- 99 тис. км
- Одеса
- Гібрид (HEV), 1.4 л.
- Не вказано
автомобіль у ідеальну стані. сів і поїхав!!!
автомобіль у ідеальну стані. сів і поїхав!!!
Продаю свій Круз, власник останні 6 років. ТО проводив вчасно, за машиною доглядав, загальний стан - хороший. Мотор, коробка, ходова - без проблем. Все працює. Кузов на свій вік в непоганому стані. Всі недоліки постарався максимально показати на фото. Ключ один. Горить чек на термостат і задню лямбду.
Продам автомобіль у хорошому стані. Автомобіль не фарбована жодна деталь. Повністю обслужений, з останнього що змінювалося — всі стійки передня та задня Kayaba, пружини також 4 штуки передня та задня теж Kayaba, втулки стабілізатора, рульові наконечники, колодки передні, бронепроводи та свічки, у фарах встановлені бі-лед лінзи 3х дюймові, плюс зроблені на замовлення денні ходові вогні, на фото видно, газ обслужений. Загалом автомобіль сів і поїхав. Детальніше по телефону.
Авто своє, хазяїн по ТП. Відреставрована турбіна (корпус старий всередині все нове), новий впускний колектор, кришка клапанів ланцюг у комплекті та багато чого по дрібницях зроблено. По кузову присутні сліди експлуатації (нічого критичного). ЦІКАВИТЬ ОБМІН. ОБМІН ТІЛЬКИ НА АВТОМАТ!!!!!
Авто без ДТП,в рідній фарбі, скло рідне включно з лобовим.ходова збита,салон чудовий, кузов,пороги,стакани,ланжерони в відміному стані, голова капіталилась,підкидувались кільця, вкладиши,робе без нарікань як бенз так і газ. Не сапунить,не димить нічого не жре.цікавить обмін з вашою доплатою в 2 тис.? .пероформлення дія або мрео
ціна низ ринку,торг невелкий,з дурними пропозиціями не звертайтесьдешевше 5тис не буде,сів і поїхав,всі питання по телефону.
Продам шикарний автомобіль, у відмінному стані. Пробіг фактичний. Автомобіль майже не використовувався. Можливий розумний торг
Авто на розбір.Звертайтесь кого цікавить
Автомобіль в дуже гарному технічному, та візуальному стані!! Найнадійніший мотор 1.5 Мотор, коробка у відмінному стані! Кожна кнопка працює. Рідний пробіг! Чистий збережений салон З документами все добре (тільки переоформлення) Авто купували в салоні у 2006 році, весь час авто знаходилось в родині, у 2020 році була перереєстрація в середині родини. Авто в дуже доглянутому стані. Нічого робити не потрібно, довезе до будь якої точки світу. Все, що робилось замінювалось на GM, або на найкращий аналог запчастин. У 2025 було зроблено велике тех.обслуговування ДВС, заміна щеплення фірми VALEO, заміна оливи у коробці, також було зроблено тех.обслуговування ходової частини авто. На заводі кузов було додатково зроблено обробітку від корозії. Встановлено дуже якісне світло LED (бо є тонування), музика KICX, +САБ JBL, Тонування плівкою LLumar (американська плівка) у коло (зад, бока 5%, лоб 20(+лобове з заводу притоновано 5%), є комплект гуми літо, зараз стоїть зима.
Авео 1.5 2004 року Стан – на ходу. Сів поїхав Пробіг рідний – 270 тис км Газ/Бензин (4 покоління, газ вписаний) Потрібні кузовні роботи (арки, пороги)
Авто обладнане газ-пропан 4покоління ,є кондиціонер, сигналізація.
Площадки не цікавлять Авто на газу, проходить своєчасно ТО На даний час лфп покращено - деякі нюанси прибрали авто є унікальним за рахунок встановленого ГБО. Куплений у США після граду. Рестайлінгова модель. Має режим збереження енергії "HOLD" Витрати газу 8л на 100км. Бак ємністю 36 літрів газу, тобто до 450 км запас ходу на газу. Загально авто може проїхати 800-850 км на електриці, бензині та газу. Що в наш час дуже актуально мати вибір яким пальним користуватися. На електриці взимку можна проїхати до 45 км, влітку - 50 км дивись останнє фото) Авто можна заряджати від звичайної розетки до 16А, тобто як з квартири так і в приватному будинку, або на платних зарядках. є недоліки по кузову, а саме які на фото. В комплекті 2 зарядки від 220v 16А (різної довжини), компресор та комплект шипованої зимньої гуми. Тільки повне переоформлення, обмін не цікавить.
Продам автомобіль в хорошому стані.Зимня ризіна.Вчасно обслуговувалась,а також цікавить обмін.Всім вдалих покупок.
Авто взагалі ціле без будь-яких пошкоджень, слідів води не виявлено взагалі, по ремонту нічого не потрібно було робити, додатково встановленний захист двигуна, проставки для збільшення кліренсу, індивідуальні захисні чохли салону, капот та частина даху в захисній плівці, оригінальні дефлектори на вікнах.
Автомобіль зараз знаходиться у Німеччині. Докладніше дізнатися про машину, телефонуйте у Вайбер або Телеграм.
Мінімальні пошкодження, запас ходу місто з кліматом 60,траса 75. Модельний ряд 2014.На обмін 12500,потрібні кошти,з розрахунку ВАШОЇ ,доплати від 6000.Є КАСКО з жовтня на рік.Детальніше по телефону.Повторюю на обмін з ВАШОЮ доплатою!!!Дякую за уважність!
такума на повному ходу. газ вписаний. можна переоформити, як вам зручно.не димить мотор коробка огонь. стан арок видно на фото на швидкість не впливає. нормальне авто за свої кошти. досить простора . стан завів поїхав. торг на каву. їздю кожного дня продаж не спішний тож не пишіть різну дурню. повторюю торг на каву кого не влаштовує лісом!
Продам господарське авто. Володію з 2020 року. Авто щодня на ходу. Стан нормальний. По порогах уже є рудики. Двостороння сигналізація Пара зимових коліс
Chevrole Аveo 2005 рік, 1.5. Бензин-газ, камера заднього ходу, біксенон, вільні руки, магнітола 2 din, Sony динаміки, резина Hankook 80%, кондиціонер, технічний стан добрий, не гнила, кореянка. 8л газу по місту. На фото все видно. Нічого не шумить, не гримить, не стукає.
