- 160 тис. км
- Ізмаїл
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
в гарному стані проблем не має
в гарному стані проблем не має
На ходу,треба замінити рес подвал і сальнік колінвала 09******30
Продам Cheru Amylet,2007р., на ходу,1,6газ/бензин,на впевненому ходу,є питання по кузову, переоформлення. На всі питання відповім.
Автомобіль у чудовому стані. За час експлуатації завжди обслуговувався вчасно та якісно. З недавніх змін в цілому зроблених для продажу, замінювалось лобове скло, комплект грм, стартер та свічки, як такої заміни не потребувало, зроблено для впевненості в авто. Авто майже рік у моїй власності. За цей час жодного разу не підвело, завжди надійно служило та чудово показувало себе на дорозі. Двигун працює відмінно: масло не споживає, витрата пального економна. Загалом автомобіль повністю готовий до експлуатації без додаткових вкладень. Салон шкіряний, чистий, доглянутий та в дуже хорошому стані. У подарунок віддам чохли на сидіння, які видно на фото. Автомобіль стане ідеальним вибором як перше авто, особливо для дівчини, адже він компактний, економний та легкий у керуванні. Причина продажу — хочу придбати новіший і потужніший автомобіль. Авто варте вашої уваги. Готове до будь-яких перевірок. Торг можливий біля автомобіля.
Автомобиль в гарному стане, разбит передней бампер і не відкривається задняя лева дверь, больше зауважать не мае. Я другий власник, був він в ДТП я не знаю.
Продам авто чері qq ,авто заводиться та їде ,мотор димить ,коробка вмикається та всі передачі вмикаються ,стан кузова на фото ,з документами порядок.Торг
Авто на ходу сів та поїхав. 1. Не гниле ( мінімум косметики на фото) дирок не має, кузов в доброму стані (варились короба) 2. Ходова частина зроблена мною ще 5 тис тому назад, тормозні диски, колодки, сайлент перед-зад мінялись, стойки в нормі, задні амортизатори мінялись. 3. Іде добре, коробка питань нема і міняв рік назад масло. 4. Радіатори охолодження та кондиціонера в доброму стані, працює на бензині та газу (ГБО4), електро дзеркала та 4 склопідйомники працюють, кондиціонер працює холодним, освітлення все працює, фари лед з лінзами, обігрів заднього скла. Авто володію 2 роки при мені проїхало 9 тис (використовувалось як друге авто), страховка закінчилась у квітні, скло тріснуто при минулому власнику (заводське) мені не заважало, двері ізнутрі оброблені. В авто все працює. 5. Два комплекти резини, зима в новому стані 14 дюймів, літо в нормальному. Але помітив після заміни термостату (пічка не дуже гріла зимою) викидує іноді !! антифріз з бачка, хоча на холостих працює і вентилятор вмикається і датчик температури рідини теж показує при підключенні телефоном через ELM що температура падає , бульбашок в бачку нема. 6. Оформлення - генер. довіреність на 3 місяці або переоформлення через ДІЯ/МРЕО. Ціна вказана на віддачу та без торгу.
Авто на ходу кожного дня. газ-бензин вписаний в техпаспорт. комплектація з кожаним салоном та люком. з документами все ідеально я власник. потребує кузовних робіт. Продаж лише з переоформленням
авто в доброму стані, мотор після капремонту, сів і поїхав, економна, детальніше за телефоном **********
Стан хороший
Авто в досить доброму стані ,не гнила двигун після кап ремонту, газ 4 покоління, новий радиатор,термостат,подушка двигуна, щеплення, нова зимова резина 23року.Поставлений парктронік.На лобовому стеклі сколи торг вмісний.Замінена панель приладів так як не працював датчик пального рідного пробігу 152тисячі на новій панелі як поставив було 210 тис.
Авто у задовільному стані, сів і поїхав.
продам авто питання по телефону перший власний можливий торг свіжа страховка , підігрів сидінь, нова гума.
продаю машину в очень хорошем состоянии,после кап ремонта двигателя обкатку ещё не прошла,полностью сделана ходовая часть,поменяно полностью все сел и поехал.машина готова полностью к любой проверке.комплект зимней резины,с переоформлением.все остальные вопросы по телефону,смотреть можно в любой день
Продам авто!Двигун коробка та ходова частина в належному стані,авто тоноване АКБ та гума нова є сліди експлуатації не критичні.
Авто на повному ходу мотор коробка ходова без жодних нюансів стоїть газ працює вписаний електропідйомники другий власник стоять ксенони торг на каву з обліку знімається є доручення дійсне та страхівка до листопада
Продам авто народу всі деталі по телефону. Срочно.
