- 83 тис. км
- Бучач
- Бензин, 1.85 л.
- Ручна / Механіка
Продам машину вся в рідній фарбі, не гнила, з рідним пробігом. Детальніше за телефоном.
Продам машину вся в рідній фарбі, не гнила, з рідним пробігом. Детальніше за телефоном.
Авто кожен день на ходу продаж тільки з переоформленням по фото видно стан кузова є невеличкий рижик на задній двері не бита не фарбована ходова в купі нічого не фарбувалось в комплекті тільки зимова гума в гарному стані два комплекти килимків з мінусів рижик на дверцятах пасажира цокають гідро компенсатори 1.8 газ безин високий гарний кросовер за свої кошти
Один власник. Пробіг 93 тис км. Доглянуте авто в робочому стані.
Об?єм 1.8. Їздила літня людина. Пробіг оригінальний. Був у дрібних ДТП. В паспорті вписаний газ. Саму газову установку не встановлювали. Гума у гарному стані. Незначний торг біля капоту
Продам авто. Перший і єдиний власник, авто куплене в кінці 2015 року в офіційного дилера. Обслуговувалось на оф. сервісі. Пробіг рідний, авто використовувалось виключно як машина вихідного дня. Гаражне зберігання. кузов цілий, На 70 тисячах замінено комплект ГРМ. Авто доглянуте, вкладень не потребує. Стоїть ГБО 4 покоління, вписане в техпаспорт. Два комплекти гуми на литих дисках, літні - нові. На всі питання відповім по телефону. Торг на місці, біля авто.
Автомобіль справно працює, сів і поїхав. Усі питання по телефону.
Хороший автомобіль для цього часу. Всі питання по тел.
Продам Cherry tiggo fl . Авто в гарному стані, газ 4 покоління. Другий власник. Майданчикам та перекупникам прохання не турбувати.
Авто на впевненому ходу. Корозія на дверях. Подробиці по телефону. Торг біля авто. Гарний варіант для ЗСУ.
В салоні не матюкались В ідеальному стані була 10 років назад Вонючки змінювались завчасно Стан - сідаєш, сидиш Більш детально: Другий власник (перші два переформлення на одного були) В ДТП не була Ходова частина в нормі Є нюанси по кузову
Хороший, надійний ,автомобіль.
Автомобіль власний ,купляла його пів річним.Без ДТП ,ні один елемент не фарбований.Автомобіль в хорошому стані.інші питання по телефону.Торг!
Куплялась в салоні,один власник, На віддачу з урахуванням крила 3000. На крилі притертість, само крило не знімалось.
Авто велике та просторе! Охайний салон. - Я другий власник -Регулювання керма, -кермо з електро підсиленням - відкриття Багажника з кнопки -регулювання положення світла фар, чудове освітлення, ближче світло да дальнє світло нові, перепаковані, а також протитуманні фари. - Всі електропідйомники скла дверей4шт -центральний замок, блокування всіх замків дверей. -сигналізація. -Електро регулювання бокових дзеркал. -Підігрів заднього скла. -ABS -кондиціоне заправлений -Лінзована оптика ксенон - магнітола з екраном та функцією камери заднього виду -всі розхвдники змінені вчасно, на хорошій зимовій резині, а також є літня в чудовому стані - нюанси по кузову є рижики
Авто куплялося у салоні. Перший власник. Газ вписаний. Рідний пробір!!! Технічно справна, вчасно обслуговується. Салон збережений. По кузову є незначна корозія. Реальному покупцю торг!
В ідеальному стані, не бита, не крашена
