- 222 тис. км
- Ізмаїл
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам Лачетті у гарному стані 2.0 дизель.
Продам Лачетті у гарному стані 2.0 дизель.
Інфо за телефоном торга нет
Машина в хорошому технічному стані. Є моменти по кузову видно на фото. Нова літня гума, та комплект нової зимової. Реальному покупцю можливий торг.
самоблоки,усилина лімітована ходова
Продам Шевроле Такума Ціна 2150$ 1.6 газ бензин Двигун працює чудово як на газу так і на бензині Коробка 5ти ступка не гуде не вибиває По ходовій частині немає ніяких нюансів По кузову є сліди експлуатації Любий вид переоформлення Авто знаходиться в м Золотоноша Можливий обмін Можливий пригон
Перший власник із салону. 107 тисяч рідного пробігу. Нова резина, новий акамулятор. Обслужена 3 місяці назад на 400$ Замінено багато чого по передку. Замінений грм . Масло замінено 4тис назад разом із фільтрами. Салон один словом новий. Сідушки не затерті, не пропалені. З нюансів нада замінити лобове. Більш детально за номером телефону. Є торг.
Авто придбане в автосалоні в 2018р, один власник, не бите не фарбоване, додаткових вкладень не потребує.
Автоплощадкам не турбувати Тисячами не торгуюсь Прохання писати повідомлення, зазвичай не маю можливості взяти слухавку Продаю власне авто, економне, комфортне, гарно рулиться По кузову присутні сліди використання, також присутня вм'ятина на правому порозі Фарбована тільки задня ліва дверка, решта заводське лкп По техніці питань немає, їде гарно, по ходовій також все супер, нічого не стукає, машинка трохи тверда але збита, екологія на місці, туди ніхто ще не лазив, регенерація стабільно раз в 200 км+- Пробіг рідний, можу надіслати звіт карвертікал який робив при покупці Якщо ще якісь питання цікавлять пишіть, відповім
Продам свое авто!!! Я другий власник в Україні! Автомобіль в гарному стані, повністю обслужений, сів і поїхав. Всі опції працюють !!! Резина зимова практично нова!! Авто просте в обслуговувані!!! Автомобілем будете задоволені!!!!
Автомобіль привезений зі Швейцарії. Я перший власник в Україні. Автомобіль в ідеальному стані. Все обслуговано. встановлено газ з сертифікатом. записано у свід. про реєстрацію. встановлено світлодіодні лампи. Кондиціонер працює. Все добре.
Авто в чудовому стані. Пошкодження по Америці впала гілка на капот. По кузову присутні дрібні нюанси, двигун в ідеалі, акпп в ідеалі, все скло рідне, пробіг чесний, працює кожна кнопка, кондер заправлений і робочий, газу немає і не було, світло відмінне бі-лед, салон чистий і охайний, комплект зимової гуми в подарунок. Можливий обмін з моєю доплатою. Машина на ходу щодня. До продажу не готувалася. Від машини не позбуваюся, хочу авто більшого розміру. Продаж не поспішний. Торг розумний присутній.
Рідний пробіг 104 тис. км, Повна шумоізоляція, Динаміки передні компоненти Kicx,в задній полці врізані овали Pioneer.Нові гальма по колу, стійки KYB вся ходова перебрана! Рейка після реставрації,передачи включаются чётко, комплект сцепления поменян,все сальники на коробке,нове тонування LLumar, дотягувачі передні + двостороння сигналізація Eaglemaster зворотний зв'язок 500 метрів. Фари led Philips. Пересвіт приладової панелі з плавним розпалом. Мозги прошиті їде веселіше. Авто обработано повністю з 2010р., іржі та підкрасів перефарбувань Немає, вся в рідному кольорі!!! Диски r16 Borbet гума літо.Кондиционер холодит отлично,печка зимой жарит,ВСЕ жидкостя поменяны,новый акамулятор,новый стартер,стоит Стронгер,свечи провода новые,Авто максимально обслужено.Первая регистрация 2010год.Масло Мобил 5w40 синтетика поменяно июнь,в коробке Addinol 75w80.Ціна відповідає стану авто. Продаж з переоформленням. Телефонувати по суті, без дурних пропозицій!Связь НЕ стабильная звонить или писать Вайбер
Продам Aveo в хорошому технічному стані, є деякі нюанси по кузову, пробіг рідний - машину купували в салоні, машина після т.о, фари поставив led.страховку только сделал,любое сто приветствуется
Авто пригнане з США. Ремонтувалось оригінальними запчастинами. Повністю обслужене. Проїжджає на одному заряді до 120 км, заряджається від звичайної розетки 4-6 годин. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Машина на ходу, все работает. Единственное но, что машина находится в Германии. Пишите на вайбер .
