- 230 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль обслужено є зимня резина. Кому цікаво телефонуйте.
Автомобіль обслужено є зимня резина. Кому цікаво телефонуйте.
Авто в гарному стані Власник 1,тобто я,приганялась на мене,переоформлялась на жінку,потім знову на мене
Продаю свою улюблену машину. Chevrolet Aveo 2011 року, корейська збірка, найвдаліший та найнадійніший двигун 1.5 на безпроблемній механіці. Я перший і єдиний власник з салону. Пробіг 204 тис.км — рідний, нічого не крутилося і не “малювалося”. Машина ніколи не працювала в таксі і не бачила жорсткої експлуатації. З першого дня на сидіннях та кермі чохли, тому салон дуже добре зберігся. Кермо в ідеальному стані — майже як нове. У машині ніколи не курили. Навіть годинник на торпедо досі в заводській плівці. За машиною завжди доглядали вчасно і без економії: • масла та фільтри кожні 10 тис.км • тільки оригінальне масло General Motors 10W-40 • двигун працює тихо та рівно • масла не бере взагалі • коробка без питань Стоїть хороший газ STAG 4 покоління (Польща), вписаний у техпаспорт. Заправна горловина акуратно виведена біля фаркопа — не псували кузов “колхозом”, як часто роблять. Всі фари рідні, заводські. Є кондиціонер, електросклопідйомники, електродзеркала, гідропідсилювач, підігрів заднього скла, центральний замок, протитуманки. Хороша музика — магнітола Kenwood + 4 динаміки. Додатково: • дороге салонне американське тонування • вітровики • модельний молдинг на багажнику • фаркоп • хороша сигналізація Da Vinci (2 брелоки) 2 комплекти гуми: зима Hankook (Корея) літо Gislaved Ultra Speed 2 (Німеччина) Також 2 комплекти ковпаків, запаска та домкрат. Машина весь час зберігалася в теплому гаражі. Якщо коротко — авто, за яке не соромно. Доглядали як за членом сім’ї й продавати шкода. Для нинішніх цін та витрат на авто — дуже хороший, економний і надійний варіант. Невеликий аргументований торг — тільки біля машини. Перекупникам і майданчикам прохання не турбувати. Хочу, щоб машина потрапила в хороші руки!
авто на свої роки досить збережене,газ-бензин,працює як на газу так на бензині деталі за номером
Продам/обміняю Лачетті, їде дуже бадьоро, мотор працює гарно, ніде нічого не тече, коробка без нюансів, ходовка не стукає (м'якенька), по кузову без дир і без гнилі, є пару рижиків, але зовсім не критично, лобове без тріщин і сколів, в принципі хороша і не дорога машинка, але логічно, що за ці гроші ідеалу не буде, по документах порядок, газ вписаний, але не стоїть, переоформлення без проблем, катаюсь кожен день без проблем, але є один не приємний нюанс, коли повністю прогріта трохи піддимлює, на холодну взагалі не димить, в той же час масло майже не їсть і всі рідини на місці, детальніше розповім по телефону. Ціна вказана на віддачу, торгу не буде.
Продам Chevrolet Lacetti 2007 року з надійним двигуном 1.8 газ/бензин. Автомобіль економний та комфортний, добре підходить як для міста, так і для поїздок на дальні відстані.Авто просте та недороге в обслуговуванні, запчастини доступні. Можлива перевірка на будь-якому СТО. Невеликий торг біля авто Авто з переоформленням Тел. ********** Олександр
Стильний та надійний позашляховик в гарній комплектації. 7місць. Має багатофункціональну систему повного приводу. Вкладень не потребує. Своєчасне обслуговування.
Авто, в чудовому стані! Усі питання, по телефону.
Авто в хорошому стані .
Автомобіль в гарному технічному стані!! Все працює добре. В ДТП не перебував. Двигун та коробка працюють без нарікань . Є історія обслуговування автомобіля. Машинкою будете задоволенні . Також можливий обмін .
Перекупи, з ціною до 5000, можете не турбувати! Перший та єдиний власник. ГРМ замінили на 60 000 км. Мотор не всркивася. Міняли прокладку клапанної кришки. Мотор в середині чистий як у кота яйця. Заміна масла на 7500 км або раз в рік. Мотор газу не бачив. На лобовому склі є тріщина. Колір сіро-блакитний. Виробництво Шанхай. Колеса тільки ставили в Запоріжжі, так щоце не китаєць...мотор легко виходить 500 тис., а то і більше... Кузов гальваніка. Колеса два комплекта і зараз на легкосплавних дисках. Торг у капота.
Автосигналізація, захист картера, тонування, зимові шини, радіо з дисковводом
Продам авто в нормальному стані,не бита ,не крашена Обслуговується вчасно:замінено масло та ремінь грм Нічого робити не потрібно Сів і поїхав
У відмінному стані. Повністю замінені всі росхідники. Сезонна гума додається. Всі запитання по телефону.
Авто в хорошому стані.Максимальна комплектація замінені всі розхідники.Все працює,кожна кнопка.
Авто в дуже хорошому стані. Зроблено капітальний ремонт двигуна. Всі інші питання по телефону.
