- 112 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.1 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані. Присутні незначні нюанси(враховано у вартості). Деталі за телефоном
Авто в хорошому стані. Присутні незначні нюанси(враховано у вартості). Деталі за телефоном
Авто в хорошому стані, двигун і КПП теж, ходова без питань, газ 4 покоління вписаний у техпаспорт, клімат-контроль холодить, хороша комплектація, стекла всі рідні крім лобового, авто все в рідному фарбуванні крім задньої лівої арки, замінив пороги минулого року, з документами порядок, питання по телефону!!!
Технічно справна. Гаражне зберігання, один власник, перша реєстрація. Обслуговування в офіційного дилера, сервісна книга, знижки на обслуговування. Два комплекти гуми на легкосплавних дисках, знак аврійки, вогнегасник.
Автомобіль повністю обслужений замінено грм,щеплення,всі масла фільтра 2000км... тому стоїть нова резина зимова яка практично не їздила за детальнішою інформацією звертайтесь за номером 09******74 Viber
Отличный белый тигр 2011 г.в с салона (был куплен и выплачен в кредит) все сервис книги ведутся как пологается, единственный владелец (а) подводных камней и темных пятен нет! по тех. состоянию нареканий нет. (из последнего: замена ремня генератора и роликов, ТО, заправка кондиционера, колодки) мотор экономичный, работает ровно. (расход 6-8л.) ходовая часть живая (может где какую резинку и стоит заменить но в целом ничего критичного нет). все лампочки,кнопочки и т.д работают. по кузову есть рыжики (года берут своё) варить ничего не нужно все моменты сугубо по краям навесных деталей и на несущие и значемые узлы не распространяются. машина соответствует своим годам и шильдику) в ДТП не была все проверки пройдем. из доп. фаркоп, а в подарок новые пружины "бош"
Автомобіль в гарному стані, гідропідсилювач, стеклопідйомники, сигналізація центральній замок
Черик, простий надійний, в мене з вересня 2025, особливо нічого не турбувало, міняв сальники полуосей і масло в коробці, варив глушник, їздив небагато по вихідних, зараз продаю бо купую інше авто. Купував з неробочим кондеєм, зиму відїздив і його не лагодив, треба підлатати, бо хладагент виходить. Пічка - огонь)). Газ вписаний в техпаспорт. По кузову є пару рижиків. Подивитись - на Відрадному в неробочий час, або за домовленістю в робочий на Шулявці. Торг в розумних межах. Для ВСУ - знижка. При обміні моя доплата 2000-3000 уе. Повне переоформлення, НЕ довіреність, - МРЕО або Дія.
