- 73 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.08 л.
- Не вказано
Продам своє авто. Єкономне, в гарному стані. Є кондиціонер, стіклопідйомники, гідропідсилювач керма. Все працює добре.
Продам своє авто. Єкономне, в гарному стані. Є кондиціонер, стіклопідйомники, гідропідсилювач керма. Все працює добре.
на кузові є сліди корозії.по мотору і ходовій все ок.пороги переварені і оброблені.кондиціонер працює.любий вид переоформлення.торг біля капоту.
Всі питання по телефону.
Машина в гарному стані , мотор коробка Ходовая без нарікань , все работает каждая кнопочка, Кондер робочий всі питання по телефону )
Авто в хорошому технічному стані. Вся ходова частина на 100% замінена — встановлені якісні аналоги (Sachs, MacPherson), жодних вкладень не потребує. Двигун працює тихо та рівно. Масло змінювалось кожні 7–8 тис. км, без доливань, масла не бере. Кондиціонер заправлений у серпні 2025 року, працює справно. По електриці — кожна кнопка, функція та двері працюють без зауважень. Кузов без гнилі. Авто на впевненому ходу, експлуатується щодня. Купувалась як перше авто для себе, доглядалася належним чином.
Двигун,коробка,ходова все добре,замінено щеплення,грм,лобове нове,ходова зроблена,газ вписаний в техпаспорт,по кузову є нюанси,і гуде підшипник генератора
Продам власне авто.В одних руках більше десяти років.Автомобіль в гарному стані,обслужений,стоїть новий акб.Встановлений газ ,вписаний в тех.паспорт,що дозволяє заощаджувати.Вкладень не потребує.Документи в порядку.Причина продажу зміна авто.Дзвоніть або пишіть на вайбер,бо не завжди є можливість відповісти.Торг можливий,домовимось.
на повному впевненому ходу, стоїть 4-та газова, продаж за умови обов'язкової перереєстрації
Авто в хорошому стані,основні моменти розповім по телефону! мотор 2,0...масла не пє! ходова перебрана....щеплення в порядку....є пару моментів по корозії ...розповім все по тел.... був замінений стартер....салон приближений до ідеалу..... за час експлуатації вартує уваги кліренс....високий...цю зиму не підвів ні в одному снігу! коробка передач в ідеалі! прохання турбувати конкретно бажаючих купити даний автомобіль.....перекупів , тих хто не має ще до повної суми 300 ? нетурбувати.....! в автомобілі впевнений....розповім про що потрібно і некритично!розхід 9л .місто !! доступні запчастини,ціна нууу дуже приємна!! ПРИЧИНА ПРОДАЖІ !! ПОТРІБНО ПИРІЖОК!
Продам авто . Черри Эстар 2008 года. В нормальном рабочем состоянии, вместительный салон. Полный электропакет. Есть фаркоп. По кузову есть небольшие нюансы. Цена 3000 $ с торгом. Вся информация по телефону05375717
Не на ходу, продавились гальма+потрібна заміна пильників ШРУС, плюс потрібна заміна рульових тяг. Відпрацювала в ЗСУ, бита поколу, іржава, аккум розряджений, масло жере. двигун капиталився, аміки Блінштайн по колу, зчеплення мінялось, кондей дохлий, сігналки нема, стеклопідйомники перепрошиті під закривання одним рухом і під сигналку. в комплекті зимова і літня гума
Зробив інформативні фото по стану авто. Двигун замінений на відкапіталений, проїхав +- 15 тис км. Масла не бере, не димить, їде добре Кондиціонер 4 склопідйомника Гідропідсилювач керма Підігрів сидінь та заднього скла ГБО вписаний в тех. папорт 4 зимові та літні гуми Страхівка дійсна ще 11 місяців Новий акамулятор Більше інформації по телефону Переоформлення обов'язково
Авто в відмінному стані,з 2012 року в одних руках.Кожного дня на ходу.По кузову доглянута,техніка теж без зауважень.Охайний салон,сидіння від чері тіго 7,Шкіряні вставки в дверях.Газ 4го покоління,повністю обслужений,новий редуктор та нові швидкісні форсунки.Телефонуйте в любий час,відповім на любе запитання.
Продам Чері амулет в хорошому стані, по електриці все працює, сів та поїхав. ПЕРЕОФОРМЛЯЄТЬСЯ
В продажу бюджетний автомобіль Chery Amulet 2007р. 1.6 бензин. Авто в гарному технічному стані, обслужений. Комплектація: кондиціонер, підсилювач керма, повний електропакет, магнітола та інше. По кузову є незначні нюанси. В салоні встановлені чохли. На авто встановлені зимові шини. З документами порядок. Детальніше на всі додаткові питання відповість менеджер Владислав. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нас в автосалоні SVIT AUTO за адресою вул. Кузнецька (Скороходова) 200/7 (біля шинного центру Vianor). Додаткові послуги салону: - Викуп Вашого авто; - Прийом авто на комісію; - Обмін (Trade-in); - Кредитування (кредит/лізинг).
Авто в хорошому стані я власник є нюанси по порогах можливий обмін
Я хозян все масла фильтра после замены,два комплекта резины зима новая.переоформления без проблем ТО,делали на сервисе.салон идеальный .
Авто в нормальному стані працює на газу і на бензині газ четвертого покоління резина нова зима усі 4 колеса.Масла фільтра замінені всі питання по телефону.
