- 230 тис. км
- Львів
- Не вказано
- Ручна / Механіка
Другий власник авто в оригінальній поразці мальоване крило пер л. і пороги, повністю обслужене, замінене зачеплення, ремінь грм помпа , ходова, днище оброблене. цікавить обмін на дизель+ на автоматі.
Другий власник авто в оригінальній поразці мальоване крило пер л. і пороги, повністю обслужене, замінене зачеплення, ремінь грм помпа , ходова, днище оброблене. цікавить обмін на дизель+ на автоматі.
Сідайте і їдете .Вкладати кошти не потрібно навіть пів бака бензину є. +4 літньої резини Писати на Вайбер якщо не піднімаю телефон
Chevrolet aveo 2007 року 1,5 газ бензин, газ вписаний замінено щеплення, резина нова, сенсорний магнітофон pioner, гучна музика, противотуманки потужні,машина стоїть своїх грошей,, кузов весь оброблений без рижиків, вздуття. Ця машина кожного дня в роботі, з документами порядок, переоформлюється. за деталями пишіть, дзвоніть завжди на звязку
Продається Шевроле авео , перша реєстрація в 2007 р. Продаю в зв'язку з перебуванням за кордоном. Авто повністю відремонтовано та на повному ходу. Робилося для себе. Вкладено багато грошей та часу. Сума всіх робіт склала приблизно пів ціни від авто. За більш детальною інформацією звертайтеся по телефону. Буду в Україні 17.07.23. Перебуватиму як в Кременчуці так і в Полтаві.
авто в гарному стані
Авто на ходу. Є зимова гума на дисках, окремо, також легкосплавні колісні диски, кермо і ручка КПП, обшиті шкірою, електропривід скла в задніх дверях, клімат-контроль, аудіосистема з шістьма динаміками і управлінням на кермі, чотири подушки безпеки, антиблокувальна система гальм, підігрів заднього скла і бокових зеркал.
По машині зроблено все що можна було, ходова зроблена, кондиціонер працює, масла та фільтра поміняні, в коробці автомат теж, кузов живий, страховка ще є, обов'язкове переоформлення (машина на мені), додаткові фото скину в повідомлення, обмін не цікавить.
Chevrolet Aveo 2004 рік, 1.5 газ/бензин, ГБО вписано в тех.паспорт, технічно все справно і обслужено, що зроблено з останнього: - заміна комплекту ГРМ+помпа - комплект зчеплення - куліси та тяги МКПП - масло в МКПП - подушки двигуна - задні гальмівні барабани разом зі ступічними підшипниками. - задні гальмівні циліндри і всі пружинки - замінена гальмівна рідина - до цього також змінювалися передні гальмівні диски - свічки - високовольтні проводи на свічки - нові форсунки на ГБО - замінені всі прокладки в редукторі ГБО Стакани та лонжерони не гнилі, у хорошому стані. Є питання по капоту, порогах (на фото все видно). Не забуваємо машині більше 20ти років, тупі питання будь ласка не ставимо. Резина зимова, свіжа.
Авто перебувало у власному користуванні з 2019 року. Незважаючи на пристойний вік авто дуже доглянуте та чисте. Салон в ідеальному стані. Техогляд проводився системно, всі розхідники замінювалися вчасно. Розхід газу по місту до 8л. Авто фактично знаходиться в м. Здолбунові де і можна його переглянути в будь який зручний для вас час. Перекупів за пів ціни прохання не турбувати. Перевірка на будь якій станції на ваше рішення. Додатковий комплект літньої резини та літніх ковриків у подарунок!
Авто їздить справно. Вимагає поверхневого рихтування та фарбування. Кузов не деформовано. Днище без іржі. Мотор та коробка Опель Астра. Вдале складання в Німеччини Усі питання по телефону.
Деталі по телефону
Авто в гарному стані! 2010р випуску! ТО зроблено, ходова перевірена!\' Э пошкодження переднього бамперу, запаяли(видно на фото)! Торг біля автомобіля! Площадкам не турбувати! Діма!
Продам Шеврале Авео 1 (Т200) , по ходовой части все отлично, сел и поехал, заменил масленый и газовый фильтра и масло (Масло, ремни и фильтра всегда менялись вовремя). Движок на полном уверенном ходу , вписан газ (4 поколение Италия, расход очень экономичный), стекло подъёмники, кондиционер (Нужно заправить фрион) . Электрика вся рабочая. Из минусов: Есть проблемы по кузову на фото видно. Если что забыл дописать звонить по телефону, больше фото в ЛС или на Вайбере.
Продам чудове авто. По ходовій все зроблено,нові передні стійки ,салінблоки,тормозні диски,реставрація супортів,новий газовий редуктор,акумулятор,замінені сальники полуосей,салінблоки підрамника,задні салінблоки. Глушник ,резонатор рік тому мінявся. Не димить,масла не бере від заміни до заміни. Пробіг не скручувався,можна перевірити. ГРМ замінено 20000 назад.Ще віддам титанові диски на 15,що на фото
Чистий салон,переварені пороги,оброблена від корозії дно,пороги,арки, двері,проклеїна вібро в дверях багажник,є сигналізація, стеклоподьемніки, кондиціонер,мультімедія з екраном,діски р 15 на новой резіне,заміна ГРМ 3.000 км назад,антіфріз і тормозна рідина замінена в червні цього року,зроблена страховка теж в червні цього року,в машині є кузовні недоліки а саме передній бампер капот крило дверь на останніх фото відно.
Вся інформація по телефону ********** **********
дуже надійне , просте авто .газ євро 4. поварена. не курили, не таксували. авто повністю обслужене. є моменти по кузову(незначні) будете задоволені
