комплект. Скло тоноване. Лобове скло має тріщину. Капот спереду має дефект (див. фото). Із документами порядок.
срочно продам власний авто в гарному стані ,в одній сім'ї 10 років не потребує додаткових акладень, обслуговувалася своєчасно. Два комплекти резини ,газ 4 покоління вписаний в тех. паспорт . БЕЗ торгу , площадкам та іншім подібним прохання не турбувати
Машина в гарному стані.Пробіг 125тис. Єтрохи нюанси видно на фото.Акамулятор мертвий.Є зимня резина.Всі питання по телефону.
Другий власник один нюанс на задньому бампері легка царапина на фото видно та пустив патрубок фріон торг біля машини
Власне авто , будь яке переоформлення. Більш детально за номером .
Авто в чудовому стані, купувалось в автосалоні 1 власник По авто ніяких проблем немає, є деякі недоліки по лакофарбовому. В додаток до авто іде 2 комплекти гуми,літо на титанах і зима на штамповках. Більш детальна інформація за телефоном ( **********)
Продам своє економічне авто є сигналізація центральний замок підігрів сидінь 2004 року нічого не стукає не гримить більш деталі за телефоном
Продам авто, пригнане з Франції в 2018 році, з того часу в одній сім'ї. За час експлуатації всі розхідникі замінювалися вчасно. Перебрана вся ходова частина, гальмівні колодки, тормозні диски передні, на 200 т. заміненний цеп та ролики, в минулому році заміненно свічки накалу. В авто вбудована магнітола Android, 6 динаміків по салону, камера заднього вигляду для зручності паркування. Встановлені лед лампи на ближнє світло та габарити. Також на початку лютого 2026 року проведено ТО, заміна масла, всі фільтри та задні стійки. Також віддам зимню резини (відїздила 1 сезон). За необхідності можу скинути додаткові фото або відео. Авто знаходиться у місті Рівне. Торг біля авто!!!
Машина працює рівно,недавно були замінені стійки стабілізатора та масло двигуна,підшипники,прокладка ГБЦ,стартер,мотор працює тихо,коробка не пинає,ходова ідеальна,чохли на сидіння,музика працює в круг
