- 110 тис. км
- Полтава
- Бензин, 3.64 л.
- Автомат
Авто в гарному стані Власник 1,тобто я,приганялась на мене,переоформлялась на жінку,потім знову на мене
Авто в гарному стані Власник 1,тобто я,приганялась на мене,переоформлялась на жінку,потім знову на мене
Продаю свою улюблену машину. Chevrolet Aveo 2011 року, корейська збірка, найвдаліший та найнадійніший двигун 1.5 на безпроблемній механіці. Я перший і єдиний власник з салону. Пробіг 204 тис.км — рідний, нічого не крутилося і не “малювалося”. Машина ніколи не працювала в таксі і не бачила жорсткої експлуатації. З першого дня на сидіннях та кермі чохли, тому салон дуже добре зберігся. Кермо в ідеальному стані — майже як нове. У машині ніколи не курили. Навіть годинник на торпедо досі в заводській плівці. За машиною завжди доглядали вчасно і без економії: • масла та фільтри кожні 10 тис.км • тільки оригінальне масло General Motors 10W-40 • двигун працює тихо та рівно • масла не бере взагалі • коробка без питань Стоїть хороший газ STAG 4 покоління (Польща), вписаний у техпаспорт. Заправна горловина акуратно виведена біля фаркопа — не псували кузов “колхозом”, як часто роблять. Всі фари рідні, заводські. Є кондиціонер, електросклопідйомники, електродзеркала, гідропідсилювач, підігрів заднього скла, центральний замок, протитуманки. Хороша музика — магнітола Kenwood + 4 динаміки. Додатково: • дороге салонне американське тонування • вітровики • модельний молдинг на багажнику • фаркоп • хороша сигналізація Da Vinci (2 брелоки) 2 комплекти гуми: зима Hankook (Корея) літо Gislaved Ultra Speed 2 (Німеччина) Також 2 комплекти ковпаків, запаска та домкрат. Машина весь час зберігалася в теплому гаражі. Якщо коротко — авто, за яке не соромно. Доглядали як за членом сім’ї й продавати шкода. Для нинішніх цін та витрат на авто — дуже хороший, економний і надійний варіант. Невеликий аргументований торг — тільки біля машини. Перекупникам і майданчикам прохання не турбувати. Хочу, щоб машина потрапила в хороші руки!
авто на свої роки досить збережене,газ-бензин,працює як на газу так на бензині деталі за номером
Продам/обміняю Лачетті, їде дуже бадьоро, мотор працює гарно, ніде нічого не тече, коробка без нюансів, ходовка не стукає (м'якенька), по кузову без дир і без гнилі, є пару рижиків, але зовсім не критично, лобове без тріщин і сколів, в принципі хороша і не дорога машинка, але логічно, що за ці гроші ідеалу не буде, по документах порядок, газ вписаний, але не стоїть, переоформлення без проблем, катаюсь кожен день без проблем, але є один не приємний нюанс, коли повністю прогріта трохи піддимлює, на холодну взагалі не димить, в той же час масло майже не їсть і всі рідини на місці, детальніше розповім по телефону. Ціна вказана на віддачу, торгу не буде.
Продам Chevrolet Lacetti 2007 року з надійним двигуном 1.8 газ/бензин. Автомобіль економний та комфортний, добре підходить як для міста, так і для поїздок на дальні відстані.Авто просте та недороге в обслуговуванні, запчастини доступні. Можлива перевірка на будь-якому СТО. Невеликий торг біля авто Авто з переоформленням Тел. ********** Олександр
Стильний та надійний позашляховик в гарній комплектації. 7місць. Має багатофункціональну систему повного приводу. Вкладень не потребує. Своєчасне обслуговування.
Авто, в чудовому стані! Усі питання, по телефону.
Авто в хорошому стані .
Автомобіль в гарному технічному стані!! Все працює добре. В ДТП не перебував. Двигун та коробка працюють без нарікань . Є історія обслуговування автомобіля. Машинкою будете задоволенні . Також можливий обмін .
Перекупи, з ціною до 5000, можете не турбувати! Перший та єдиний власник. ГРМ замінили на 60 000 км. Мотор не всркивася. Міняли прокладку клапанної кришки. Мотор в середині чистий як у кота яйця. Заміна масла на 7500 км або раз в рік. Мотор газу не бачив. На лобовому склі є тріщина. Колір сіро-блакитний. Виробництво Шанхай. Колеса тільки ставили в Запоріжжі, так щоце не китаєць...мотор легко виходить 500 тис., а то і більше... Кузов гальваніка. Колеса два комплекта і зараз на легкосплавних дисках. Торг у капота.
Автосигналізація, захист картера, тонування, зимові шини, радіо з дисковводом
Продам авто в нормальному стані,не бита ,не крашена Обслуговується вчасно:замінено масло та ремінь грм Нічого робити не потрібно Сів і поїхав
У відмінному стані. Повністю замінені всі росхідники. Сезонна гума додається. Всі запитання по телефону.
Авто в хорошому стані.Максимальна комплектація замінені всі розхідники.Все працює,кожна кнопка.
Авто в дуже хорошому стані. Зроблено капітальний ремонт двигуна. Всі інші питання по телефону.
Продаю власний автомобіль, користувався ним 3 роки, брав на пробігу 194 000 км, наразі пробіг 221 700 км. Це версія саме Chevrolet Lanos SX - максимальна комплектація, з ГУРом, передніми склопідіймачами, двигуном 1.5 бензин, кондиціонером. За цей час було виправлено всі дрібні та не тільки недоліки, а саме: 1. Заміна прокладки кришки 2. Заміна прокладки головки 3. Заміна термостата 4. Заміна радіатора пічки (в салоні) 5. Заміна тросика відкривання капота 6. Заміна акумулятора 7. Заміна сигнала на кращий 8. Заміна моторчика водійського склопідіймача 9. Заміна датчика температури рідини охолодження 10. Заміна кришки розширювального бачка 11. Заміна ручніка Прокладку міняли (що було фактично капітальним ремонтом) орієнтовно на пробігу 210 -215 т. км. Наразі двигун обслужений, вкладень не потребує. Ремінь міняли до мене десь на 190 т.км, наразі стан цілком нормальний. Я є третім власником, історія в авто прозора. Це авто дійсно любили, не жалкували грошей на якісне обслуговування та розумні доопрацювання. З таких приємних доопрацювань в авто: 1. Тонування 2. Шумоізоляція 3. Віброізоляція 4. Фаркоп 5. Крута, професійно встановлена музика: магнітола + підсилювач + сабвуфер з еквалазером + нові динаміки + дод. пищалки. Орієнтовна сума вкладень 500 дол. 6. Бі лед лінзи. Дуже круте світло, вночі прям зручно їхати. Вартість близько 300 дол. 7. Захист двигуна 8. Встановлено передні та задні проставки на + 3 см. Клірес зараз 19 см !) 9. Центральний замок (ключ в стилі ауді) 10. Хороший акумулятор З нюансів: по кузову почали з'являтись невеликі рижики. Я замовив коректор по він коду, поприбирав їх та підфарбував, але по кольору трішки не попали, тому за бажанням можна буде, або підфарбувати так само, але більш вдало в колір, або професійно прибрати. В цілому гарне авто, особливо, в якості першого :) Віддаю на зимовій гумі з непоганим запасом протектора. Дзвоніть, пишіть) Якщо не відповів - будь ласка, напишіть тут, чи вайбер - телеграм.
Продам автомобіль в хорошому стані
