- 126 тис. км
- Коростень
- Бензин, 1.1 л.
- Не вказано
Автомобиль в хорошом состояние Дивились за автомобилем Салон окуратний чистий За дополнительними фото звертайтесь по номеру Ходову меняли недавно Фильтра и масла міняние
Автомобиль в хорошом состояние Дивились за автомобилем Салон окуратний чистий За дополнительними фото звертайтесь по номеру Ходову меняли недавно Фильтра и масла міняние
Продам авто,в гарному стані, кузов не гнилий,не фарбована, переоформлення будь яке, можливий торг.
Автомобіль в доглянутому стані, практично вся в рідній фарбі, вікна всі рідні, встановлено ГБО 4 покоління і вписано в техпаспорт, ходова частина все що було потрібно замінити замінили, двигун працює ідеально масла не бере і не димить, салон в дуже гарному стані, кузов повністю оброблений, максимальна комплектація, сервісні книги, 2 ключі, запаска як нова ще жодного разу не використовувалась, 5титанових дисків оригінальних, рейлінги на даху, свіжа гума, можливий гарний торг реальному клієнту.
Чері амулет 2007р Газ бензин Газ 4 покоління Технічно повністю справне авто Не гнила Рижиків нема Можливий обмін на авто з вашою доплатою
Авто продається, все працює, їздить кожного дня. Які питання дзвоніть.
671386269
Автомобіль в гарному стані. Вкладень не потребує. Торг присутній. Відповідаю лише на дзвінки за номером телефону:**********
Продам CHERY QQ. 2007 року. Автомобиль в нормальному стані. Кондиционер. Резина в доброму стані. По ходовій частині все в порядку. любий вид переоформлення, доручення або мрэо.
машина в чудовому стані по моторі на ходу. Є деякі нюанси по кузові.
продам авто на повному ходу треба глянути до ходової що стукає з лівої сторони,або стойка стабілізатора ,або наконечник ,гниловаті пороги ,пробуксовує сцепленя як даєте резко газу ,страховка свіжа ще рік в переді , ціна вказана лише з торгом на каву ,газ 4 покоління , але не вписане
CrossEastar 2007року, 2.4 газ /бензин автомат, чудовий 7 ми місний автомобіль . Пробіг 277 тис, На свої роки авто в гарному стані. Витрата палива по місту 12-13 л за містом 10л газу, По техніці питань немає , обслуговувався вчасно, що мінялося записано в блокнот. Кондиціонер працює потрібно заправити .Замінено газове обладнання, ролики та ремінь ГРМ, насос ГУР, передні тормозні диски, колодки з переду та з заді , саленблоки задньої балки , замінено масло та фільтра,люк працює не тече, встановлена камера заднього ходу. Автомат переключає плавно без ривків. По кузову є сколи , подряпини , та рижики , не кретично. На фото видно.
сів і поїхав! новий аккум, ще на гарантії! усі деталі рідні окрім заднього клика (чорного кольору). на фото видно пошкодження переднього бампера але не критичне. ніякої гнилі. тільки перереєстрація!!!!
Продам авто у доброму стані 2007 року. Двигун після капремонту, оливи не бере, не димить. Заводиться гарно, працює рівно. Ходова частина у задовільному стані. Присутні: електро-стеклопакет, електро-дзеркала, запаска, добре грає MP3. шумоізоляція кузова. По кузову критичних проблем не має. Для бажаючих усі подробиці за телефоном. Повне переоформлення. ПРИСУТНІЙ ТОРГ!!!
Машина варта уваги по машині дуже багато зроблено ,є не значні нюанси по кузові без іржі ,є літня резина масла фільтра ремня роліки помпа все по міноносців і ще багато чого дзвоніть пишіть все роскажу можливий обмін з моєю доплатою до 1000$ , бажанно обмін на бус
