- 150 тис. км
- Вознесенськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в наявності! Автосалон працює кожен день без вихідних. Можливий обмін (Trade-in) Вашого авто на наше. Можливий продаж авто в лізинг за 4800 грн./міс. Надійний та комфортний кросовер на кожен день. Автомобіль у хорошому технічному стані, двигун 2.4 працює рівно та впевнено, автоматична коробка перемикає плавно без ривків. Ходова частина без зайвих стуків, авто добре тримається дороги. Просторий салон, висока посадка та великий багажник роблять Tiggo дуже практичним як для міста, так і для поїздок за місто. Кондиціонер, електропакет, хороша прохідність та недороге обслуговування. Кузов у гарному стані, салон охайний та доглянутий. Авто повністю на ходу та не потребує термінових вкладень. Гарний варіант за свої гроші — комфортний, просторий і недорогий в обслуговуванні кросовер. Запрошуємо на тест-драйв. Чесність та порядність гарантуємо! “КомісАвто” - це надійний партнер у виборі авто!
РІДНИЙ ПРОБІГ 28т.км!!! Перший і єдиний господар із салону! Машина практично в ідеальному стані як для своїх років! Повністю оброблена новою з моменту покупки. НЕ БИТА НЕ ФАРБОВАНА, є косметичний локальний підфарбовування лівого заднього крила (у гаражі банка з полиці впала). Мотор, коробка і частково ходова від MITSUBISHI. Все працює ідеально, всі ключі та книги.
Продам авто ( розгляну обмін ) 2.4 бензин Коробка автомат Передній привід Авто кожного дня їздить Переписується м. Ужгород +**********
Машина на ходу, сів і поїхав
Чері тіго 2,4 двигун MITSUBISHI.Авто на ходу але потребує уваги на фото все є.Резина зима в дуже гарному стані.Вид палива бензин,газ вписаний в т.п.По документем все норм.ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ.Все що цікавить по авто можу розповісти в телефонному режимі або приїхали подивились .
Продам Тігго. Днище давно оброблене, стакани цілі, комплект грм та реміні нові, кондиціонер працює. Газу не було. Доглянене авто. Продаж тільки з переоформленням. По питанням пишіть
Гарне авто Є незначні сліди корозії Зимова гума Газ 4 покоління Гарний торг
продам чері тіго8 2008року тел:
Перша реєстрація 2010 року. Щойно проведено ТО (масла, фільтра, ремінь ГРМ, ролики), зроблена ходова.
Автомобіль в дуже гарному стані
продам авто,є нюанси по кузову,двигун і коробка працює добре.нова зимова гума
Авто в доброму стані,акпп працює відмінно,підігрів сидінь,електропакет,
Машина в гарному стані Рік 2008 Мотор 2.0 бензин досить бодрий росхід около 9 літрів Ходова в купі не гримить Заводиться без якихось проблем Є хороша музика підігрів сидінь кондиціонер 4 стіклопідйомника все працює
Автомобіль в гарному стані, сів поїхав.Газу ніколи не було, в місті 8-10л.Пробіг рідний, будь які перевірки.Кузов в гарному стані, в рідній фарбі,присутні сколи, царапини. Всі скла рідні. Мотор 2.0 атмосферний, працює рівно, масла не бере немає ніяких підтікань. Коробка - надійна 5 ступка,також працює гарно. Ходова - без зауважень. Все необхідне обслуговувалось в срок та по регламенту. Регулювання фар,клімат-контроль (заправлений працює),повний електропакет, підігрів сидінь та дзеркал. Салон в доброму стані, по електриці питань немає,вмісткий багажник. 16 диски з гарною гумою. Авто-площадкам не турбувати, продаж з переоформленням. Ціна за готівку, на обмін дорожче як у всіх.
Авто в чудовому технічному стані Нарікань ніяких немає Лакофарбове покриття без пошкоджень Торг присутній на місці Всі деталі за телефоном
Продам свій автомобіль, повністю обслужений. Автомобіль у хорошому стані Ходова зроблена, гальма обслужені, по двигуну питань немає, працює і на газу і на бензині. Двигун два літри від Митсубиси (дуже надійний). По кузову незначні сліди експлуатації. Газ вписаний в ТП, четверте покоління, з нещодавнього замінив газовий редуктор. В авто встановлено повноцінний планшет, можна дивитися фільми, користуватися інтернетом, Ютуб і т.д. АВТО В СІМ'Ї З 2023 року в 25-му була перереєстрація в колі сім'ї. Телефонуйте на всі питання відповім, а ще краще приїжджайте дивіться Дзонити за номером Андрій
