- 103 тис. км
- Миколаїв
- Бензин, 1.85 л.
- Ручна / Механіка
Один власник, авто в гарному стані, гаражне зберігання. Без ДТП. Інші питання по телефону. Можливий продаж з гаражем
Один власник, авто в гарному стані, гаражне зберігання. Без ДТП. Інші питання по телефону. Можливий продаж з гаражем
авто не требует вложений сел поехал все подробности по телефону
До вашої уваги Chery Tiggo 2014 Офіційний автомобіль, куплений в Україні. Всього 70 тис. км рідного пробігу. Надійний бензиновий двигун 1.8 та автомат — проста й перевірена комбінація для щоденної експлуатації. Авто повністю ціле, без ДТП, кузов у гарному стані. Салон охайний та доглянутий, усе працює без зауважень. По техніці вкладень не потребує — сів і поїхав. Висока посадка, місткий салон та великий багажник роблять Tiggo чудовим варіантом як для міста, так і для поїздок за місто. Чесний автомобіль з невеликим пробігом та прозорою історією На будь які ваші питання надасть відповідь менеджер Олександр Автомобіль знаходиться на автосалоні :Steel Drive, за адресою Херсонське шосе 1(біля Епіцентру) Готовий до будь яких ваших перевірок Також доступні такі послуги автосалону як: -Лізинг -Кредитування -Обмін -Викуп вашого автомобіля -Прийом авто на комісію -Доставка авто в будь яку точку України Запрошуємо на огляд авто та тест-драйв до автосалону Steel Drive
Продам Чері Тіго. Рік випуску 2007 Бензин/газ Нова зимова резина Всі розхідники поміняно. Торг присутній
Фото і відео можу прислати в особисті , всі подробиці по телефону
Продам, авто на ходу, газ бензин, есть вопросы по кузову, высокий клиренс, ухоженный салон, кондёр, камера заднего хода, електро пакет, ходовая, мотор в отличном состоянии звоните с 12.00 до 23.00
Машина в нормальному стані, по двигуну є нюанси погано заводиться на бензині, газ вписаний, переоформляється, торг доречний, всі питання по телефону.
Отличный белый тигр 2011 г.в с салона (был куплен и выплачен в кредит) все сервис книги ведутся как пологается, единственный владелец (а) подводных камней и темных пятен нет! по тех. состоянию нареканий нет. (из последнего: замена ремня генератора и роликов, ТО, заправка кондиционера, колодки) мотор экономичный, работает ровно. (расход 6-8л.) ходовая часть живая (может где какую резинку и стоит заменить но в целом ничего критичного нет). все лампочки,кнопочки и т.д работают. по кузову есть рыжики (года берут своё) варить ничего не нужно все моменты сугубо по краям навесных деталей и на несущие и значемые узлы не распространяются. машина соответствует своим годам и шильдику) в ДТП не была все проверки пройдем. из доп. фаркоп, а в подарок новые пружины "бош"
